Перейти к публикации

Nothern light vs sweet tooth .Один засихає другий ок?


Рекомендованные сообщения

Начало гроурепорта

Бокс 1м *0,5м висота 2м

Світло лед фіто матриця 50вт, матриця холодне біле 50вт ,8 побутових лед по 12вт 3000к 

Всього 196вт.

Земля для квітучих -7кг, Земля для лимона 3кг(вона була заряджена ) перліт 1кг,вермикуліт 1кг, кокос десь 10%. Дренаж керамзит це все на 1відро.відра 12л кожне

Зернятка з ерор сід автоцвіт фемінізований голд.

Вода тала 

Суть проблеми ST почуває себе прекрасно,а NL чахне, кінчики молодих пагінців жовтіють.що робити і в чому проблема?

 

IMG_20210314_140119_630.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сьогодні полив обидві рослини по 1,5 л купованої бутильованої води. Пш понизив до 6,8 з допомогою електроліту, добавив світла ще одну матрицю холодного білого 50вт. Всього тепер є 250вт світла. Фотки скину завтра.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
Конец гроурепорта
50 минут назад, fabler сказал:

IMG_20210328_100706.jpg

IMG_20210328_100718.jpg

IMG_20210328_102610.jpg

IMG_20210328_102625.jpg

NL она сама по идее такая и есть, ну может еще чутка сативный ген гору взял, нормально выглядит, шо ты не любишь ее так)

Калмаг даешь с каждым поливом? если нет, лей с каждым, он ппм не сильно увеличивает

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вот как должна выглядеть nl того банка что я ращу,но там конечно же светили чем то хорошим (скорее всего) не менее 400вт

По структуре они идентичны с твоей, но свет конечно же рулит, да и генетика тоже, наберешься опыта и будешь тоде пушки растить, для первого раза неплохо все

NL у тебя пока не долго цветет, жди, еще напухнет, вот увидишь. Если можешь низа просвечивай, лопухи убери, и забей на траблы, лей калмаг, и корми не менее 500-600ппм (для начала, потом по апетиту посмотрим) и будет тебе счастье

Screenshot_20210328-131953_Chrome.jpg

Изменено пользователем BlueberryMuffin

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, BlueberryMuffin сказал:

NL она сама по идее такая и есть, ну может еще чутка сативный ген гору взял, нормально выглядит, шо ты не любишь ее так)

Калмаг даешь с каждым поливом? если нет, лей с каждым, он ппм не сильно увеличивает

Люблю я її , дуже люблю! Я їх обох люблю, тому і стараюся.Напевно дитяча хороба перфекціонізму.Так калмаг даю з кожним поливом.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, BlueberryMuffin сказал:

Вот как должна выглядеть nl того банка что я ращу,но там конечно же светили чем то хорошим (скорее всего) не менее 400вт

По структуре они идентичны с твоей, но свет конечно же рулит, да и генетика тоже, наберешься опыта и будешь тоде пушки растить, для первого раза неплохо все

NL у тебя пока не долго цветет, жди, еще напухнет, вот увидишь. Если можешь низа просвечивай, лопухи убери, и забей на траблы, лей калмаг, и корми не менее 500-600ппм (для начала, потом по апетиту посмотрим) и будет тебе счастье

Screenshot_20210328-131953_Chrome.jpg

Дякую за добрі слова! Надіюсь що так все і буде.Низи чи точніше боки просвічую. (штудіював реп бро Вебмастера фактично на кожне велике стебло світить крема 12 вт лампочка збоку) . Лапухи прибирати боюся , та і не особливо їх багато є щоб вони щось особливо затіняли. От в світ тус так ,вона була дуже густа, тому я бокові коли розтягнув в сторони. Кормлю згідно таблиці - десь так напевно і виходить 500-600 ппм..

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, fabler сказал:

Лапухи прибирати боюся

На такой стадии ее можно под ноль брить, ничего ей не будет, но то такое, позде уберешь, ради профилактики плесени

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@fabler

Доброго дня! Побачив, що ви репорт на наші сємкі розпочали. 
Сподіваємося, що гров буде мати успішне завершення для обох рослинок :weedbush:

Кожен сорт має свої особливості грову. Одні рослини менш вибагливі і будуть легко рости у будь-яких умовах, інші потребуют фактично ідеальних умов і певного досвіду. Тому не варто порiвнювати рослини різних сортів чи 2 репорти у різних умовах.

Бажаємо вам отримати щедрий врожай з рослинок! :perfect:

купить семена конопли

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, ES-Manager сказал:

@fabler

Доброго дня! Побачив, що ви репорт на наші сємкі розпочали. 
Сподіваємося, що гров буде мати успішне завершення для обох рослинок :weedbush:

Кожен сорт має свої особливості грову. Одні рослини менш вибагливі і будуть легко рости у будь-яких умовах, інші потребуют фактично ідеальних умов і певного досвіду. Тому не варто порiвнювати рослини різних сортів чи 2 репорти у різних умовах.

Бажаємо вам отримати щедрий врожай з рослинок! :perfect:

Я також маю таку надію!Претензії маю хіба до своїх кривих рук....Дякую за гарні побажання.І Вам всіх гараздів!

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Зробив черговий полив 50% компотом мгб+ сенсі кал маг екстра. Кожному кущику по 3 літра. Трішки витекло з дренажу. На світ туз добре видно як кристали засипали шишки і зелені листочки навколо. На темно зелених листочках добре видно блискучі кристалики.... Назерн лайт поки що все по старому. Взагалі погіршення немає , так що схиляюся до думки що Блуберрі Маффін був правий- і це недокорм. Назерн лайт ще трішки підріс- має тепер майже 55 см.Світ туз більше не росте ,зате шишки набирають у розмірі.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сьогодні квіточкам 50 днів . Можна сказати ювілей! І 3-й тиждень цвітіння. В честь такого великого міжнародного свята дав кожній по 2,5 л компоту 1,5 мл/л МГБ+2мл/л сенсі калмаг екстра+2мл/л біг бад+2мл/літр б-52 (дав вперше). ПШ компоту 6,7. Наступного разу планую просто полити водою. Висота не змінилася. СТ -35см, НЛ-55см. Загальний стан -задовільний, або нормальний. Світ Туз явно доросліща хоча скинула каску на 2 дні пізніше. Шишки густі іїх багато.Центральна кола масивна. Бокові коротші і теж широкі , гарні. Назерн лайт як модель, худа і довгонога-шишки маленькі ,рідкі  іє великі просвіти між ними.Забув добавити я трішки розтягнув в сторони бокові гілки щоб було більше доступу світла до середини куща.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

IMG_20210404_184535.thumb.jpg.674c8f53dc6ff9588347706dd7cf0de8.jpgсвіт туз 50 днівIMG_20210404_184525.thumb.jpg.2d4a0d3bf2c334c25634a5b4fd096c10.jpgназерн лайт 50 днів

 

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Сьогодні нам 62 дні від каски !!!  Вважаю що вже пішов пятий тиждень цвіту.Трохи я обстриг дівчаток щоб не були подібні на якихось мантелеп...:rasta_biggrin:.

В мене щось глючить тдс тому ппм визначаю шляхом складних рзрахунків використовуючи друге доповнення Коші. Здалося мені що. 11 квітня при поливі компотом (вперше дав мгб по 2 мл/літр і стіми -б-52,  біг бад,  Сенсі кал маг екстра, Бад канді теж в концентрації 2мл/літр ) виглядало так що ппм дренажу був вищий ніж ппм компоту:

вхід компот-860ппм ,пш- 6,7 

дренаж- 1000ппм пш 6,3

Виглядало так що ніби перекормлюю, або засол субстрату.

Вирішив наступного разу промити

Тому в четверг 15 квітня полив водою  літрів 270ппм 6,7 пш на дві квітки Спочатку ппм дренажу був високий-1500 і 1800  Потім почав падати. Коли ппм впав до 800 я припинив промивати субстрат. Крайній пш був 6,3. Щось мало я чекав вищого. (Під кінець заливав воду з пш 8)

Сьогодні 18 квітня дав лише всі стіми і монофосфат калію в концентрації 0,5 гр / літр. По 2 літри на квітку. Дренажу не було. На мої 10-12 літрів грунту треба десь 3-4 літри влити в відро щоб пішов дренаж. 

Квітки загалом себе почувають добре. На шишках утворюються нові шишки. Сорі за каламбур але не можу підібратиточнішого опису. На великих масивних колахпоявляються нові шишечки і вверх і в сторони. Таким чином кола починає нагадувати булаву. Згодом виставлю фото.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, fabler сказал:

Сьогодні нам 62 дні від каски !!!  Вважаю що вже пішов пятий тиждень цвіту.Трохи я обстриг дівчаток щоб не були подібні на якихось мантелеп...:rasta_biggrin:.

В мене щось глючить тдс тому ппм визначаю шляхом складних рзрахунків використовуючи друге доповнення Коші. Здалося мені що. 11 квітня при поливі компотом (вперше дав мгб по 2 мл/літр і стіми -б-52,  біг бад,  Сенсі кал маг екстра, Бад канді теж в концентрації 2мл/літр ) виглядало так що ппм дренажу був вищий ніж ппм компоту:

вхід компот-860ппм ,пш- 6,7 

дренаж- 1000ппм пш 6,3

Виглядало так що ніби перекормлюю, або засол субстрату.

Вирішив наступного разу промити

Тому в четверг 15 квітня полив водою  літрів 270ппм 6,7 пш на дві квітки Спочатку ппм дренажу був високий-1500 і 1800  Потім почав падати. Коли ппм впав до 800 я припинив промивати субстрат. Крайній пш був 6,3. Щось мало я чекав вищого. (Під кінець заливав воду з пш 8)

Сьогодні 18 квітня дав лише всі стіми і монофосфат калію в концентрації 0,5 гр / літр. По 2 літри на квітку. Дренажу не було. На мої 10-12 літрів грунту треба десь 3-4 літри влити в відро щоб пішов дренаж. 

Квітки загалом себе почувають добре. На шишках утворюються нові шишки. Сорі за каламбур але не можу підібратиточнішого опису. На великих масивних колахпоявляються нові шишечки і вверх і в сторони. Таким чином кола починає нагадувати булаву. Згодом виставлю фото.

П.С. Назерн Лайт теж став набирати масу шишок. Об"єм коли збільшується. Ростуть нові шишечки і вбік і вверх.Єдине що обидва кущі фактично припинили свій ріст уверх і вже декілька тижнів зберігають свою висоту сталою- 35 см солодкоїжка і 55 см північне сяйво. Це значно менше ніж заявлено в паспорті, але думаю що ніц вже не зміниться. І нема на то ради. Криві ручки і перший гров....

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

IMG_20210418_205300.jpg

IMG_20210418_205239.jpg

IMG_20210418_205231.jpg

IMG_20210418_205126.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 29.03.2021 в 10:07, ES-Manager сказал:

@fabler

Доброго дня! Побачив, що ви репорт на наші сємкі розпочали. 
Сподіваємося, що гров буде мати успішне завершення для обох рослинок :weedbush:

Кожен сорт має свої особливості грову. Одні рослини менш вибагливі і будуть легко рости у будь-яких умовах, інші потребуют фактично ідеальних умов і певного досвіду. Тому не варто порiвнювати рослини різних сортів чи 2 репорти у різних умовах.

Бажаємо вам отримати щедрий врожай з рослинок! :perfect:

Доброго дня. Маю декілька питань щодо куплених у Вас зерняток авто фем назерн лайт і світ туз. Підкажіть повз.

1) Зникли з Вашого сайту характеристики... Отже які для цих 2 х сортів тривалість життя до харвесту і яка тривалість власне самого цвітіння? В більшості 

Їм 70 днів від каски. І приблизно 36 днів цвітіння- тобто пішов лише 6-й тиждень цвітіння. В мене це перший гров і я у всьому сумніваюсь. Прийшов товариш в якого досвід вже років 5 і каже що за тиждень вже треба харвити.Я сфоткав шишки і сильно збільшив на компі. Ніби трихоми прозорі і що саме головне високі. Тобто ніжка трихоми тонка і в 3 рази вища ніж головка. Я дивився в канапедії - це зовсім не подібно на дозрівші трихоми. От я і сумніваюсь.... Не хочеться запороти такий вистражданий результат раннім харвом. Ну перетримати теж погано....

2) На північному сяйві нові маленькі листочки на колах почали темнішати і забарвлюватися в темно-фіолетовий колір. Я спочатку подумав що якісь проблеми  з рослиною( ну типу жінка зраджує , а роги не ростуть - Може кальцію невистарчає? :smile:) А потім подумав - може це характерно для цього сорту? Ну от і Вас і питаю про це.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Норм растишки:perfect:

Если правильно считаешь, 6-7 недель цвета должно хватить

Усы все белые, коричневых мало, овердрайв лил уже? Если не то начинай

Найди хоть какое то увеличительное стекло и глянь трихомы, до сих пор не пойму как ты увеличил фото чтобы их рассмотреть

 

Изменено пользователем BlueberryMuffin
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
47 минут назад, BlueberryMuffin сказал:

Норм растишки:perfect:

Если правильно считаешь, 6-7 недель цвета должно хватить

Усы все белые, коричневых мало, овердрайв лил уже? Если не то начинай

Найди хоть какое то увеличительное стекло и глянь трихомы, до сих пор не пойму как ты увеличил фото чтобы их рассмотреть

 

Овердрайву ще не лив. Якщо Ти так радиш то почну. Збільшувальне шкло маю, але в ньому трихоми видно погано. Маю добрий фотоапарат Соні ,хоч і мильниця. Фоткаю в режимі макро . Потім на компі просто збільшую зображення в любому редакторі чи переглядачі фото. Фотографії з цього апарату мають непогану роздільну здатність і при збільшенні не сильно розмазуються. Тут викласти не можу,бо така фотка важить десь 20 мб. Потім спробую закинути сюди на сайт маленький фрагмент фото ,-щоб займав не більше 2 мб.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пробую загрузити фото трихом.....1731295484_DSC0254511.thumb.jpg.5726d3b89dd159ec23f6533328b42b46.jpg1731295484_DSC0254511.thumb.jpg.5726d3b89dd159ec23f6533328b42b46.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, fabler сказал:

Пробую загрузити фото трихом.....1731295484_DSC0254511.thumb.jpg.5726d3b89dd159ec23f6533328b42b46.jpg1731295484_DSC0254511.thumb.jpg.5726d3b89dd159ec23f6533328b42b46.jpg

По моєму ще зовсім не дозріли.... ????

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Конечно по фото сложно определить, но вот вроде нашел где немного янтаря

Screenshot_20210425-070015_Chrome.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, BlueberryMuffin сказал:

Конечно по фото сложно определить, но вот вроде нашел где немного янтаря

Screenshot_20210425-070015_Chrome.jpg

Ти маєш на увазі янтарного кольору стали пестики (вусики)- так є трішки янтарних потемнівших вусиків....? Чи трихоми- якщо це фото сильно збільшити то видно власне самі трихоми.Як на мене то вони прозорі, і навіть не матові ,не те що не янтарні. Але так як досвіду в мене нуль цілих і нуль десятих то я і випитую чужу думку.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 24.04.2021 в 11:14, fabler сказал:

Доброго дня. Маю декілька питань щодо куплених у Вас зерняток авто фем назерн лайт і світ туз. Підкажіть повз.

1) Зникли з Вашого сайту характеристики... Отже які для цих 2 х сортів тривалість життя до харвесту і яка тривалість власне самого цвітіння? В більшості 

Їм 70 днів від каски. І приблизно 36 днів цвітіння- тобто пішов лише 6-й тиждень цвітіння. В мене це перший гров і я у всьому сумніваюсь. Прийшов товариш в якого досвід вже років 5 і каже що за тиждень вже треба харвити.Я сфоткав шишки і сильно збільшив на компі. Ніби трихоми прозорі і що саме головне високі. Тобто ніжка трихоми тонка і в 3 рази вища ніж головка. Я дивився в канапедії - це зовсім не подібно на дозрівші трихоми. От я і сумніваюсь.... Не хочеться запороти такий вистражданий результат раннім харвом. Ну перетримати теж погано....

2) На північному сяйві нові маленькі листочки на колах почали темнішати і забарвлюватися в темно-фіолетовий колір. Я спочатку подумав що якісь проблеми  з рослиною( ну типу жінка зраджує , а роги не ростуть - Може кальцію невистарчає? :smile:) А потім подумав - може це характерно для цього сорту? Ну от і Вас і питаю про це.

Доброго дня :peace:

Цвiтiння в NL Авто по паспорту 50-65 днiв, а у Sweet Tooth - 60-65. Зараз ще точно рано харвити, трихоми зовсiм прозорi.

Щодо колiру важко сказати: це може бути якийсь дефiцит, чи, можливо, рослинцi буває холодно вночi? Втiм, якщо у Sweet Tooth кольор у порядку, то мабудь справа не в температурi. Взагалi в Northern Lights зазвичай не буває таких змiн кольору.

Ви можете подивитись у цiй темi, там показанi усi варiанти дефiцитiв, чи навпаки, перекормiв, i буде легко зрозумiти, в чому справа.

Здоров`я вашiй рослинцi :weedbush:

 

  • Like +1 2

купить семена конопли

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хорошо получается для первого раза бро! :respect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 минуту назад, Барт сказал:

Хорошо получается для первого раза бро! :respect:

Дякую за добрі слова бро! Довгих Тобі днів і солодких ночей!:rasta_biggrin:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
26 минут назад, ES-Manager сказал:

Доброго дня :peace:

Цвiтiння в NL Авто по паспорту 50-65 днiв, а у Sweet Tooth - 60-65. Зараз ще точно рано харвити, трихоми зовсiм прозорi.

Щодо колiру важко сказати: це може бути якийсь дефiцит, чи, можливо, рослинцi буває холодно вночi? Втiм, якщо у Sweet Tooth кольор у порядку, то мабудь справа не в температурi. Взагалi в Northern Lights зазвичай не буває таких змiн кольору.

Ви можете подивитись у цiй темi, там показанi усi варiанти дефiцитiв, чи навпаки, перекормiв, i буде легко зрозумiти, в чому справа.

Здоров`я вашiй рослинцi :weedbush:

 

Дякую за відповідь. Температура норм 24-28 гр.Довгих Вам днів і сролодких ночей!:rasta_biggrin:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сьогодні зробив черговий полив Світ туз чисту воду вхід пш 8,0 ппм 200

Дренаж ППМ-940 ПШ-6,8 . Вважаю що цифри прийнятні....

Назерн лайт лише базу МГБ 2мл / літр (ППМ-800, ПШ-6,7) -4,5 літри компоту на 12л відро і лише тоді пішов

дренаж пш 6,5 ППМ 1000!!!

Щось далі Назерн лайт барахлить ( перекормлюю?)..... Наступного разу дам чисту воду...

До речі недавно в нього зігнулась верхівка (крайні 10 см) під власною вагою!!!- прийшлось підвязати до металевої спиці. Політ ніби нормальний. Блін а світ туз вдвічі грубша і її хер зігнеш. Правда вона нижча....

Наступного разу вже даю овердрайв. На сьогодняшній день маєм десь шостий тиждень цвітіння.

Ось така херня малята! Фотот викладу пізДніше.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...