Перейти к публикации
  • 0

Вентиляція у квартирі


Вопрос

Брази,підкажіть!

Квартира,пятий поверх,останій.

Якщо поставити бокс у ваній кімнаті,а вихід з бокса,без фільтра але з канальником викинути у просту витяжку в стіні,весь цей запах не піде по сусідніх квартирах????

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
8 хвилин тому, Братка сказав:

Брази,підкажіть!

Квартира,пятий поверх,останій.

Якщо поставити бокс у ваній кімнаті,а вихід з бокса,без фільтра але з канальником викинути у просту витяжку в стіні,весь цей запах не піде по сусідніх квартирах????

Тиж не чуєш запаху пердежа сусіда знизу?)

Думаю ні. Головне канальник без фанатизму не врубуй.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

у меня так и заделано только в кладовке, 9 этаж, пока нареканий не было. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 минут назад, БенЛаден сказал:

Тиж не чуєш запаху пердежа сусіда знизу?)

Думаю ні. Головне канальник без фанатизму не врубуй.

Я теж так думаю,але в мене була цікава херня.Вана кімната окремо а туалет окремо,і там і там є витяжка,но в туалеті вона замісь того щоб витягувати повітря з приміщеня,з витяжки хуярило повітря в хату,довелося її замурувати,прикинь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Братка сказал:

Я теж так думаю,але в мене була цікава херня.Вана кімната окремо а туалет окремо,і там і там є витяжка,но в туалеті вона замісь того щоб витягувати повітря з приміщеня,з витяжки хуярило повітря в хату,довелося її замурувати,прикинь.

значит забита где-то была.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

А купаться как будешь?)) влажность будет взлетать по идее не слабо)на веге ещё ладно а вот на цвете...

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, ganjubas7 сказал:

значит забита где-то была.

Якщо би була забита то циркуляції повітря зовсім не було би,а мені в квартиру приток повітря вийшло,брєд якись

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, haps сказал:

А купаться как будешь?)) влажность будет взлетать по идее не слабо)на веге ещё ладно а вот на цвете...

Вана кімната в основному відкрита,в мене стоїть гідро бокс,пари не дуже багато,має бути норм.

Головне щоб вихлоп з бокса не дув до сусідів:rasta_laugh:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
9 минут назад, Братка сказал:

Якщо би була забита то циркуляції повітря зовсім не було би,а мені в квартиру приток повітря вийшло,брєд якись

не знаю как у тебя но у меня туалет и ванна тоже отдельно но вытяжка спаренная.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 минуту назад, ganjubas7 сказал:

не знаю как у тебя но у меня туалет и ванна тоже отдельно но вытяжка спаренная.

Хз

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
32 минуты назад, Братка сказал:

Вана кімната в основному відкрита,в мене стоїть гідро бокс,пари не дуже багато,має бути норм.

Головне щоб вихлоп з бокса не дув до сусідів:rasta_laugh:

Бро та к соседям вряд-ли пойдет .Мне кажется вытяжка везде устроена одинакова снизу приток сверху выход . У тебя последний этаж так что все должно хорошо )) Ну это не точно)))просто если логически так прикинуть)))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 минут назад, haps сказал:

Бро та к соседям вряд-ли пойдет .Мне кажется вытяжка везде устроена одинакова снизу приток сверху выход . У тебя последний этаж так что все должно хорошо )) Ну это не точно)))просто если логически так прикинуть)))

В принципі то да!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Ну, всі виходи на даху вони ж  "флюгерки" .   Але там є ряд нюансів. Залежно від вітряності погоди, може відбуватися звортня тяга, якщо зверху стоїть звичайний "гриб" Григоровича, а щоб була постійна  тяга, потрібно щоб був встановлений  дифлектор.  Якщо  підпихати вентиляцією над то потужньою, то потік повітря випихатиме з вентиляції всі інші запахи по кватирам. Від рівня вологості на дворі, буде і залежати сила тяги в каналі.  Загалом є купа нюансів.  Мій сусід з нижнього поверху, як смажить свої шкварки, то включає витяжку і цими шкварками, дихаю вже я. Але в мене поверх не останній.   

Думаю, якщо виведеш на флюгерку, то все буде добре, але пхати чимось потужним більшим за 150кубів на годину, не варто.

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 минут назад, ХаПаZz сказал:

Ну, всі виходи на даху вони ж  "флюгерки" .   Але там є ряд нюансів. Залежно від вітряності погоди, може відбуватися звортня тяга, якщо зверху стоїть звичайний "гриб" Григоровича, а щоб була постійна  тяга, потрібно щоб був встановлений  дифлектор.  Якщо  підпихати вентиляцією над то потужньою, то потік повітря випихатиме з вентиляції всі інші запахи по кватирам. Від рівня вологості на дворі, буде і залежати сила тяги в каналі.  Загалом є купа нюансів.  Мій сусід з нижнього поверху, як смажить свої шкварки, то включає витяжку і цими шкварками, дихаю вже я. Але в мене поверх не останній.   

Думаю, якщо виведеш на флюгерку, то все буде добре, але пхати чимось потужним більшим за 150кубів на годину, не варто.

Бля,в мене канало 250кубів!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Братка сказал:

Бля,в мене канало 250кубів!

Встановлюй регуляцію обертів, потім монтуй.  Я би після монтажу і запуску, збігав на дах і принюхався трохи.  Перевір тягу запальничкою, чи є автономна тяга, природня.

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, ХаПаZz сказал:

Встановлюй регуляцію обертів, потім монтуй.  Я би після монтажу і запуску, збігав на дах і принюхався трохи.  Перевір тягу запальничкою, чи є автономна тяга, природня.

На дах лізти не варіант,в мене криша двох скатна,і комен два метри висотою,я туди не достану!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Поясніть мені ще одне,якщо канальник має 250кубів,це пропускна спроможність канальника по воздуховоду,правильно?

А якщо поставити фільтр то продуктивність полюбе зменшиться?але цікаво на скільки

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, Братка сказал:

Якщо поставити бокс у ваній кімнаті,а вихід з бокса,без фільтра але з канальником викинути у просту витяжку в стіні,весь цей запах не піде по сусідніх квартирах????

Моя выдумка - ванная большой бокс набирает жизнь.

Открой форточки хоть немного в комнатах. если воздух не будет заходить в квартиру он и выходить по вентканалу не будет.

поднеси горящую спичку бумажку к вытяжке. Пламя должно отклоняться.

Поставь диммер на канальник. не допускай большого потока с канальника..может задуть соседям снизу.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, Братка сказал:

повітря зовсім не було би,а мені в квартиру приток повітря вийшло,брєд якись

це не бред. у соседей снизу открыты были окна.ветер дул в сторону окон. в квартире получилось немного повышенное давление. куда ему выходить. в вентканал.

Поставь бесшумный тихий вентилятор в вытяжку и к тебе не будет задувать..и возьми веревку с каким то грузом с крыши почисть свою вытяжку.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, haps сказал:

А купаться как будешь?)) влажность будет взлетать по идее не слабо)на веге ещё ладно а вот на цвете..

Купаемся и не мало. у меня свой котел АО отопл. и горячая вода. канальник быстро вытягивает пар. 

46 день растихам...все Ок. Никакого бокса в ванной нет..Сама комната бокс.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Братка сказал:

А якщо поставити фільтр то продуктивність полюбе зменшиться?але цікаво на скільки

Якщо поставити фільтр, тоді на буя тобі у вентиляцію пхати потік?  Фільтр за 1500грн купив і маєш чистий спокій. Якщо вологість в хаті близько 30% той фільтр буде калатати і калатати. 2-3 роки точно, а потім почне потрохи травити і пропускати.

Сама продуктивність сильно не зміниться, питання буде лише в "свіжості" фільтра то його розрахунку.   Також треба звернути увагу на те, де стоятеме фільтр. якщо в боксі і витяжка буде витягувати через фільтр, то продуктивність впаде сильніше, якщо на виході, тоді крильчатка буде  легше проштовхувати. Також має значення конструкція витяжки. Я вважаю по еффективності в плані кількості паскалів, буде витяжка prima clima, в неї крутий двигун, та конструкція яка дозволяє  легко створювати сильно розряджену зону і продавлювати навіть забитий фільтр. 

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 минут назад, ХаПаZz сказал:

Фільтр за 1500грн купив і маєш чистий спокій.

У меня было с фильтром 180 на 400 мм до канальника Вент ТТ 100. Мы купаемся в ванной пар получается в фильтр идет...Жаба задавила - жалко фильтр.

Снял его. Сейчас один канальник работает с диммером конечно. Шум не большой и толкает в вентканал без особого  усердия.Пока все спокойно.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

В мене Soler&Palau TD-250/100 SILENT дві шидкості,перша на 180кубів,походу на пряму без фільтра треба пробувати

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
18 минут назад, Братка сказал:

В мене Soler&Palau TD-250/100 SILENT дві шидкості,перша на 180кубів,походу на пряму без фільтра треба пробувати

То багато 180 кубів. Може надути сусідам. Не ризикуй.

В мене такий регулятор потужності  https://prom.ua/ua/p1012746204-simistornyj-regulyator-moschnosti.html?token=v2%3AjNHm5w6H8I92gzkKOwGagccAd57d7sBKs9iBbmN4bRkf8qNMNzbTS5HSoMIWOh8Qb4S9NWVgvtwJUiIvTM_N3y_2JUu7yslfephY0ctW18tbxyp95Q&campaign_id=1924800&product_id=1012746204&source=prom%3Asearch%3Aserp&locale=uk&from_spa=true

самий дешевий. самий слабкий..та доволі плавно регулюе оберти.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
59 минут назад, Gshl123 сказал:

в ванной пар получается в фильтр идет...Жаба задавила - жалко фильтр.

Купи перегородку каплеуловителя, он не дорогой, а пользы в случае с паром ого го! Использовали такой на рыбной ферме. Фильтр у нас стоял кассетный, очень легко менялись и чистились перегородки с фильтром. Буквально кожух снял, кассеты повынимал, заменил уголь и банзай.  Главное что быстро и совсем не дорого.

Вот такого карманного типа. 

fbk_lico_jx93-0o.jpg.918df2c7255d67343c67d9c4a8fee9f6.jpg

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Братка сказал:

В мене Soler&Palau TD-250/100 SILENT

Ну це понтова пушка) Але ті твої 180кубів, це ледь в 2 рази більше за класичний домовент на 100кубів. В туалетах ставлять  такі свистопєрделкі побутові, але, якщо сумарний поток в шахті вже є, то його тиску бракує, щоб протиснути туди все і залишок  вилітає по боках назад до приміщення.   Якщо в тебе бокс не менше ніж 80х80, то тобі по любому треба буде качати з мінімум 200+ кубів. 

Раз купив собі таку дорогу ракету, то вже і фільтра купи. І не буде ніс чути, і серце не буде боліти):peace:

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...