Перейти к публикации
  • 0

Високий відсоток вологи з великим боксом!


Вопрос

Привіт Брази:rasta_peace:

Питаня то тих людей в кого великі палатки і растіх 4штуки і більше!

Коли піднімав одну растішку,проблем з вологою не було.

Коли піднімав дві растішки,стикнувся з підвищеною вологою в кімнаті.

Але,що таке два кущя подумав я,і купив палатку 80х80,закинув сука чотири расти,щя сиридина цвіту,волога в боксі 80%,в кімнаті кондинсат тече по вікні і балконих дверях річкою блядь!!!!!

Відкриваю двері для провітрювання на 30хв,волога падає до 60% а коли закриваю двері протягом години знову піднімається волога.

Питання:як ви боритеся з вологою в квартирі коли багато кущів?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Много травы это конечно хорошо, но странно почему при подготовке к грову не учитывается такой важный фактор, как вентиляция и отвод лишней влаги.

Если в комнате окна металлопластиковые, надо сразу на одной из створок или на форточках менять стеклопакет на глухой сендвич и резать в нем отверстие под гофру

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 минут назад, TotalWarming сказал:

Много травы это конечно хорошо, но странно почему при подготовке к грову не учитывается такой важный фактор, как вентиляция и отвод лишней влаги.

Если в комнате окна металлопластиковые, надо сразу на одной из створок или на форточках менять стеклопакет на глухой сендвич и резать в нем отверстие под гофру

Та да,тепер це я і зрозумів!!!!!

Але,ящо враховувати всі вактори і готуватися до гровінку на 100% тоді ващє хуй шо получиться!!в мому випадку.

Я протягом всього грову від сємки і до харву,постійно щось міняю,доставляю,дивлюся по факту в процесі росту як краще......хз

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 минут назад, Братка сказал:

Та да,тепер це я і зрозумів!!!!!

Але,ящо враховувати всі вактори і готуватися до гровінку на 100% тоді ващє хуй шо получиться!!в мому випадку.

Я протягом всього грову від сємки і до харву,постійно щось міняю,доставляю,дивлюся по факту в процесі росту як краще......хз

Бро, але поява надлишку водяних випаровувань в закритому приміщенні це закон. Якщо нема циркуляції повітря, звичайно що волога буде накопичуватись і з ростом рослин проблема тільки збільшуватиметься. А волога це така хрєнь, яка регулюється виключно заміною вологого повітря на більш сухе шляхом відводу повітря назовні і притоку свіжого з оточуючого середовища. Окрім влаштування вентиляції інших способів не існує. І саме вентиляції, а не обдуву бо потрібно вологе повітря виводити з приміщення взагалі нахуй кудись в космос

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Брази,:respect:всім хто долучився до посту і порад!!!!

Теорія одне,а практика кардинально інше,щя я колтуб окремо поставив на продув(обігрів кімнати),викинув канальний вентилятор за межі (бокса/в боксі тільки фільтр),запах моментально зменшився,походу децл затягувало повітря з канальника на вихлоп без фільтра.

Щя викинув вихлоп за приміщення квартири,крутяк:

Вологість 52%

Коли було 80% ночью

 

 

 

IMG20220128185551.jpg

IMG20220128185641.jpg

IMG20220128175612.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Сильно! Но ефективно.:perfect:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...