Перейти к публикации

Періодика, Auto Gagarin (Bob Marley Seeds), QB 120 W, бокс 50х50х120, GHE Репорт Завершен


Рекомендованные сообщения

Все гуд бро:perfect:,я так понял ,что корни в баке с кампотом?

Сетка на скроге сильно крупная,хотя 7 на 7 см.И загибай все под сетку.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

33-й день

Долив літр розчину, замішаного на цвітіння. Рослинна активно п'є воду.
Поклав таблетку со2. При цьому вимикаю на пів години-годину канальник і кладу акумулятор холода під вентилятор обдува, щоб збити температуру

Що можу сказати? Оезультат радує і на цьому етапі разючо відрізняється від вирощування на грунті

photo_2020-11-24_14-43-17.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@beny привіт)

Так, в баці постійно залишається 17 мм компоту на дні. Нижчих зливів не знайшов, поки що політ нормальний

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 годин тому, beny сказав:

Сетка на скроге сильно крупная,хотя 7 на 7 см.И загибай все под сетку.

А не пізно загинати більше? Вже цвітіння в повну силу і до лампи досить високо

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, ijahman сказал:

@beny привіт)

Так, в баці постійно залишається 17 мм компоту на дні. Нижчих зливів не знайшов, поки що політ нормальний

У тебя больше на ДВС похожа система с добавлением  переодики.))На переодике в горшке субстрат обычно.(керамзит,минвата,шарики из стекла).

А бак с кампотом можно вынести за пределы бокса :drujba:

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

37-й день
photo_2020-11-28_22-42-25.thumb.jpg.b2e3a630f8e9f17536e67209fb12f1ce.jpg
Щодня доливаю по літру компоту, замішаного на цвітіння. З дня на день планую повну заміну компота. Вже без грибів - так розумію, вони люблять цукор, який потрібен рослині в період цвітіння.
Листя густе, можливо є сенс трішки обірвати

Почали проявлятись плями на лопухах. Щось таке знайоме, десь це бачив. Дефіцит калію?
Ще можливі причини: кілька разів залишав досвіт включеним вночі (він у мене не на таймері), вранці рослина виглядала вялою. Також може бути перевищення пш, кілька разів раз був майже на 6.6
120588204_photo_2020-11-28_22-42-25(2).thumb.jpg.15517fe7e6785ee657ec88969039118d.jpg1598667390_2020-11-2913_28_44.png.0b028cd1605884f1d2ce74df0f2741e9.png

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 24.11.2020 в 16:34, beny сказав:

У тебя больше на ДВС похожа система с добавлением  переодики.))

Я робив по цій моделі:

У мене бокс в кімнаті стоїть, все максимально в нього прибираю

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, ijahman сказал:

Я робив по цій моделі:

У мене бокс в кімнаті стоїть, все максимально в нього прибираю

А корни ещё не забивали отверстия подачи и обратки ?К 3-4 недели цветения обычно забивается все.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 годин тому, beny сказав:

А корни ещё не забивали отверстия подачи и обратки ?К 3-4 недели цветения обычно забивается все.

Нормально поки стікає. Якісь решітки б не завадили. Але так як я щодня заглядаю в бокс, то дуже тим не парюсь

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 минут назад, ijahman сказал:

Нормально поки стікає. Якісь решітки б не завадили. Але так як я щодня заглядаю в бокс, то дуже тим не парюсь

Когда дней 60 веги фотику дашь,а потом через месяц цветения глянешь:rasta_biggrin:,а с автиком я думаю гемора не будет.:drujba:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дав сьогодні каннабіоген по листу, це вже друге обприскування

Про харчування така інфа: компот змінювався 10 днів тому, на самому початку цвітіння і був замішаний в рекомендованих пропорціях для такого періоду на 80% від таблиці. Після цього три рази доливав по літрі компоту, але вже замішаного на цвітіння і 100% від таблиці. Тож, схоже, перекормив.
І стан листів натякає, ніби є засол, тож додав в систему три літри чистої води.

Зображення довантажу, як тільки форум перестане лагати

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пожовкле листя

photo_2020-11-30_19-02-54.jpg

photo_2020-11-30_19-02-55.jpg

Знімок екрана 2020-11-30 о 19.08.48.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Значить, міняю я сьогодні компот. І чую - коріння ніби попахують. Жаль, скрог заважає роздивитись їх. Доки дістає ліхтар через техотвір  - білі та красиві.
Вирішив промити добре, залив літра три води, злив - вона мутна, понад 500 ппм. Залив ще три про всяк випадок.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вчора підскочив пш до 6.8. Добре, що увечері вирішив поміряти. Опустив до 5.8.
Коріння таки забили злив, тепер закачує за 2 хв лише пів бака. Можна перелаштувати таймер, щоб насос вмикався на 4 хв, тоді викачує увесь. Але поки не чіпаю, іноді вручну вмикаю на наступні 2 хвилини.

Через два тижні можна буде зняти сітку (якщо шишки не надто важкі будуть) і поправити коріння

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

42-й день

Долив калмага в розчин, тепер 1000 ппм

Також зявились маленькі свіжі листочки на малоосвітлених ділянках

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

48-й день

Ганджа росте, колоситься, п'є компот. Якихось очевидних змін немає - росте догори повільно, шишки наливаються масою. Завтра планую повну заміну розчину.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

photo_2020-12-09_16-42-50.thumb.jpg.3c39585b64f74e830a70b622e5904591.jpgphoto_2020-12-08_18-19-33.thumb.jpg.79003e0ddb0dda8347e0975496c4429d.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

52-й день

Росте, їсть п'є. Орієнтовно три тижні до харвеста

Зробив фото з висоти лампи

photo_2020-12-13_12-34-02.jpg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

55-й день

Почав проявлятись цукровий наліт на шишках :weedbush:
Долив 3, 2 л компоту

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

Ще сьогодні помітив лисячий хвіст. Вологість, світло і температура в нормі, тож скоріш за все особливість фенотипа.

 

photo_2020-12-16_10-00-18.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

60- й день
photo_2020-12-20_17-02-19.thumb.jpg.41e5db836a62258465db2c4d5108e1ab.jpg

Вчора змінив розчин, знову на цвітіння, ага, Обприскав каннабіогеном вчетверте, Трішки сцикотно ним обробляти по листу через велику вологість, але таки дав по листу.

Планував ріпен, та вирішив відкласти - рослина активно росте, п'є воду, шишки наливаються вгору та вшир, є ще прозорі тріхоми, є й имолочні, їх більше. Можливо, з наступною зміною розчину заллю ріпен.

Після зміни розчину завжди паляться листя, хз як з цим боротись. Далі рослина росте як ні в чому не бувало, лише відмітини на листях залишаються.

На днях відрізав невеличку шишку, висушив на борді, курнув з пипетки - так собі, слабенька, Сподіватимусь, ще набере силу. А ні - пущу врожай на концентрат.

photo_2020-12-21_17-18-40.thumb.jpg.3d91bde64f7f38d0ca99b067614aa711.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

72-й день

5 днів тому змінив розчин на Ріпен і поїхав мандрувати, Сьогодні повернувся - рослина випила весь бак, залишилось літра два розчину. Виглядає добре, помітно витягнулась - я вимкнув підсвітку, коли виїжджав, вона у мене не на таймері.

Тріхоми не потемніли, треба ростити ще. А весь цимес у тому, що я використав весь ріпен... а промивати ще рано. Мабуть, доведеться знову додати базу на цвітіння.

photo_2021-01-02_11-53-47.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Додав три літри розчину на цвітіння, най росте.
Видрав шишку, висушив на водяній бані, дунув. Ок
шишки наросли настільки густо, що світло до стовбура не проходить зовсім. Як би плісняву не вхопити. Вологість інколи суттєво піднімається через білизну, що сушиться в одній кімнаті з рослиною
photo_2021-01-02_16-33-46.thumb.jpg.8bd14801d86ddf159d61b368d1587341.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
20 часов назад, ijahman сказал:

72-й день

5 днів тому змінив розчин на Ріпен і поїхав мандрувати, Сьогодні повернувся - рослина випила весь бак, залишилось літра два розчину. Виглядає добре, помітно витягнулась - я вимкнув підсвітку, коли виїжджав, вона у мене не на таймері.

Тріхоми не потемніли, треба ростити ще. А весь цимес у тому, що я використав весь ріпен... а промивати ще рано. Мабуть, доведеться знову додати базу на цвітіння.

photo_2021-01-02_11-53-47.jpg

Шикардос :drujba:

Сложно репорт читать, так как я русня ебаная, москаль ссаный

Но куст зачёт бро, глаз радует. Сколько в планах снять?

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@irlondey та хз, это мой второй куст. Первый гров был грамм 40 всего, сорта ак 47, вкусный) Здесь же много соцветий наросло и продолжают расти  Если псесень не сьест - будет норм

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...