Перейти к публикации

Порадьте будь ласка led панель


Рекомендованные сообщения

Всім привіт! Друзі, допоможіть будь ласка з вибором лампи/фітопанелі Led , повного спектру. Потрібно лампу, щоб підняти розсаду, пару горшків , порадьте будь ласка щось , можливо на 150-200 ватт, бо в інтернеті багато варіантів, а який кращий , без поняття . Дякую завчасно за відповіді. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 минуты назад, Udead сказал:

Всім привіт! Друзі, допоможіть будь ласка з вибором лампи/фітопанелі Led , повного спектру. Потрібно лампу, щоб підняти розсаду, пару горшків , порадьте будь ласка щось , можливо на 150-200 ватт, бо в інтернеті багато варіантів, а який кращий , без поняття . Дякую завчасно за відповіді. 

Как-то непонятна задача. На пару горшков рассады хватит две бытовых ЛЭДки ватт по 20. Температура 6000К. Ну смотря какая рассада у тебя, если по полметра - то тогда да, тогда побольше надо)

А если и для грова - то Борд на 100-200 ватт позволит поднять пару кустов.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Для розсади можна взяти борд на 50 ват, або кілька битледів вкрутити, надмірної їнтенсивності світла не потрібно

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 години тому, IceCool сказав:

Как-то непонятна задача. На пару горшков рассады хватит две бытовых ЛЭДки ватт по 20. Температура 6000К. Ну смотря какая рассада у тебя, если по полметра - то тогда да, тогда побольше надо)

А если и для грова - то Борд на 100-200 ватт позволит поднять пару кустов.

Пробував лэдками, якось не дуже ростуть ((( порадьте тоді якусь лед панель можна тоді і на 100вт , буду дуже вдячний, бо варіантів багато, але які з них дійсно ефективні без поняття, можливо є посилання на лампу або конкретний виробник .  
наприклад така норм? 
https://evse.com.ua/fitolampa-fitopanel-dlya-rastenij-polnyj-spektr-300vt-100led-okhlazhdenie?gclid=CjwKCAjw3cSSBhBGEiwAVII0Z1uNF2h5nYnNbn0zS3disB4V7gorvQf9nKkMqgrivkYclKy53d2YoBoCEc0QAvD_BwE

або така дешевша але 2 шт ? 
https://pbshop.com.ua/ua/p1379410532-fitolampa-fitopanel-dlya.html?source=merchant_center&gclid=CjwKCAjw3cSSBhBGEiwAVII0Z9RS2vOF_dtQGRgy5vimTakmOSu451tLuyq6QBxnJME9K11Y9yEINxoCIaYQAvD_BwE

Изменено пользователем Udead

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, ijahman сказав:

Для розсади можна взяти борд на 50 ват, або кілька битледів вкрутити, надмірної їнтенсивності світла не потрібно

Порадьте будь ласка борд якись хороший на 50-100 ват, буду дуже вдячний. Не знаю який взяти(((

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не знаю даже... Стандартный борд, если только для рассады брать - избыточно. 4-5 тыщ грн за 100-150Вт. А меньшей мощности - фиг найдешь. Какую-то непроверенную хрень советовать не хочется. Ищи что-то на диодах Samsung LM301 или Samsung LM281+. Есть еще Сеул семикондукторы и Кри неплохие, но это редкость. И обязательно с диммером. Без регулировки неудобно будет.

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/quantum-board-135w-lm-301h-660nm-zamena-dnat-IDLs7g1.html?reason=ip|lister

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, IceCool сказав:

Не знаю даже... Стандартный борд, если только для рассады брать - избыточно. 4-5 тыщ грн за 100-150Вт. А меньшей мощности - фиг найдешь. Какую-то непроверенную хрень советовать не хочется. Ищи что-то на диодах Samsung LM301 или Samsung LM281+. Есть еще Сеул семикондукторы и Кри неплохие, но это редкость. И обязательно с диммером. Без регулировки неудобно будет.

https://www.olx.ua/d/obyavlenie/quantum-board-135w-lm-301h-660nm-zamena-dnat-IDLs7g1.html?reason=ip|lister

Окей , дякую

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 09.04.2022 в 13:39, Udead сказал:

Пробував лэдками, якось не дуже ростуть ((( порадьте тоді якусь лед панель можна тоді і на 100вт , буду дуже вдячний, бо варіантів багато, але які з них дійсно ефективні без поняття, можливо є посилання на лампу або конкретний виробник .  
наприклад така норм? 
https://evse.com.ua/fitolampa-fitopanel-dlya-rastenij-polnyj-spektr-300vt-100led-okhlazhdenie?gclid=CjwKCAjw3cSSBhBGEiwAVII0Z1uNF2h5nYnNbn0zS3disB4V7gorvQf9nKkMqgrivkYclKy53d2YoBoCEc0QAvD_BwE

або така дешевша але 2 шт ? 
https://pbshop.com.ua/ua/p1379410532-fitolampa-fitopanel-dlya.html?source=merchant_center&gclid=CjwKCAjw3cSSBhBGEiwAVII0Z9RS2vOF_dtQGRgy5vimTakmOSu451tLuyq6QBxnJME9K11Y9yEINxoCIaYQAvD_BwE

Не бачив цього повідомлення:mlya:. Сліпий зовсім) Ці лампи відстій застарілий. Не викидай гроші. Самсунги дивись.

На ЛЕДках повинно рости, мало їх в тебе може? І ти ж враховуй, що оті Самсунги при рівній потужності дають майже вдвічі більше світла.

Шукай щось подібне як у моєму посиланні. Їх багато варіантів існує, можуть комплектуватися червоними дешевими діодами Епістар, а можуть хорошими Осрам чи Крі, можуть бути додатково встановлено інфрачервоні і ультрафіолетові діоди. Тут на форумі Алекс продавав по нормальній ціні в барахолці, але зараз не знаю, чи ще торгує. Ну і на Промі вони є. Там зараз вказують, чи працює продавець під час війни.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 годин тому, IceCool сказав:

Не бачив цього повідомлення:mlya:. Сліпий зовсім) Ці лампи відстій застарілий. Не викидай гроші. Самсунги дивись.

На ЛЕДках повинно рости, мало їх в тебе може? І ти ж враховуй, що оті Самсунги при рівній потужності дають майже вдвічі більше світла.

Шукай щось подібне як у моєму посиланні. Їх багато варіантів існує, можуть комплектуватися червоними дешевими діодами Епістар, а можуть хорошими Осрам чи Крі, можуть бути додатково встановлено інфрачервоні і ультрафіолетові діоди. Тут на форумі Алекс продавав по нормальній ціні в барахолці, але зараз не знаю, чи ще торгує. Ну і на Промі вони є. Там зараз вказують, чи працює продавець під час війни.

Получається я знайшов, але всі Quantum board які є в Украіні, це не оригінал, не страшно? Можна брати ? Пише типу що самсунг 301 діоди 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 годин тому, Udead сказав:

Получається я знайшов, але всі Quantum board які є в Украіні, це не оригінал, не страшно? Можна брати ? Пише типу що самсунг 301 діоди 

Можна, у мене добре на них росте. 301 діоди - те, що треба. І повний цикл на них за бажання провести зможеш.
 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
17 часов назад, Udead сказал:

Получається я знайшов, але всі Quantum board які є в Украіні, це не оригінал, не страшно? Можна брати ? Пише типу що самсунг 301 діоди 

Покажи ссылку. "Оригинал" от "хортикультуры" тоже делается в китае, только стоит в полтора раза дороже)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 години тому, IceCool сказав:

Покажи ссылку. "Оригинал" от "хортикультуры" тоже делается в китае, только стоит в полтора раза дороже)

Зупинився на таких варіантах , або брати від кастамана 133 Вт, або квантум борд на 301 самунгах на 150 Вт, лиш не знаю що краще(Перших два посилання). З цих двох яка була б краща ? 
Або думаю взагалі псіханути, взяти цю модель E635 на 260Вт від кастамана і не гратись або тойе квантум борд на 240W . 
типу як треба лампа для розсади, але уже думаю може краще  взяти потужнішу одну, шоб впевнено себе відчувати, щоб потом ростити хоча б 2-3 рослини . Я вже напевно дістав тебе , вибач , як краще зробити? Постає питання в тому що краще взяти Quantum board на 301 чи від кастамана на діодах cree ? 

 

 

https://uheled.com/product/wq-310/

https://shop-leds.com.ua/ua/p1500812942-quantum-board-150w.html

https://uheled.com/product/e-635/

https://hydroponics.in.ua/svetodiodnyj-svetilnik-led-quantum-board-samsung-lm301b-240w

Изменено пользователем Udead

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 минут назад, Udead сказал:

Постає питання в тому що краще взяти Quantum board на 301 чи від кастамана на діодах cree ? 

Якщо є можливість псіханути, і є плани гровити, то бери Кастамана. Це буде вкладення в гарну річ, а не розпил бабок) Ті Борди на дешевих червоних діодах, чув що багато нарікань. Плюс Кастамановські рівномірніший засвіт по площі дають.

На Кастаманах і розсада добре ростиме, скрутиш потужність на 10-30% дімером, і загровити можна нормально. Крі трохи менш еффективні ніж самсунг, але хлопці брали то довольні. Росте добре.

Це ж лампа на бокс 80х80, прикидуй свої розміри.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 хвилин тому, IceCool сказав:

Якщо є можливість псіханути, і є плани гровити, то бери Кастамана. Це буде вкладення в гарну річ, а не розпил бабок) Ті Борди на дешевих червоних діодах, чув що багато нарікань. Плюс Кастамановські рівномірніший засвіт по площі дають.

На Кастаманах і розсада добре ростиме, скрутиш потужність на 10-30% дімером, і загровити можна нормально. Крі трохи менш еффективні ніж самсунг, але хлопці брали то довольні. Росте добре.

Це ж лампа на бокс 80х80, прикидуй свої розміри.

Маю бокс 50х58х115 і 75х50х115 

133 вт це певно лиш 2 рослини або пару маленьких чисто підростити, переживаю чи вот потом не замало буде 133 вт на ці 2 рослини?Маю ще побутові в принципі вкрутити варік або думав взяти 260Вт на бокс 75х50х115 чи це забагато?)) 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 години тому, IceCool сказав:

Якщо є можливість псіханути, і є плани гровити, то бери Кастамана. Це буде вкладення в гарну річ, а не розпил бабок) Ті Борди на дешевих червоних діодах, чув що багато нарікань. Плюс Кастамановські рівномірніший засвіт по площі дають.

На Кастаманах і розсада добре ростиме, скрутиш потужність на 10-30% дімером, і загровити можна нормально. Крі трохи менш еффективні ніж самсунг, але хлопці брали то довольні. Росте добре.

Це ж лампа на бокс 80х80, прикидуй свої розміри.

Взяв від кстамана 260 ватт) будемо пробувати)) кастаман топ! Ще знижку зробив , тому рекомендую всім!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 часов назад, Udead сказал:

Взяв від кстамана 260 ватт) будемо пробувати)) кастаман топ! Ще знижку зробив , тому рекомендую всім!

Оце вещь! :rulez: Ну тепер ще бокс 80х80, і ти крутий перець! :smile:

В менший бокс теж можна, якщо фізично влізе, світла забагато не буває. І в тебе є діммер - прикрутив, діоди в полегшеному режимі працюють, довше проживуть.

18 часов назад, Udead сказал:

260Вт на бокс 75х50х115 чи це забагато?)) 

Воно може і забагато, але 133 буде трохи малувато)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тепер постає питання про ветниляцію . Получається я просто роблю два отвори в боксі, один знизу і один зверху  , вдув і видув , і ставлю якийсь вентилятор маленький шоб ганяв повітря  ? Ну і обклейка плівкою зсередини, все вірно? Це все ? 
лампу включив поки на 25% потужності, вроді хватає і так 

Изменено пользователем Udead

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Udead сказал:

Тепер постає питання про ветниляцію . Получається я просто роблю два отвори в боксі, один знизу і один зверху  , вдув і видув , і ставлю якийсь вентилятор маленький шоб ганяв повітря  ? Ну і обклейка плівкою зсередини, все вірно? Це все ? 
лампу включив поки на 25% потужності, вроді хватає і так 

Зверху в отвір ти ставиш канальник такий щоб міняв тобі повітря в боксі - читати тут https://jahforum.net/vozduh-vlazhnost-zapah/ ну і так, шось всередину щоб ганяв повітря.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, Udead сказал:

Тепер постає питання про ветниляцію . Получається я просто роблю два отвори в боксі, один знизу і один зверху  , вдув і видув , і ставлю якийсь вентилятор маленький шоб ганяв повітря  ? Ну і обклейка плівкою зсередини, все вірно? Це все ? 
лампу включив поки на 25% потужності, вроді хватає і так 

Ну і вугільний фільтр треба, якщо в тебе не приватний будинок і видув на вулицю, де ніхто не почує характерний штин)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...