Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

1 година тому, Goldan сказав:

:demon1:вбити їх і то мало буде)

Ну на цьму місті де фотіки посадив я з слизняками нестикався:sho: але всеж перестрахуюсь

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Prost100Grov сказал:

Ну на цьму місті де фотіки посадив я з слизняками нестикався:sho: але всеж перестрахуюсь

Від місцевості залежить. Там де у полях, нема ні одного слимака і все чудово там завжди. А ось де є зарослі,біля озера посадив пару мість хотів перевірити, сожрали десятки, навіть під стаканчиками, підозрюю що там були яйця їх, бо помітив маленькі дитячі черепашки)) 

Кажуть що гілками від ялинки колом насипати, та і не будуть лізти)

Була  у мене така хрень, що вони їли до літа.. 

Такі тварюки, що навіть якщо растіха по коліно, все одно жерли листівка і так далі)) в край хреновому місці, 2-3 місяці все їли і їли 3-5 пробігів снизу) вже коли бачили мене поруч, то тікали якомога швидше, бо знали яка карма їх чекає🤣

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Казаки біда:oops:

Незнаю що трапилось після пересадки qwerkl+latifa почали себе погано почувати нічим невдобряв і до заряду що ложив на дно ще і коріння недістане(перегною і курячого) щось з ними сталось прошу допомогти... Я в шоці перший раз такий трабл вийшов:rasta_sad:

IMG_20220507_133946.jpg

IMG_20220507_133941.jpg

IMG_20220507_133920.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
9 годин тому, Prost100Grov сказав:

Казаки біда:oops:

Незнаю що трапилось після пересадки qwerkl+latifa почали себе погано почувати нічим невдобряв і до заряду що ложив на дно ще і коріння недістане(перегною і курячого) щось з ними сталось прошу допомогти... Я в шоці перший раз такий трабл вийшов:rasta_sad:

IMG_20220507_133946.jpg

IMG_20220507_133941.jpg

IMG_20220507_133920.jpg

Передоз/голод

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 хвилини тому, Gustomaster сказав:

Передоз/голод

Бро невдобрював ще нічим сьогодні буду Джангл джусом годувати буду мішати гро і б52 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 06.05.2022 в 15:17, Prost100Grov сказав:

 Уже в пошуку вкуснях для слимаків 😂

Бро я вирощую давно тільки репорт наважився в цьому році вести)

Мідний круг із проволки, квас , пиво , скло , кукурудзяна мука - це теж від слимаків допомагає я юзаю мідний дріт в кольцо + гранули від улиток 🤗

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 години тому, Gustomaster сказав:

Мідний круг із проволки, квас , пиво , скло , кукурудзяна мука - це теж від слимаків допомагає я юзаю мідний дріт в кольцо + гранули від улиток 🤗

Ого оце так набір✌️💪 щось завдяки спробую.Дякую)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 годин тому, Prost100Grov сказав:

Казаки біда:oops:

Незнаю що трапилось після пересадки qwerkl+latifa почали себе погано почувати нічим невдобряв і до заряду що ложив на дно ще і коріння недістане(перегною і курячого) щось з ними сталось прошу допомогти... Я в шоці перший раз такий трабл вийшов:rasta_sad:

IMG_20220507_133946.jpg

IMG_20220507_133941.jpg

IMG_20220507_133920.jpg

Сьогодні був на місці зробив пересадку в інший грунт та пролив Джангл джусом 

Горо-05 мл

Та б52- 1мл на 2 літра води

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Також пролив добривом 

Gro-0.5 ml

B52-1.0 ml на 2 літра води:jahwatering:

SIDERAL почуває себе прекрасно що неможу сказати про AK тугенько він йде але всеж потихеньку росте:peace:

 

IMG_20220508_202144.jpg

IMG_20220508_202110.jpg

  • Like +1 7

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Усім привіт:jahforumorg:

Сьогодні був на плантаріку)

Що сказати сонечко робить чудо погода більш менш стабільна без нічних заморозків і ще хотілося наголосити на добривах від бро кріса це щось уже є результат))))

 Також завітав до Qverkle+ Latifa рег. (3 останні фото) рослини вже почуваюсь себе чудово все-таки була проблема в субстраті:eyes:

Всім мирного неба:lalala:

IMG_20220513_163249.jpg

IMG_20220513_163357.jpg

IMG_20220513_170650.jpg

IMG_20220513_170654.jpg

IMG_20220513_170658.jpg

  • Like +1 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Якщо це в українській землі , оти джуси які ти взяв то зайве , поливай в тебе лункі заряжені на кілограм шишок з рослини

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
33 хвилини тому, Пожежник сказав:

Якщо це в українській землі , оти джуси які ти взяв то зайве , поливай в тебе лункі заряжені на кілограм шишок з рослини

Бро Джангл Джус взяв для автів але невтримався щоб непідкріпити рослини цим чудовим органічним добриво вже 2 рік юзаю результати одразу видно)))

І дякую що завітав :drujba:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так держать бро)

Дай джа.Шоб у тебе пішло діло.

И двуногих поменьше)

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 години тому, Ferrari сказав:

Так держать бро)

Дай джа.Шоб у тебе пішло діло.

И двуногих поменьше)

 

Дякую:drujba:

Дасть  джа все буде добре:eyes:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Непогано 

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Відійшли, мб холод, мб стрес пересадки....

Удачі, слідкуємо)))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 17.05.2022 в 11:39, dootik сказав:

Відійшли, мб холод, мб стрес пересадки....

Удачі, слідкуємо)))

Та бро з Qverkle+ Latifa неросли спочатку бо діло було в субстраті але вчора на пленті був то зними все шикарно тьфу тфу....в кінці тижня закину фото)

Дякую що завітав:drujba:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Всім привіт:jahforumorg:

Сьогодні завітав до рослинок.Радості немає меж вже так непогано починають набирати масу:jahwatering: І сьогодні замітив що вони вже так непогано пахнуть:yatta: Почав по трохи пригинати )

Також відвідав фото регуляри Qverkle+Latifa з ними також все добре)

Також  ще є авти від бро кріса та кілька горішків від мілен та від децилиосів проростають уже:okay:. Як думаєте створити репорт ще один чи сюдиж закидати фото?

СЛАВА УКРАЇНІ:rasta_peace: 

IMG_20220521_213909.jpg

IMG_20220521_214002.jpg

Screenshot_2022-05-21-21-41-07-250_com_miui.gallery.jpg

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Так вирішив все-таки сюдиж закидати фото Авто фемки від бро кріса:flower: покищо 5 штучот але ще на томуж місці 4  з авто мікса зернятка проросли немає сенсу показувати пророщування та меленького тут це бачили всі)) та пізніше зроблю загальне фото:eyes:

IMG_20220521_221211.jpg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Prost100Grov сказал:

Також  ще є авти від бро кріса та кілька горішків від мілен та від децилиосів проростають уже:okay:. Як думаєте створити репорт ще один чи сюдиж закидати фото?

Делай как тебе удобней.Другой репорт заводить, есть смысл когда выращиваешь тестовые семена,и по ним отчитываешься,чтоб информацию не среди нескольких десятков растений искать,а конкретно по тем что нужно.А вообще хозяин-барин.

Кстати интересно что за масти от деликатесов будут?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, Хотабыч сказав:

Делай как тебе удобней.Другой репорт заводить, есть смысл когда выращиваешь тестовые семена,и по ним отчитываешься,чтоб информацию не среди нескольких десятков растений искать,а конкретно по тем что нужно.А вообще хозяин-барин.

Кстати интересно что за масти от деликатесов будут?

Буде MARMАLATE F.F) Фастів небуло узяв фото версію але роблю упор на те що це більше індюха Мож трошки і вицвіте буде видно:no:

Бро дякую що завітав:drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, Prost100Grov сказал:

Буде MARMАLATE F.F) Фастів небуло узяв фото версію але роблю упор на те що це більше індюха Мож трошки і вицвіте буде видно:no:

Погляжу с интересом что из фотиков получится,в часности интересует как себя от райперов и деликатесов проявят расты.У меня от деликатесов,тоже фотик есть для пробы(нортен лайт блю)вроде тоже индюха.Кстати гров у тебя на какой широте?,а то что то не нашел.Я это к тому,что в 2020 году,был у меня ранник 11 роз(деликатесы)и зацвел один куст примерно 20го августа,а второй 25го,-оба были готовы ближе к концу октября.Вобщем главное чтобы не в конце сентября зацвели,потому как у меня зачастую середина-конец октября,уже заморозки не слабые.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
47 хвилин тому, Хотабыч сказав:

Погляжу с интересом что из фотиков получится,в часности интересует как себя от райперов и деликатесов проявят расты.У меня от деликатесов,тоже фотик есть для пробы(нортен лайт блю)вроде тоже индюха.Кстати гров у тебя на какой широте?,а то что то не нашел.Я это к тому,что в 2020 году,был у меня ранник 11 роз(деликатесы)и зацвел один куст примерно 20го августа,а второй 25го,-оба были готовы ближе к концу октября.Вобщем главное чтобы не в конце сентября зацвели,потому как у меня зачастую середина-конец октября,уже заморозки не слабые.

Бро 51 широта та в тегах я позначив)

Теж цікаво що вийде із цього щось да точно порадує:weedbush:ну в мене десь у кінці жовтня теж заморозки бувають але що буде то буде всерівно на літо роблю упор на автіки) А фотіки так заради цікавості посадив щоб зернята незалежувались

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Типы на кого нападали кроты как бороться? 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 годин тому, MipHay сказав:

Типы на кого нападали кроты как бороться? 

Бро цьго дурня хіба зловити я незнаю навіть щой порадити немав ще такої проблеми але біля дому то боровся шланг з водою у свіжу нірку і за годину дві видно як вилазить сволота:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...