Перейти к публикации
  • 0

Появився темно фіолетовий колір на молодих листочках???


fabler

Вопрос

IMG_20210429_202517.thumb.jpg.8013afcdbf9b9f5775dcbce98db9ec56.jpgназерн лайт.

Назерн лайт від еррор сід,авто ,фем. Рослинці 75 днів.  41 день цвітіння. Раніше були проблеми- кінчики молодих листочків жовтіли і дальше ставали темно-коричневими і обгорівшими.Думав недокорм.Починаючи з цвітінні почав давати мгб від адвансед нутрієнс + стіми б-52,біг бад, сенсі кал маг,бад Канаді.  згідно таблиці. На сьогоднішній день даю 2 мл/ літр . Ппм-800 ,пш-6,5.  ( Це якщо лише база) Дренаж останнім часом буває ппм-1000,пш-6,2.( Перекормлюю ?)  Лию раз компот, раз чисту воду. Ппм-200 пш-6,8. Виходить 2 поливи на тиждень. Раз компот , раз вода. Грунт земля з кокосом, агропеолітом і вермикулітом -12 літрів. Світло 300 вт побутових лед 3000 к на дві рослини. Температура в боксі -24-28. Друга рослина світ туз авто фем від еррор сід - з нею все ок. Цвіте і пахне. Запитував продавців- вони відповіли що це не генетика. Підкажіть що це може бути?

 

 

 

IMG_20210429_203001.jpg

IMG_20210429_202644.jpg

IMG_20210429_202634.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
12 минут назад, fabler сказал:

IMG_20210429_202517.thumb.jpg.8013afcdbf9b9f5775dcbce98db9ec56.jpgназерн лайт.

Назерн лайт від еррор сід,авто ,фем. Рослинці 75 днів.  41 день цвітіння. Раніше були проблеми- кінчики молодих листочків жовтіли і дальше ставали темно-коричневими і обгорівшими.Думав недокорм.Починаючи з цвітінні почав давати мгб від адвансед нутрієнс + стіми б-52,біг бад, сенсі кал маг,бад Канаді.  згідно таблиці. На сьогоднішній день даю 2 мл/ літр . Ппм-800 ,пш-6,5.  ( Це якщо лише база) Дренаж останнім часом буває ппм-1000,пш-6,2.( Перекормлюю ?)  Лию раз компот, раз чисту воду. Ппм-200 пш-6,8. Виходить 2 поливи на тиждень. Раз компот , раз вода. Грунт земля з кокосом, агропеолітом і вермикулітом -12 літрів. Світло 300 вт побутових лед 3000 к на дві рослини. Температура в боксі -24-28. Друга рослина світ туз авто фем від еррор сід - з нею все ок. Цвіте і пахне. Запитував продавців- вони відповіли що це не генетика. Підкажіть що це може бути?

 

 

 

IMG_20210429_203001.jpg

IMG_20210429_202644.jpg

IMG_20210429_202634.jpg

Растишка тратит весь фосфор или холодно, но по скольку у тебя индор то это избыток фосфора

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
41 минуту назад, Андреа сказал:

Растишка тратит весь фосфор или холодно, но по скольку у тебя индор то это избыток фосфора

Дякую за відповідь!

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, fabler сказал:

Раніше були проблеми- кінчики молодих листочків жовтіли і дальше ставали темно-коричневими і обгорівшими.Думав недокорм.

А это был передоз.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Peroxide сказал:

А это был передоз.

? Я їх до того взагалі лише поливав чистою водою.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Ну хз, бро..

Здається на покурити наросте)

Мені теж схоже на передоз.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Давай воду бо скоро вже харвест. Чи як:fool:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Ось схожа ситуація.

large.POTASSIUM1.jpg.eaaeed5f5acab9fb9cf28cb74a073092.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 часов назад, fabler сказал:

Підкажіть що це може бути?

Тебе взагалі тільки це турбує?)))) Фіолетові листочки най будуть.. вже нічого не зробити!!! 

 

4 часа назад, fabler сказал:

лише поливав чистою водою.

Її так від голоду покрутило))) до харва дотягнути і все!!

  • Like +1 1

 

Стим для наших Любимых)))   тут

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, Migelxl сказал:

Тебе взагалі тільки це турбує?)))) Фіолетові листочки най будуть.. вже нічого не зробити!!! 

 

Її так від голоду покрутило))) до харва дотягнути і все!!

Від голоду??? Я ж кормив по таблиці, - та й ппм дренажу час від часу вищий ніж ппм компоту яким поливаю.

Дякую за відповідь.

7 часов назад, User1573 сказал:

Ось схожа ситуація.

large.POTASSIUM1.jpg.eaaeed5f5acab9fb9cf28cb74a073092.jpg

Так я бачив це також.Тому дав декілька раз монофосфат калію в концентрації -0,5 грн на літр. Ситуація не змінилася.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, User1573 сказал:

Ну хз, бро..

Здається на покурити наросте)

Мені теж схоже на передоз.

На покурити не проблема. На кілька десятків грамів сухого я думаю буде. Зате другий кущ - світ туз - справжній богатир. Любуюсь ним і тішуся.

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, User1573 сказал:

Давай воду бо скоро вже харвест. Чи як:fool:

Харвест по розрахунку 20 го числа. Ще трішки покормлю , а потім овердрайв ,вода, засуха і темнота.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 часов назад, User1573 сказал:

Ось схожа ситуація.

large.POTASSIUM1.jpg.eaaeed5f5acab9fb9cf28cb74a073092.jpg

Знаєш в мене верхівка ,останні 10 см зігнулася під власною вагою.Хоч там ваги - кіт наплакав.... Порівняно з іншим горшком в 2 рази менше. Може й дійсно дефіцит калію . Сказано ж- ствол стає тонким і ламким.... А він внизу в товщину як великий палець на руці....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
16 часов назад, fabler сказал:

? Я їх до того взагалі лише поливав чистою водою.

 

Це хто написав?:giggling: нічого не можу зрозуміти.....

 

6 часов назад, fabler сказал:

Від голоду??? Я ж кормив по таблиці, - та й ппм дренажу час від часу вищий ніж ппм компоту яким поливаю.

 

  • Like +1 1

 

Стим для наших Любимых)))   тут

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, Migelxl сказал:

Це хто написав?:giggling: нічого не можу зрозуміти.....

 

 

Це написав я як репліку на зауваження п. Пероксіде ,що це був передоз. Малося на увазі наступне: пожовтіння кінчиків листочків появилося вперше на передцвіті- десь 30 день від каски. І тому я написав що не міг бути це передоз, тому що я їх на цей момент взагалі не поливав добривами , а лишень водою. (До речі так і в таблиці написано і всі навколо говорять - не раніше 3 тижня, починати з пів дози.....)Але після цього я почав давати мгб від АН + стіми. Потім ще кілька разів дав мфк 0,5 грн/ літр.. І дивно мені що 12 літрів землі яка була заряджена від продавця нпк, за 3- 4 тижні повністю виснажилися. Дехто ж взагалі вирощує без будь яких добрив. Я не заперечую Вам шановний, я навпаки вдячний за відповідь.Для цього я тут і розмістив тут своє запитання. Я хочу щось навчитися, зрозуміти щоб наступного разу не ставати на ті самі граблі, особливо дитячі.Але важко - тому що один пише передоз, другий дефіцит...? І кого слухати?

В будь якому випадку дякую. Довгих днів і солодких ночей! 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, fabler сказал:

кого слухати?

Зрозумів))) взагалі , згодом, сам зрозумієш що до чого))) але коли задаєтся питання , треба описати : субстрат, авто/фото, вік, чим і як годуєш.......як поливаєш...... Успіхів, друже...

  • Like +1 1

 

Стим для наших Любимых)))   тут

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

ПЕРЕДОЗ 

ИЩУ РАБОТУ !

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 01.05.2021 в 13:38, Migelxl сказал:

Зрозумів))) взагалі , згодом, сам зрозумієш що до чого))) але коли задаєтся питання , треба описати : субстрат, авто/фото, вік, чим і як годуєш.......як поливаєш...... Успіхів, друже...

Дякую за добрі слова! Тобі теж всіх гараздів.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...