Перейти к публикации

Бокс 80х40х120,світло UHE 1000,Blue Dream/Gorilla Breath.


Рекомендованные сообщения

Я так зрозумів,що Репорт гавно!!!!

Ніхто не заходить і не цікавиться,навіщо тоді його зоводити,правильно?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Братка Все гуд ) Форум насправді зараз переживає не кращі часи. 

Раніше онлайн був у рази вищий. Багато людей пішли на інші ресурси, або тихо собі гровлять не сидячи ніде на форумах. 

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 минут назад, GG19876 сказал:

@Братка Все гуд ) Форум насправді зараз переживає не кращі часи. 

Раніше онлайн був у рази вищий. Багато людей пішли на інші ресурси, або тихо собі гровлять не сидячи ніде на форумах. 

На мою думку це топ форум,я тут зїв кілабіти інформації і ніколи його не промінняю:rasta_peace:

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 минут назад, Братка сказал:

Я так зрозумів,що Репорт гавно!!!!

Ніхто не заходить і не цікавиться,навіщо тоді його зоводити,правильно?

Все добре бро,) просто роби свою справу, багато хто читає, шукає інформацію, але не відсвічується, по стігмам, можливо закрепкий компот даєш,скинь трішки оберти.) 

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, MAESTR0 сказал:

Все добре бро,) просто роби свою справу, багато хто читає, шукає інформацію, але не відсвічується

Поняв приняв,Бро!!

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Братка сказал:

На мою думку це топ форум,я тут зїв кілабіти інформації і ніколи його не промінняю:rasta_peace:

зараз найбільш хайповий це growdiaries, туди всі топ гровери форума перебралися через те що там купа щомісячних конкурсів з призами під 1000$, цікавий функціонал та просто найбільше міжнародне комьюніті. 

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 часов назад, GG19876 сказал:

зараз найбільш хайповий це growdiaries, туди всі топ гровери форума перебралися через те що там купа щомісячних конкурсів з призами під 1000$, цікавий функціонал та просто найбільше міжнародне комьюніті. 

 

Ахуєть

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, Братка сказал:

Ахуєть

нічого дивного. Growdiaries напряму фінансується топовими сідбанками, виробниками гроуламп, добрив та іншого. Функціонал там сучасний, особливо офігенно зроблено те що можна вибрати своє добриво\лампу чи інше устаткування і одразу відфільтрувати репорти подивившись хто і як на них ростить. 

Раджу і тобі зробити аккаунт - будеш вести два гроурепорта параллельно. 

Взагалі я все ще на цьому форумі бо він ... не знаю як сказати. Більш душевний чи що.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 минут назад, GG19876 сказал:

нічого дивного. Growdiaries напряму фінансується топовими сідбанками, виробниками гроуламп, добрив та іншого. Функціонал там сучасний, особливо офігенно зроблено те що можна вибрати своє добриво\лампу чи інше устаткування і одразу відфільтрувати репорти подивившись хто і як на них ростить. 

Раджу і тобі зробити аккаунт - будеш вести два гроурепорта параллельно. 

Взагалі я все ще на цьому форумі бо він ... не знаю як сказати. Більш душевний чи що.

Поняв Бро дякую за інфу:perfect:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хап Брази:peace:

88док(39 днів після переводу на 12/12)

Поза вчора дав калмаг по два куба на літр чистої води,сьодні покормив:

Вхід 900ппм

Вихід-Блу Дрім 800ппм

           Подих Горили 1100ппм

Подих Горили пролив водою,дренаж  800ппм,я правильно зробив чи ні?

Думаю калмаг не потрібно було давати,через це і ппм Горили такий великий,інших пояснень я не бачу,до калмага все було нор.

Нові фото в студію!

IMG20210519141949.jpg

IMG20210519141954.jpg

IMG20210519141958.jpg

IMG20210519142004.jpg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Братка 1100ppm на цій стадії = це нормально. Можна було не проливати водою а просто у наступний полив замішати компот з меншою концентрацією. 

А взагалі = пофіг. Все йде непогано 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, GG19876 сказал:

@Братка 1100ppm на цій стадії = це нормально. Можна було не проливати водою а просто у наступний полив замішати компот з меншою концентрацією. 

А взагалі = пофіг. Все йде непогано 

Поняв,прийму до уваги:rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Брази,є декілька питань:

На рахунок вологості в боксі,з батішкою GG19876  згідний на 100%,якщо в квартирі 70 вологості,то і в боксі те саме пальто!!!!!

В мому Городі як в Лондоні,піздєц часто дощі,вологість під час поганої погоди,піднімається до 65-70% і може триматися сутки двоє,при нормальній погоді 55-58%!

Щя іде цвітіння,на вашу думку пліснява може зявитися,чи в такому випадку хуй поймеш?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

І ще одне питання:

Листя більше не потрібно обрізати?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Профілактику від плісняви потрібно проводити з самого початку грову, добре працює препарат байкал м1, на вегу по листу а на цвітінні даєм під корінь по інструкції, другий рік використовую такий метод, все добре, підсказка від Міли. По поводу листви я б не трогав, якщо є куди можна кОли підрозтягнути. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, MAESTR0 сказал:

Профілактику від плісняви потрібно проводити з самого початку грову, добре працює препарат байкал м1, на вегу по листу а на цвітінні даєм під корінь по інструкції, другий рік використовую такий метод, все добре, підсказка від Міли. По поводу листви я б не трогав, якщо є куди можна коли підрозтягнути. 

Тобто ти маєш на увазі,що можна зробити профілактику перед гровом і на везі?????

Цим препаратом ти захищаєш расту на цвіті від плісняви при 70% вологоті??? 

Цей припарат можна купити у Міли?і де можна взяти інструкцію по використані,і чи можна його використовувати на землі/кокосі?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Братка сказал:

Тобто ти маєш на увазі,що можна зробити профілактику перед гровом і на везі?????

Цим препаратом ти захищаєш расту на цвіті від плісняви при 70% вологоті??? 

Цей припарат можна купити у Міли?і де можна взяти інструкцію по використані,і чи можна його використовувати на землі/кокосі?

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/baykal-em-1-kontsentrat-nabor-2-v-1-original-patoka-40-ml-argo-IDEq5i3.html

Байкал купляв ось такий, концентрат, приготував по інструкції,яка знаходиться в упаковці, використовувати з первих днів ростка і на протязі всього грову,перестаеш давати препарат за дві неділі до збору врожаю, у мене вологісь доходить в ночі в боксі до 90+%,раніше пліснявою страдали ялинки, як став використовувати байкал проблем не виникало, працює як на землі так і на кокосі, препарат органічний, бактерії, спробуй, гірше точно не буде, але для твоїх красунь вже запізно, на наступний гров буде норм, тому як потрібно з початку циклу  заселяти бактерії, їм потрібен час для колонізації субстрату,та самої рослини, якось так) 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, MAESTR0 сказал:

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/baykal-em-1-kontsentrat-nabor-2-v-1-original-patoka-40-ml-argo-IDEq5i3.html

Байкал купляв ось такий, концентрат, приготував по інструкції,яка знаходиться в упаковці, використовувати з первих днів ростка і на протязі всього грову,перестаеш давати препарат за дві неділі до збору врожаю, у мене вологісь доходить в ночі в боксі до 90+%,раніше пліснявою страдали ялинки, як став використовувати байкал проблем не виникало, працює як на землі так і на кокосі, препарат органічний, бактерії, спробуй, гірше точно не буде, але для твоїх красунь вже запізно, на наступний гров буде норм, тому як потрібно з початку циклу  заселяти бактерії, їм потрібен час для колонізації субстрату,та самої рослини, якось так) 

Дуже цікаво!

Для мене це нова інформація:respect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Братішки:rasta_peace:на вашу думку,є смисил ставити досвєт знизу,показано стрілками.

Битлед по 4шт на расту,разом буде 80ват,чи це просто трата електроенергії

2123149607_IMG202105201156432.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Як діліхи Братіхи:peace:

49веги

14 передцвіту

29 цвіту

Загалом :

92 док/43 12/12

В растіхи Подих Горили,чомусь по контуру листочків на шишках колір став світло жовтий,а лапухи по краях коришньоваті,це так має бути чи якись передоз/недостача добрив?

29днів цвіту!

IMG20210523140857.jpg

IMG20210523140442.jpg

IMG20210523140427.jpg

IMG20210523140420.jpg

IMG20210523134501.jpg

IMG20210523134453.jpg

IMG20210523134215.jpg

IMG20210523134211.jpg

IMG20210523134152.jpg

IMG20210523132851.jpg

IMG20210523132847.jpg

IMG20210523132131.jpg

IMG20210523132127.jpg

IMG20210523132120.jpg

IMG20210523132106.jpg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Братка може трішки дознув. Який компот ? Що за пш\ппм ? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
50 минут назад, GG19876 сказал:

@Братка може трішки дознув. Який компот ? Що за пш\ппм ? 

Бро,все стандартно:полив один день компотом,другий день засуха,третій день вода,четвертий день засуха і так по кругу

вхід 900-950ппм

Вихід 800 +-

Але приблизно тиждень назад у Подиху Горили,дренаж був 1100ппм,я пролив растіху чистою водою і збив дренаж до 800ппм.

Останій раз кормив растіхи вчора,дренаж був норм.

Брєд якийсь!

Забув написати,горшок у Горили вологий і тяжкий,він вже мавби просохнути,таке враження що растіха зовсім не пє і не їсть.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

На цьому фото добре видно

Screenshot_2021-05-23-23-32-34-28_7d6541707e0ad471ad1a839839bd7d1b.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро трохи вище лампу, та меньше удобр,якщо перестає пити зменшувати потрібно оберти. Давай 700ппм,а в дренажі тримай 500-600ппм.Схема поливу у тебе бодра просто роби слабкіший компот. Удачі. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 минут назад, MAESTR0 сказал:

Бро трохи вище лампу, та меньше удобр,якщо перестає пити зменшувати потрібно оберти. Давай 700ппм,а в дренажі тримай 500-600ппм.Схема поливу у тебе бодра просто роби слабкіший компот. Удачі. 

Поняв, ддякую, попробую і зроблю

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...