Перейти к публикации
IMG_1368_jpg.jpeg
 
Из альбома:

Banjerine 🟠⚫️⚪️

  • 20 изображений
  • 0 комментариев
  • 68 комментариев к изображению


Рекомендованные комментарии

Норм. В принципі у мене +/- так само. Просто іноді купую, а вони там ну просто як камінь. Походу вони просто спресовані. 
дякую.

 

Ссылка на комментарий
Только что, chernobyl сказал:

Норм. В принципі у мене +/- так само. Просто іноді купую, а вони там ну просто як камінь. Походу вони просто спресовані. 
дякую.

 

Всё зависит от сорта! Тут больше сативная сторона и она воздушней) обычно камни у индики

Ссылка на комментарий
2 минуты назад, Uchastkoviy сказал:

Всё зависит от сорта! Тут больше сативная сторона и она воздушней) обычно камни у индики

Я тільки сатіву і вирощую. Ну і купую її ж. Видно коли отримую посилку, продавці максимально усе ущільнюють. Так надійніше висилати. Менше місця займає)
Є в мене підозри, що рано знімаю. Не набирає воно достатньо. Хоча в лупу і дивлюсь))

 

 

  • Like +1 1
Ссылка на комментарий
11 часов назад, goodmaster сказал:

таке впечітленіє будто сам з собою спілкуєшся)без обід)

Я?)

Ссылка на комментарий
В 23.05.2026 в 00:26, goodmaster сказал:

таке впечітленіє будто сам з собою спілкуєшся)без обід)

На Dzagi.club ru,він з братікамі норм спілкуететься,но сам с собою явно не спілкуеться )))А ле я не засуджую другорядного!!!

  • Не понравилось 1
Ссылка на комментарий
7 часов назад, Terminator2 сказал:

На Dzagi.club ru,він з братікамі норм спілкуететься,но сам с собою явно не спілкуеться )))А ле я не засуджую 

ну хай спілкується,тобі яка різниця,аби не сотруднічав) це те саме,що на олк багато наших там,в нашому розділі Україна!

Ти сказав,а по факту нічого не сказав)

Ссылка на комментарий

Я на усіх форумах є,то хто буде сьогодні зайчіком ?)))

Анектот)

Сидить Вовк і Заєць в засаді!

Заєць кажедо Вовка :,,Мля,кого ж сьогодні виєб...ти,,?

Дивляться Кабан в яму впав....

Залазять Вовк і Заєць в яму....

А нікого,Кабан с'їбався)))

Заєць:,,Каже,бля кого є єбати будемо?,, 

Вовк:,,Тебе,Зайчику,тебе,,))))))

Ссылка на комментарий

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...