Jump to content
Auto Gorilla Zkittlez
 

Auto Gorilla Zkittlez

🌱 Спішіть зустріти Auto Gorilla Zkittlez від Fast Buds - сорт, який завоює ваші серця своєю унікальною генетикою та неймовірно високим вмістом ТГК, що сягає 27%! 🇺🇦💥

🍃 Цей сорт точно не залишить байдужим жодного шанувальника конопель. Gorilla Zkittlez Auto від Fast Buds - сучасний гібрид з захоплюючим терпеновим профілем, що нагадує про старі добрі фруктові та цукеркові аромати, інтерпретовані в сучасному ключі. Його ефекти мають різноманітну палітру та включають в себе потужний радісний та креативний кайф, який плавно переходить в довгий стоун.

🌿 Шишки Gorilla Zkittlez Auto виглядають неймовірно. Вони мають прекрасні темно-зелені пурпурні відтінки з довгими та тонкими помаранчевими волосками та високим вмістом смоли, який робить їх майже абсолютно білими та блискучими к моменту збору врожаю. Ці шишки, розміром з тенісний м'яч, випромінюють потужний землистий аромат з нотками лимонної та апельсинової цедри, нагадуючи запах кисло-солодких жувальних конфет.

💥 Врожайність Auto Gorilla Zkittlez не менш захоплююча - менше ніж за 65 днів цвітіння цей індикодомінантний сорт дає до 650 г/м2 надзвичайно смолистих шишок. Це робить його ідеальним вибором для тих, хто шукає автоцвіти з великою кількістю трихом. Якщо ви шукаєте місце, де можна купити семена коноплі високої якості в Україні, то наш каталог сортів - саме те, що вам потрібно! Сорт Gorilla Zkittlez Auto - це не просто автоцвітуча індика, це справжній культиватор задоволення.

🌟 Цей сорт славиться своєю унікальною дією, яка починає діяти повільно, але впевнено накопичується у вашому мозку, занурюючи вас у хай ще до того, як ви це помітите. Спочатку ви відчуєте приємний релакс зі сильним почуттям щастя, яке стимулює ваш потенціал та змушує сміятися над будь-чим. А потім наступає сильний церебральний кайф, який плавно переходить у тривалий ступінь наркотичного впливу.

🌿 Якщо ви хочете придбати семена коноплі високої якості, зверніть увагу на Gorilla Zkittlez Auto.
 

 

  • Like +1 2
From the album:

Упаковки семян марихуаны

  • 39 images
  • 0 comments
  • 11 image comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...