Jump to content

Львівська міськрада просить уряд виключити канабіс із переліку небезпечних наркотиків


Recommended Posts

Відповідне звернення під час сесії 16 вересня оприлюднив депутат Валерій Веремчук. За його словами, про це просили міськраду представники «Демократичної сокири» та благодійного фонду допомоги ветеранам АТО «Фенікс». Вони посилалися на торішню конвенцію ООН, якою призначену для медичного використання марихуану вилучено зі списку небезпечних наркотичних засобів.

Перед львівськими депутатами виступила Анна Бар, одна з авторок звернення.

«Сьогодні у багатьох цивілізованих країнах суттєво переглянута державна політика щодо канабісу, зокрема його медичної форми. На даний час кількість громадян України, яким можуть допомогти препарати на основі канабісу, наближається до 2,3 мільйона дорослих та дітей, зокрема при лікуванні посттравматичного стресового розладу в учасників бойових дій», – заявила вона.

 

  • Like +1 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Крута! Темболее Зеленский обещал легалайз, и был опрос страна проголосовала за легалайз. Но нихера не делается, только наоборот сейчас сезон всех пасут. Хоть бы декримализировали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, не будет в нашей стране, Украине нихрена, как и в России тоже.

Прошлая петиция - показатель. Всё до жопы - петиции, референдумы, звернення. Нашим властьимущим на простых людей насрать. У них и так легалайз и декриминализация автоматически прилагается.

А жаль.

  • Like +1 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Між тим конопляна ярмарка вже не перший рік, до 5 грам і 10 кущів  немає кримінальної відповідальності. Все не так погано.
Якщо декриміналізують, прийде великий бізнес, а ввсім дрібним доведеться перший час або гровити незаконно або закриватись, тобто майже нічого не зміниться) Це на мій погляд, звісно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...