Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Хай раста!!:peace:

 

Нарешті здійснилась моя маленька мрія. Купив собі вапорайзера:jumping: та вирішив створити для вельмишановного паньства даний обзорчик.

На практиці метод випарювання був здійснений років 8 назад з 100ват лапочни де був вийнятий патрон. Ставив лампу на плитку в середину закидав шишку, нагрівав і вдихав пару. 

Ххм пара тоді пекла горло но приход був огого!

Пізніше була придбана подібна приблуда в формі лампи. Скло грубе під час сеансів не лопалось.

4 роки назад був придбаний дешевий вап g pen, в процессі модифікований який до цього часу практично розвалився)

І так попав мені Б/У красавчик DAVINCI IQ2 фіолетового окрасу! Технічний стан відмінний! Гарантія на них 10 років.

Корпус потертий анодований алюміній.в середині все підігнано та якісно зроблено.

Потік пари проходить через церконієвий сплав та силікон. Керамічна камера нагріву. 

3 кнопки для управління+ блютуз шлюз для уравління з смартфону. 

Деталніший опис та інструкція є в багатьох обзорах на просторах інтернету.  Я постараюсь висловити свою думку на рахунок кострукції, практичності фунціоналу.

Ергономіка хороша. Добре та швидно корпус нагрівається. Зараз на дворі жара +35с апарат держати не дуже комфортно. Силіконовий чохол був би доречним. В холодну пору цей мінус зразу виростає в великий плюс. Непотрібна каталітична горелка для рук) погрів руки попарував суппер! Змінний акумолятор 18650. Бажано вставляти високотокові. Кришки на магнітах. Керамічна камера на 0.5грама шишок. Багато чого розбирається і спокійно кидається в спирт для повної очистки. Тяга реголюється- тага хороша) динамічне реголювання температури та часу сеансу.  Дуже широкий фунціонал.  Сам ще толком в сьому не розібравася тому буду доповняти. 

З мінусів виділю. В нутрішню поліровану обшивку. Вона від темпи потріскалась, ( видно на фото.  Немможна вийняти керамічну камеру і заляти спиртом. Ціну. Мені девайс достався за 4800грн. Ціна новому макс 200$ но не більше. Зараз на ринку пішла велика конкуренція і зявились масса достойних альтернативних конкурентів!

 

20210714_101154.jpg

20210714_101206.jpg

20210714_100336_HDR.jpg

20210714_101225_HDR.jpg

20210714_101433.jpg

20210714_100648_HDR.jpg

+

  • Like +1 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Огляд прошли будем переходити до тестування!

Кіф, шишки, гаш та вакс построїлись та упакувались. 

Дозування: 0.1г 

І - кіфф ( Pulsar fem ) 160с. 180с. 200-220с 

II - шишка (  A red Dworf fem) 170с 

III - шишка ( YOJJ OG fem) 160-180с

IV-шишка (sugar Black rose fem)

V - гаш (LSD fem)

Vl - вакс ( Early Skunk fem )

І - кіф з пульсару зайшов на ура. Тяга середня. Прошов в три підходи. 

1. 160с- 8хв притупило біль від зуба і стало дуже весело. 

2. 180с - 5хв вкурили на 2 пішла реальна пара і середній аромат.

3. 200-220с 8хв - добивали до талого!

По ефекту наркотичний СБД. Мозок фактично нормало працює, а тіло рослабляється в 0. Як після крутого масажу! Плюс всі стреси сходять на ура! Можливо це через те що кіфові 2.5роки і ферментація розклала тгк на інші канабіоїди... 

ІІ шишка. Червоний Карлик!

Стартанув отразу з 170с 2хв і виключив.

Навалило класно, мікродозинг, світ зробився контрастнішим, звуки музика чоткими та думки яснішими. То що потрібно. Шишку не дрібнив в гриндері і так заклав в контейнери, не по феншую бо тяга трішки туга за то оптимальне порівняння.

III шишка. Славнозвісний Йож! 

За два вечора вдув. 0.1 грам маловато на микродозингу) рослабило трішки поміняло. Швидше заснув.

IV. Чорна цукрова роза від Крісса.

180с - 200с Порівняно свіжа чорна куртизанка. Смак не розбірливий но пара дуже мягенька. Ефект рослаблений концентрований. Для микро дозингу бомба! 

V. Гашиш. 177с десь між 0.7-0.9грам гашика. Тут все зразу стало ясно. Накриває плавно на лиці усмішка.

Сатівна Ейфорія!!

Концетрати даний вейп розкриває у всій крассі! 

VI Вакс. 170-200с Сильно накриває.

В кінці закашлявся. :eyes: 

 

 

 

 

 

 

20210714_110235.jpg

20210714_105024.jpg

20210714_105100.jpg

20210714_105114.jpg

20210714_105122.jpg

20210714_105127.jpg

20210714_105132.jpg

20210714_105141.jpg

  • Like +1 10

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

крутяк,чувствую как огромная зелёная жаба подымается по моему горлу.

жду афтер-теста)))тоже хочу вап брать

  • Like +1 2

Не продаю и не Покупаю!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

:perfect:Слежу с интересом, как раз есть в планах перейти на вапор.

@БенЛаден по накуру сильно слабее бонга/водного?

  • Like +1 1

Killer Kush (Kriss) & Blueberry (ES) - кокос, ДНАТ 250, Advanced Nutriens. Автофем

Sugar Black Rose (Big Monkey Seeds) Fem - кокос, ДНАТ 250, Advanced Nutriens

Cake Crasher Feminized (Big Monkey Seeds) - кокос, ДНАТ 250/LED 200 Вт, Advanced Nutriens

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28 хвилин тому, mrJar сказав:

 накуру сильно слабее бонга/водного?

Відносно. Хапка з водного точно більше навалить, чим одна тяга з вейпа.

До речі через другий мунштук цей вап можна встановлювати на бонг! Без уяви що на виході)

А так і вейп добре навалює особливо концентрати. Тільки 5-10хв виділяти потрібно на сеанс. + економніший.

По накуру: плавно змінює свідомість до потрібного рівня без фізичних та психічних негативних моментів. 

44 хвилини тому, mrJar сказав:

в планах перейти на вапор

Хороший план! Наша спілка піднімає такі ароматичні та смачні трави, гріх просто цим всім не насолождуватись в повній мірі!

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...
В 14.07.2021 в 10:35, mrJar сказал:

:perfect:Слежу с интересом, как раз есть в планах перейти на вапор.

@БенЛаден по накуру сильно слабее бонга/водного?

Нет, накур будет в принципе другой. У меня вапор уже год и заметил следующую тенденцию. Если паришь чисто вапор, накур сильнее и дольше.Ибо выпариваешь ты почти под ноль. При курении сгорает не малая часть ТГК. В вапоре такого нет. Высыпаю сено с вапора в прямом смысле слова. Но. Толератность растет просто по часам. Если раньше ты с колпака спать шел, то теперь тебе надо уже два минимум чтобы просто почувствовать. Расход становится дикий. И ничем ты это не собьешь. Только отдыхать потом пару недель. Поэтому расход х2, кайф х1.5 . ИМХО, мой опыт, бразы. Если редко куришь - вапор тебя уничтожит.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А у меня Extreme Q, ещё в 12 году его купила за 150 баксов по объявлению б/у, но он был почти новым. Неплохой девайс, и особенно круто смотрится синяя подсветка дисплея в темноте,).. и на этом для меня все восхищения закончены, т.к. накуривает лайтово, т.е., мне чего-то не хватает - крепости, смол наверно))
В общем, пылится у меня, может когда буду курить, когда уже не буду осиливать самокрутку или бонг, и то - не факт, потому что всё портит слишком сухой дым, и обжигает трахею , если поднимать темпу выше 210, а на 190 градусов слабовато. 
Расход шишек довольно большой, через бонг экономней.
Ну такие впечатления у меня, делюсь :smile:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У меня daVinci IQ первой серии и я им доволен больше чем, но хочу заметить что через папиру капельку сильней убивает, но вкус через устройств лучше.

есть ещё один жирный плюс - если в пятку добавить капельку табака и забить, то можно курить без палева в общественных местах.

минус один - это большой расход продукта

Пользуюсь больше года, брал новым ну и на мой взгляд дорогова-то

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Базово затестував та інфу оновив.

+дуже хороша парова камера. Щось подібне як в прессі для ваксу. Дуже чітку держе температуру.

+топова батарея добре заряд тримає.

+ візуалізація на дисплеї в момент затяжки

- програмка на телефоні(глюкота ще та)! Благо в ручну він тоже без проблем програмується.

Глибокі парування в майбутньому)

В 05.08.2021 в 10:07, Ducci сказав:

У меня daVinci IQ первой серии и я им доволен больше чем, но хочу заметить что через папиру капельку сильней убивает, но вкус через устройств лучше.

есть ещё один жирный плюс - если в пятку добавить капельку табака и забить, то можно курить без палева в общественных местах.

минус один - это большой расход продукта

Пользуюсь больше года, брал новым ну и на мой взгляд дорогова-то

Заряд добре держе? 

Хмм ароматизація :perfect:

За ціну теж так скажу. Могли чуть дешевше зробити. Но якість компонентів та покуру:rulez:  сиру парував?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Купил пушку у китаез 3 в одном и траву кури и ваксы с тримом.) Парилка для травы хреновая бо тупо как через сухой куришь, может кому и такое зайдет а вот две камеры для вакся идеальны. Одну даже еще не трогал. Чистится легко, дершит на 3 покура жирных травы. А ваксом еще не разу посадить не мог. Он меня быстрей садил.)))

IMG_20210813_150851.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 13.08.2021 в 15:14, seedson сказав:

А ваксом еще не разу посадить не мог. Он меня быстрей садил.)))

Вакс на опу садить за пару затяжок) :rasta_biggrin: кіфф втрамбований заряжи туди тоже накриє сильно. І смачніше буде.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, БенЛаден сказал:

Вакс на опу садить за пару затяжок) :rasta_biggrin: кіфф втрамбований заряжи туди тоже накриє сильно. І смачніше буде.

Бро я про аккумулятор говорю шо он не сел за три покура на троих это типо с насадкой для травы. А вакс и тримм первый напас я его по немногу расплавляю а потом по полной валю. Короче покупкой доволен, за штуку круче не придумать.))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
58 хвилин тому, seedson сказав:

Бро я про аккумулятор говорю

Там він встоєний. Значить норм банки заложили. 

Файна штука за хорошу ціну. 

В мене вапонайзер десь валяється. Давно під нього шукав насадку на сухе випарювння но так і забив.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 минут назад, БенЛаден сказал:

Там він встоєний. Значить норм банки заложили. 

Файна штука за хорошу ціну. 

В мене вапонайзер десь валяється. Давно під нього шукав насадку на сухе випарювння но так і забив.

А я хотел и вапер шоб был, и для экстрактов. Ну нарисовал. Но только для травы он не вапер а просто электронная крышка.!))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

Крутий космоліт! Вибираю між Davinci IQ2  та фінським Tinymight.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@БенЛаден підкажи, будь ласка, після випарювання трава повністю коричнева чи трапляються зелені шматочки? Фото для прикладу прикріпив (випарена травка справа).

У мене був вапорайзер Linx Eden і не сподобалося, що залишалися зелені ділянки, тобто, він не всю траву випарював. Доводилося під час процесу випарювання відкривати та перемішувати – тоді випарював все. Але в цьому випадку з'являвся неприємний підгорілий присмак. Та й постійно відкривати перемішувати якось не по феншую. Тут також потрібно відкривати перемішувати, щоб трава стала повністю вся коричнева?

PAX3.png

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 годин тому, dench сказав:

@БенЛаден підкажи, будь ласка, після випарювання трава повністю коричнева чи трапляються зелені шматочки? Фото для прикладу прикріпив (випарена травка справа).

У мене був вапорайзер Linx Eden і не сподобалося, що залишалися зелені ділянки, тобто, він не всю траву випарював. Доводилося під час процесу випарювання відкривати та перемішувати – тоді випарював все. Але в цьому випадку з'являвся неприємний підгорілий присмак. Та й постійно відкривати перемішувати якось не по феншую. Тут також потрібно відкривати перемішувати, щоб трава стала повністю вся коричнева?

PAX3.png

Повністю коричнева можна і чорну зробити)

Благо пороги температури хороші. Нагрівання дуже та точне.

На фото 3 підхода 170с неподріблена.

20211209_140147_HDR.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, БенЛаден сказал:

Повністю коричнева можна і чорну зробити)

Благо пороги температури хороші. Нагрівання дуже та точне.

На фото 3 підхода 170с неподріблена.

20211209_140147_HDR.jpg

На погляд вся зелена. А чи пробував потім її комусь дати покурити? Самому, звичайно, її потім курити не хочеться:rasta_biggrin: Я давав знайомому, каже торкає, тобто не все випаровується.

P.S. Після вапорайзера тепер взагалі інші способи куріння не сприймаю. Після приємного ароматного пара вдихати дим огидно. До гарного швидко звикаєш:rasta_peace:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, dench сказав:

До гарного швидко звикаєш:rasta_peace:

Та да. Курив колись відходи но вони правда не дуже і грузе завжди після них. Да і залишається в більші мірі целюлоза + нерозчеплина кака.  Пишуть що пізніше збирають і в масло на випічку.

Фото таке не зелена вона. Добре зарюмянена.

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, БенЛаден сказал:

Та да. Курив колись відходи но вони правда не дуже і грузе завжди після них. Да і залишається в більші мірі целюлоза + нерозчеплина кака.  Пишуть що пізніше збирають і в масло на випічку.

Фото таке не зелена вона. Добре зарюмянена.

 

аппарат годный . видел на дзаги делали обзор ещё там очень понравился.

  • Like +1 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...

Почитав  Ваша давнє, та й замислився - що настав час й собі придбати.
Нагуглив отаке, та й вже прибалтую чувака за 1500 віддати)

https://kurilka.in.ua/vaporayzery/fmcappro-flowermate-cap-pro-vaporizer-black

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Айс это китай ,он накуривает нормально но 3...4 сесии и на зарядку( лучше брать со сменным аккумулятором. типа майти от вулкано ,не убиваемый 

 

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 минут назад, kostia сказал:

@Айс это китай ,он накуривает нормально но 3...4 сесии и на зарядку( лучше брать со сменным аккумулятором. типа майти от вулкано ,не убиваемый 

 

Шота эти двое не вызывают доверия))
 Flowermate Cap Pro Vaporizer  на многих сайтах признан лучшим 2021
 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 14.07.2021 в 13:20, БенЛаден сказал:

між 0.7-0.9грам гашика.

Бро,вот полграмма...1686058388_2022-01-2220_36.15-1.thumb.jpg.a90f8e7f9dcb6197cf93f46fc4765dd0.jpg

ты в два раза больше за одну сессию убиваешь?

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, Айс сказал:

Шота эти двое не вызывают доверия))
 Flowermate Cap Pro Vaporizer  на многих сайтах признан лучшим 2021
 

 

так из бюджетных же:giggling: лучший,я же говорю за топ бро.

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...