Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Всім привіт!
Нарешті наважився на власний індор проект. 
Замовив 2 пакунки "фірмових" зерняток, в бонус до них отримав 6 автіків. На них і вирішив вчитися=)
Гроубокс- це звичайний радянський шкаф від "чехословацької"(або біс її знає) стенки, розміри: 85см ширина, 60см  глибина, 140см висота.
Так як ЕСЛ ламп майже хватало(за словами мого кореша) вибір світла вирішився сам собою, до того ж, про всяк  випадок, докупив собі готовий ДНАТ.
У вірогідність великого харву з першого разу я не вірю, тож цю площу вирішив виділити на 3 рослини.(На пакетику не написали що саме за автіки, тож імена роздавав на власний розсуд) Кажна "мадам" у горщику десь 12-15л, дренаж: промитий керамзіт + трішки перліту, грунт "Поліський". Підготував бокс застрілявши полотном з фольгуванням(по периметру кращої якості, двері і пол трішки гіршої), провів електрику.
На кожну рослину вийшло 4 ЕСЛ: 120W 6400К 1400 Лм -1 шт, 120W 6000K 1010 Лм - 1шт, 120W 2700K 1010 Лм- 1шт, 120W 3000K 1010 Лм-1шт.
24.03.22 зернятка пропосли і були посаджені в горщики. На сьогодні майже все гуд, але кілька днів назад з'явились жовті плямки на 2-х леді, грішу на перелив. Бо до цього поливав з пулівізатора. Потім зробив перший полив в горщик, по 0,5 л води, але втиканув і полив водою зі скважини(можливо це і стало причиною пожовтіння).
Взагалі, якось так. Світло  Стоїть на мех. таймері 18х6. Добрива взяв Tripart GHE Flora Siries(ще вносити не починав), ДНАТ планую добавляти на стадію цвітіння.Так як бокс під нього буде замалий, то планується збільшення площі.

Коментуйте та робіть поради. Радий корисній двіжухі!
 

 

изображение_viber_2022-04-10_20-48-14-452.jpg

изображение_viber_2022-04-10_20-48-13-789.jpg

изображение_viber_2022-04-10_20-48-14-070.jpg

изображение_viber_2022-04-10_20-48-16-387.jpg

изображение_viber_2022-04-10_20-48-14-968.jpg

 

 

 

изображение_viber_2022-04-10_20-48-15-542.jpg

изображение_viber_2022-04-10_20-48-16-764.jpg

изображение_viber_2022-04-10_20-48-16-990.jpg

изображение_viber_2022-04-10_20-48-15-234.jpg

Изменено пользователем MalsGrow
порядок розташування фото
  • Like +1 5

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, MalsGrow сказал:

На кожну рослину вийшло 4 ЕСЛ: 120W 6400К 1400 Лм -1 шт, 120W 6000K 1010 Лм - 1шт, 120W 2700K 1010 Лм- 1шт, 120W 3000K 1010 Лм-1шт.

Шося я не пойняв... Я ніби то бачу ЛЕД лампи, а не ЕСЛ.  Шось ти не те пишеш. 120 ватт одна лампа?? Мабуть 12? Тоді сходиться по люменах. Тільки треба познімати розсіювачі ковпаки. Ну і трохи замало буде світла на цвітіння. На такий шкаф добре було б 200-250 Вт в сумі, в мене був такий. Скільки ДНАТа в тебе? Жарко буде літом мабуть з ним...

Отой прилад-почвомір віддай батькам на дачу, він відстій повний. Тобі треба "нормальний" жовтий ПШ-метр і ТДСник для роботи з мінералкою.

А так все в порядку! Рослинки гарненькі, плями поки що не критичні, не переливай!

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
48 хвилин тому, IceCool сказав:

Шося я не пойняв... Я ніби то бачу ЛЕД лампи, а не ЕСЛ.  Шось ти не те пишеш. 120 ватт одна лампа?? Мабуть 12? Тоді сходиться по люменах. Тільки треба познімати розсіювачі ковпаки. Ну і трохи замало буде світла на цвітіння. На такий шкаф добре було б 200-250 Вт в сумі, в мене був такий. Скільки ДНАТа в тебе? Жарко буде літом мабуть з ним...

Отой прилад-почвомір віддай батькам на дачу, він відстій повний. Тобі треба "нормальний" жовтий ПШ-метр і ТДСник для роботи з мінералкою.

А так все в порядку! Рослинки гарненькі, плями поки що не критичні, не переливай!

Ото значить вчора торкнуло))) написав так написав))) Все вірно Лампи LED по 12ватт Хм... розсіювачі...гляну. 
ДНАТ в мене 250ватт 2500к 28000Люм.
Мене турбує площа. Скоріше за все буде замала для 3-х рослинок. Є можливість 1-2 перемістити у теплицю... Чи варто це робити?

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, MalsGrow сказал:

Ото значить вчора торкнуло))) написав так написав))) Все вірно Лампи LED по 12ватт Хм... розсіювачі...гляну. 
ДНАТ в мене 250ватт 2500к 28000Люм.
Мене турбує площа. Скоріше за все буде замала для 3-х рослинок. Є можливість 1-2 перемістити у теплицю... Чи варто це робити?

))

Розсіювачі це матові ковпаки, вони кажуть затримують 30% світла. Знімаються легко, дехто і назад ставить наловчився.

Так, для трьох тіснувато, якщо нормально розвинуться. В мене двом хорошим автікам було тісно в таком шкафу. Задовбувало ті гілочки тасувати. Це якщо не запореш. Бували і карлики, таких шо і 5 штук можна впихнути).

Але в теплицю пізніше, зараз мабуть холодно.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Витяжку не бачу, для ДНАТА треба бути хороший канальник ставити.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сними с лампочки, кружочек. Так будет лучше)))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Подписався, не залюби їх. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую за увагу до мого репорту!!!
Кружочки зняв)
Так, з витяжкою треба буде щось вирішувати- за 4 години темпа підійнялася до 30(до того як зняв розсіювачі була сталою 25)

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, Umerashka сказав:

Подписався, не залюби їх. 

Дякую! Буду намагатися, але це досить важко для першого разу. Щось на зразок першого сексу))

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хеллоу еврібаді)
18 день 
Сьогодні  наважився трішки на підкормку. Грунт більш ніж на фалангу сухуватий, полив був по 2,5л дощової води + 0,5мл добрив на 3 рослини. Пишуть, що на такій стадії треба 0,6мл на 1л, але у зв'язку з жовтими плямками вирішив не гламуритись) 
Ну, і звичайно робота над помилками зроблена- "света" така як радили. Рухаємось далі, всім Добра і Мирного неба!
 

лион1.jpg

мария1.jpg

мария2.jpg

сита1.jpg

сита2.jpg

хуана1.jpg

хуана2.jpg

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Сорі, полив не по 2,5л а всього 2,5л +0,5 мл добрив. Як виправляти попередні пости ще не навчився. Так що вибачайте

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

День 20-й від проростання.
Схоже що дощова  вода та трішки добрив рослинкам сподобались.
Дуже тішить те, що нові листочки дівчата показують вже без плямок:perfect:
Завтра планую полив дощовою водою 2,5-3 л на 3 рослини.
Всім Добра!
 

бокс.jpg

сита1.jpg

сита2.jpg

марія1.jpg

мария2.jpg

хуана1.jpg

хуана2.jpg

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго вечора:rasta_peace:
22-й день від проростання.

Вчора був полив дощовою водичкою, 2л на 3 рослини. Підсипав субстрату, так щоб укрило під сім'ядолі.
Сьогодні мені здалося, що розгледів 2 індички і "мамасіту" сатівного генотипу.
На сімейній нараді було вирішено: індичок на протязі тижня переселяти в тепличку, а сатівку гнути і доводити до розуму в боксі(і "свєту" в боксі грейдити)
Допоможіть: підігнув як міг(стебло на відміну від індичок не таке грубе після підкормки), задіяв агропроволку і саморіз. Планую потихеньку підкручувати по можливості(перед поливом), щоб дати світла на нижні паростки. Варто це робити, чи забити і нехай тягнеться собі уверх?
Дякую за увагу до мого репорту, та за будь-які поради!!! 
Всім добра!

бокс.jpg

сита1.jpg

сита2.jpg

мария1.jpg

 

мария2.jpg

 

хуана2.jpg

хуана1.jpg

Изменено пользователем MalsGrow

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

чому мій репорт майже добу не опублікований.... Хелп

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім привіт 26 день.
Ми потрошку ростемо, але зовсім потрошку. Зранку помітив, що листочки згорнулись доверху: або позавчора перелив трошки, або їм недостатньо світла...
Тож вирішив для себе, що світло треба полюбому добавляти(якось повільно ростуть): приєднав ДНАТ 250Ватт і залишив  8шт Led по 12 Ватт. 
Потрібна допомога:
1) Темпа підросла до 27, це критично?
2) Почав трішки їх тренувати, норм виходить? Чи краще не чіпати, і нехай біжать догори?
3) Наскільки сильно стресануть рослини, якщо я їх перенесу в теплицю(по прогнозамна майбутній місяць вночі мін 10С, а в теплиці ще краще)?
4) Що з  рослинками? Перелив?

бокс.jpg

заг.jpg

сита.jpg

мария.jpg

хуана.jpg

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 годин тому, Одуван сказав:

Большие горшки такие, или расты маленькие? 

І те і друге: 
1) боявся перелити, бо тут часто про це писали, і конкретно недополивав... Зараз виправляю ситуацію.
2) горщики 27см по периметру і глибині, а растіки  десь 12 см в діаметрі максимум... 
Печалька, але може пролив до дренажу кожного дня допоможе...

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, Одуван сказав:

А еще, у тебя высоко очень лампы расположены, их бы опустить, что бы между лампой и растой 10 см было

 

Пардон, не увидел днат) но все равно, лед лампочки лучше поближе расположить

Та хз,  підійняв навпаки, бо листя виглядає сухувато... Ну спробую  як говориш з ледами... аби не перепалити девок...
Яка темпа має бути в боксі? Якщо закриваю його- зростає до 30. Привідкриті двері+ вент побутовий(тий що на ножці на 3 швидкості)  роблять 25-26
Було два вентилятора на кліпсі(без дната їх хватало), але 1  здох і не  круте:facepalm:
Не хочеться шкаф різати під вентилятор і вхідний отвір для повітря... Шафу краще віддати дружині назад, так як війна на дворі, і купувати нові меблі маючи те що може послужити- то тупізм вищого розряду. До того ж: гроурум майже закінчив, залишилася електрика, витяжка, налаштування(думаю за 1-2 місяці справитися) Постає питання: як обійтися цих 2 міс без вкладень і різання  шафи... Може якщо 2 растіхи після Паски перенесу в тепличку, то на 1 буде норм з закритими дверима?
Поможи оленю:sheep:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Одуван Дякую друже! Табличка :perfect:

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

31 день, схоже збираються цвісти...
Трошки наче ожили. Збільшив вологість, підійняв днат, прикріпив вент без  ножки навпроти дната. Темпа 26-29  вологість 60-70.
Підкажіть по фото чи все норм... Чи можуть автіки загермитись від стресу і кривих лап???:bayan:

бокс.jpg

мамасита1.jpg

мамасита2.jpg

мария1.jpg

мария2.jpg

хуана1.jpgхуана2.jpg

Изменено пользователем MalsGrow
порядок розташування фото
  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

У "Марії" листячко пожовтіло, бо йобнувся довбаний вентилятор на кліпсі, а так наче без нарікань. На "Хуанні" дуже багатостало вусиків, на фото так нажаль не видно. А "Мамасита" чи не гермо-пєтух ска...:dolf_ru_072:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт козаки!
35 день рослинкам.  Можна вважати, що 1-й день цвітіння.
Їдять як скажені, все роблю по табличці GHE. Правда на  виході сьогодні ph був 7, водичку закислив до 6-ти лимонною кислотою, вихід став 6,8. Ph downна не маю і купувати не планую, може якісь "народні методи"?

Вчора вдень Марія і Мамасіта переїхали в тепличку, і наче більш-менш їм сподобалось.
Хуанна залишилась в боксі-  росте як на дріжджах. Верхуху їй загнув і наче почала  формувати інші.
Також поскидали каски фотіки: Kali Mist 1шт і Afghan Original 1шт, а 2 афганки щось не прокльовуються... Ну, на преший аут мені вистачить думаю.
Всім добра:rasta_peace:

P.S. Побачив, що з'являються дірочки на листочках, без інших траблів(пожовтіння і т.д.) вичитав, що це дефіцит калія. Чим краще це виправляти?

мария.jpg

сита.jpg

хуана.jpg

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, MalsGrow сказал:

може якісь "народні методи"?

прикупи литр электролита,есть на любой заправке или в мото магазине и им понижай а то лимонка не стабильна.

  • Like +1 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт Jahforum
37 день (про цвітіння мовчу, як на мене тіпа перецвіття, що скажете?) активно формуємо інші верхухи, тіпа тренуємось:weedsport2:
Сьогодні проллив був водою з ph 5.5 на виході мав 6,7...:giggling:
Питання: чи може йобаний керамзіт залужувати воду? Постійно маю Ph на виході 7 і трошки менше. Нехочу спалити рослину, але і недодавати їм теж тупо, ХЕЛП!
А так наче все норм:
1) Шафо-бокс майже закінчив своє існування(ледки трошки підіймуть фотіки до пересадки), індор буде, але пізніше і толковіше.
2) Всі рослинки перейшли в режим: садочок вдень, і тепличка вночі або за дощової і холодної погоди. Їм наче подобається, окрім Хуанни: темніша за всіх і якась в'яла, але вона на добу залишалася в боксі, тож може ще надолужить))
3) Для посадки фотіків вже все майже готове. Але 2 афганки так і не проклюнулись... Доведеться замочувати ще 2. 
Всім Добра! Мироного неба!

мария.jpg

сита.jpg

хуана.jpg

  • Like +1 3

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

керамзит, якщо попередньо не доведений промивкою до потрібного показника рн, завжди буде піднімати його. пролий горшики, переверни та зними сам горшик, потім повиймай обережно керамзит. Якщо хочеш, то додай помитий пенопласт в дренаж. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 годин тому, karut сказав:

керамзит, якщо попередньо не доведений промивкою до потрібного показника рн, завжди буде піднімати його. пролий горшики, переверни та зними сам горшик, потім повиймай обережно керамзит. Якщо хочеш, то додай помитий пенопласт в дренаж. 

Дякую за пораду! Сьогодні проливав 6,5 мав на виході 7,3 тобто приблизно 0,8 додає керамзіт. На це і буду орієнтуватися, бо маніпуляції з горщиками не зможу зробити толково.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...