Перейти к публикации

■Outdoor 2021●48°●UA■Goodmaster seeds■


Рекомендованные сообщения

Всім привіт:rasta_peace:і ласкаво прошу до мого репорту

  • Вирощувати буду автікі від бро @GOODMASTER
  • На разі маю розсаду(35шт.)auto DOG,auto AFGAN,і на днях мають доїхати Auto SKUNK,auto BIG DEVIL(30шт.)
  • 1.06.закинув в стаканчик з водою першу партію зернят(38шт.)на ніч,за ніч всі попадали на дно,я акуратно порозкушував,і зразу в землю.
  • 6.06.на світ появились 35 красунь з 38
  • Перших 3 дня пшикав з пульвіка на ніч
  • 9.06.полив кожну дівчинку по 100мл відстояної води
  • Посадку планую на 13.06.хотя на 13,14 передають +16 дньом і +11вночі,але я понакриваю обрізаними бутилками на 2 дня.
  • Вирощувати буду на закинутих городах,вирощую на цьому місці вже 3й рік поспіль,земля хороша,тому лунки особо непідготовлював,просто перекопую землю,і додаю перліту,сонце світить цілий день без тіні.
  • Сьогодні 10.06 дівчьонкі виглядають так
  • На разі все,продовжу після висадки.
  • Всім дякую заходіть,буду радий:eyes:

              

IMG_20210610_223937_768.jpg

IMG_20210610_223934_777.jpg

IMG_20210610_223950_731.jpg

IMG_20210610_223948_662.jpg

IMG_20210610_223941_679.jpg

  • Like +1 7
  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А чего не в стаканчиках проращиваешь,или ты  будешь с горшками прикапывать.?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Хотабыч сказал:

А чего не в стаканчиках проращиваешь,или ты  будешь с горшками прикапывать.?

Прівєт бро,не,це горшочки маленькі для розсади,такі ж самі завеликі як одноразові стаканчики,небачу різниці)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну так в том и разница,что по методу двойного стакана,садишь вместе с ним,соответственно меньше стрес.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
30 минут назад, Хотабыч сказал:

Ну так в том и разница,что по методу двойного стакана,садишь вместе с ним,соответственно меньше стрес.

З цим згідний на всі 100%бро,ніколи це непробував,тому і неробив,можливо спробую другу партію в подвійний стаканчик висадити)

Просто незрозумів що ти маєш на увазі)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

13.06.

Всім прівєт:rasta_peace:

вчора приїхала 2-га партія зернят від GOODMASTER-auto skunk,auto bigdevil xxl(33шт.)

12.06. Замочив в стаканчиках з водою,сьогодні всі помістив в спонжики,і в темне,тепле місце

неможу оприділитись з висадкою першої партії,планувалась на сьогодні,але погода шепче,тому прошу вашої думки варто сьогодні їх висажувати ,і накривати стаканчиками при такій погоді?

20210613_094842.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Все таки рішився висадити,від сьогодні рахую перший день в ауті

Обробив від мурашок,і слимаків

 

 

 

 

 

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, kabak сказал:

Все таки рішився висадити,від сьогодні рахую перший день в ауті

Обробив від мурашок,і слимаків

20210613_164545.jpg

20210613_163222.jpg

20210613_162818.jpg

20210613_173321.png

20210613_162606.jpg

Посыпал МНдэнсом🤣

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 минуту назад, Ramigoalah сказал:

Посыпал МНдэнсом🤣

😂😂антимуравїн якись такий кольоровий)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, kabak сказал:

😂😂антимуравїн якись такий кольоровий)

Я чомусь подумав що це аммофоска) 

В ауті нема страшнішого звіря за 🐌 та слизнів на ранній стадіі )

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 минут назад, Ramigoalah сказал:

Я чомусь подумав що це аммофоска) 

В ауті нема страшнішого звіря за 🐌 та слизнів на ранній стадіі )

Згідний,але нерозумію чому,того року в нас було дуже багато рижих слимаків повсюди,але на цій поляні,серед борщовиків,слимаквв незамітив жодного:oops:

Але і від слимаків посипав сині гранули,забув назву)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, kabak сказал:

Згідний,але нерозумію чому,того року в нас було дуже багато рижих слимаків повсюди,але на цій поляні,серед борщовиків,слимаквв незамітив жодного:oops:

Але і від слимаків посипав сині гранули,забув назву)

Я теж помітив, що у полях їх можно сказати зовсім немає, вони мешкають в вологих місцях, зарослях, великі буръяни, місця де можуть сховатися від пекельної жари. Сажав того року у огороді посередині не поїдали тварюки..засадив у кінці огороду де є дерева та бурьяну- хавали навіть коли рослина мала 30-40 см.. не говорячи про заброшку на сусідському участку.. теж сама історія хавали навіть 30-50 см, поки не підсипав ім поруч покругу сілью біля вазончіку, а якщо находив їх поруч, сипав прям на них:demon1:с часом знайшов інфу, що  вони не переносять гілки від ялинок.

Також добре саджати пророщеним горіхом чи маленькою рассадою(якщо нема можливості дома підняти) та накрити розрізанною верхушкою пляшки без кришки для хоч якого захисту та підтримання вологи. В цьому році так робив, особливо добре коли не в суху погоду, а перед дождями, та ї накрити на 1-2 неділі максимум(якщо далекий аут)

Так робив у цьому сезоні, за дощів не було можливості проникнути на точку, та коли добрався- вже вперлася в стінку пляшки сверху, сняв та вже чекаю...

Не можу дочекатись, коли трошки стихнуть дощі, щоб подивитись як вони там поживають.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 14.06.2021 в 00:28, Ramigoalah сказал:

Я теж помітив, що у полях їх можно сказати зовсім немає, вони мешкають в вологих місцях, зарослях, великі буръяни, місця де можуть сховатися від пекельної жари. Сажав того року у огороді посередині не поїдали тварюки..засадив у кінці огороду де є дерева та бурьяну- хавали навіть коли рослина мала 30-40 см.. не говорячи про заброшку на сусідському участку.. теж сама історія хавали навіть 30-50 см, поки не підсипав ім поруч покругу сілью біля вазончіку, а якщо находив їх поруч, сипав прям на них:demon1:с часом знайшов інфу, що  вони не переносять гілки від ялинок.

Також добре саджати пророщеним горіхом чи маленькою рассадою(якщо нема можливості дома підняти) та накрити розрізанною верхушкою пляшки без кришки для хоч якого захисту та підтримання вологи. В цьому році так робив, особливо добре коли не в суху погоду, а перед дождями, та ї накрити на 1-2 неділі максимум(якщо далекий аут)

Так робив у цьому сезоні, за дощів не було можливості проникнути на точку, та коли добрався- вже вперлася в стінку пляшки сверху, сняв та вже чекаю...

Не можу дочекатись, коли трошки стихнуть дощі, щоб подивитись як вони там поживають.

Одного сезону також так робив бро,але гєморно було 3 дня поспіль бігати і пшикати воодичкою щоб незасохли,хотя і всі були посходили,але для мене простіше розсадою)

В 14.06.2021 в 00:31, shamanko сказал:
В 13.06.2021 в 23:25, kabak сказал:
Згідний,але нерозумію чому,того року в нас було дуже багато рижих слимаків повсюди,але на цій поляні,серед борщовиків,слимаквв незамітив жодного:oops:
Але і від слимаків посипав сині гранули,забув назву)

Показать больше  

А може борщівник їх вбиває або відлякує?)

Можливо бро,так такий борщівник що всіх відлякує

Щоб ненакаркати:rasta_laugh:

Дорнчі зустрів на поляні таку падружаню,давно таких небачив

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Згоден, гілки з сосни(ялини) дуже помагають. Я висадив своїх і через сильну зливу не вспів зробити барикаду з гілок сосни, прийшов на другий день і 3 шт зжерли) Всі що раніше захистив гілочками вже місяць ростуть без всяких проблем.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, misik сказал:

Згоден, гілки з сосни(ялини) дуже помагають. Я висадив своїх і через сильну зливу не вспів зробити барикаду з гілок сосни, прийшов на другий день і 3 шт зжерли) Всі що раніше захистив гілочками вже місяць ростуть без всяких проблем.

Візьму до уваги

100%пригодиться:respect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, kabak сказал:

Одного сезону також так робив бро,але гєморно було 3 дня поспіль бігати і пшикати воодичкою щоб незасохли,хотя і всі були посходили,але для мене простіше розсадою)

Можливо бро,так такий борщівник що всіх відлякує

Щоб ненакаркати:rasta_laugh:

Дорнчі зустрів на поляні таку падружаню,давно таких небачив

20210516_101320.jpg

Тому і кажу, що треба за день до дощів саджати,  а то вигорять якщо не буде дощів, а тільки сонячна погода. 

А так ти маєш рацію, саджати  рассадою саме краще, і мало що загубиш.. я ось на днях закинув автоматів у стаканчики дома, і побачив як одна насінина замість того щоб корінь пустити вниз- поперла вверх дура.. скоріш за все при поливі смістилася.. тому і більше всхолів при рассаді, хоч контролюєш весь процесс, а то може і бути таке що не може скинути каску сама, витягується и гине. Чи висихає земля якщо пророшеною.

4 минуты назад, kabak сказал:

Візьму до уваги

100%пригодиться:respect:

Ох скільки ялинок буде поламано після цього по всій Україні:giggling:

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Підлетіла друга партія брази

Цього разу висажував по методиці двійного стаканчика

20210614_210154.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Всім прівєт,невеличка обновка

На даний момент нічим неудобрялись,планував підкормити на другий тиждень азотом,але передумав бо вроді азоту хватає в земельці,тому удобряти вже буду коли почнуть зацвітати.

Деяких трошки рогризли слимаки підари,але некритично

А деяким недостатньо світло,тянуться

А загалом як на мене то норм:weedsport2:

1 партія була висажена 13.06(зара їм 21 день)

2 партія висажена 20.06(зара їм 14 днів)

 

 

20210704_100945.jpg

 

20210704_100454.jpg

20210704_100826.jpg

20210704_100808.jpg

20210704_100512.jpg

20210704_100500.jpg

  • Like +1 7

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Всім прівєт,пропав з форума бо мучила параноя,вєбали 30 кустів другої партії,полишали тільки стовбури:rasta_laugh:

але перша партія залишалась ціла

кусти ніразу нічим неудобрялись

і даже неполивав ніразу сам,все тільки дощ:yatta:

18 серпня,2 дня перед харвестом

 

 

 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

І сам харвест

робив 2 ходки вєліком:giggling:

це першу ходку привіз,і чуть більша була друга фото немаю

D2873556-190B-47D9-8861-20B3833D3F2E.jpeg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Пойдёт, ну думаю вот таких хорошо тримленых как на фото будет поменьше чем 700 грамм))

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, валерджан сказал:

Пойдёт, ну думаю вот таких хорошо тримленых как на фото будет поменьше чем 700 грамм))

Можливо так,я ще трімив після сушки,але обрізав тількі більші лапухи

вот так виглядають шишкі

89F206B9-4F21-4498-8A8A-567927DC2A57.jpeg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...