Перейти к публикации
  • 0

Чи потрібен дренаж на Airpot?


Вопрос

Привіт  знавцям! Намутив собі Airpot на 12л та 50г мікорізи для тестів))) 
Зібравши горщика  постало питання: чи потрібно класти керамзіт-пенопласт на дно, якщо растіху планую підіймати на покупному грунті "Поліський" універсальний від Rich Land?:bayan:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Навішо ще туди пхати щось? Сам Airpot суцільний дихальний дринаж)) сам субстрат добре дихає.:eyes:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@БенЛаден Дякую. Пішов шаманити його під фастік:weedbush:

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@БенЛаден Black opium fast сидить і тішиться)
Побачимо як  буде з таким горщиком та мікорізою(36г на 12л  грунту замішав):cannabis:

Auto Black Opium Fast.jpg

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Как по мне, мешок из спанбонда дышит так, что все эти эирпоты проигрывают на раз.  Поливать чаще приходится.  А вообще, весь секрет в правильной воздушной почве.

Я то думал, кто то решил дюз навтыкать по радиусу и орошать корневую воздушнокапельно с подачей возуда), во то был бы настоящий эирпот) :rasta_biggrin:

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@ХаПаZz то вже некст лвл, йдемо "ніспіша":lalala:

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@ХаПаZz @БенЛаден Взагалі, мені цікаво наскільки "мошною" буде різниця відносно мого підходу до діла з репорту.
Бо інфи тут багато, намагаюсь максимально цікаву протестити, і в своїх можливих межах реалізувати. Благодарчік!!!:flagdja:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
41 минуту назад, MalsGrow сказал:

до діла з репорту.

а де?) репорт то)

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@ХаПаZz тіпа тут 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Не треба.

Але поліський це ше та лотерея, одного разу спортив авта бо земля була взагалі лєва)) сподіваюсь тобі пощастить.

В землю дуже варто додати 30% перліту ще, а взагалі як на мене ідеальний мікс це Plagron Light 55-60%, 25-30% кокос, 10-15% перліт, пролити легко цю суміш слабесеньким компотом на 350-400ппм з бази + кореневого стимулятора, буде ідеально )

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 часов назад, ХаПаZz сказал:

Как по мне, мешок из спанбонда дышит так, что все эти эирпоты проигрывают на раз.  Поливать чаще приходится.  А вообще, весь секрет в правильной воздушной почве.

Я то думал, кто то решил дюз навтыкать по радиусу и орошать корневую воздушнокапельно с подачей возуда), во то был бы настоящий эирпот) :rasta_biggrin:

Гровив і в тканинних мішках і в еірпотах. Еірпот мені зайшов набагато більше.

Коли жара в боксі то тканинні просто в порохно по боках сохнуть, що є гірше для коріння, бо дихання диханням але сахара і пересихання кінців нічого доброго не дають, та й взагалі підливати треба частіше - більш йде випаровування через тканину.

Підливання тканинного горшка завжди починається з розтіканню води по краях мішка... дуже нервує)) В еірпоті з цим менше проблем.

В еірпоті ще "трюк" з формою, що дозвляє вмістити в той же об'єм на 10-15% більше коріння за рахунок того що воно крутиться і тікає з тих дирок.

Ну і вони багаторазові, легко миються, регулюється об'єм (можна дно вище поставити).

Короче купив собі декілька розмірів в колекцію і забув про тканинні назавжди )

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

А загалом як вже сказали - дихання кореневої в основному залежить від правильного субстрату а не від горшка.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Как по мне, мешок из спанбонда дышит так, что все эти эирпоты проигрывают на раз.  Поливать чаще приходится.  А вообще, весь секрет в правильной воздушной почве.
Я то думал, кто то решил дюз навтыкать по радиусу и орошать корневую воздушнокапельно с подачей возуда), во то был бы настоящий эирпот) :rasta_biggrin:
У этого горшка есть одно не оспоримое достоинство - он расстёгиваеться по высоте что очень удобно при завершении грова и доставании земли)))
Я такие поливал кароче у одного товарища, кусты на тот момент уже цвели и земля немного утрамбовалась и основной проблемой было то что пока не приноровился часть компота сразу же через эти же дырки стекала в поддон))
  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, KentKenta сказал:

У этого горшка есть одно не оспоримое достоинство - он расстёгиваеться по высоте что очень удобно при завершении грова и доставании земли)))

Таки да, уел) Аргумент  железный как яйца терминатора) Пошел вшивать молнию в свои бэги :giggling:

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, JahSaveTheQuen сказал:

Коли жара в боксі то тканинні просто в порохно по боках сохнуть, що є гірше для коріння, бо дихання диханням але сахара і пересихання кінців нічого доброго не дають, та й взагалі підливати треба частіше - більш йде випаровування через тканину.

Це трохи плаваючий фактор, оскільки повітряна підрізка коріневої сильної шкоди не приносить у випадку, якщо всі інші умови в нормі.  Я на бокове підсихання вже давно не звертаю увагу.  Поливати доводиться регулярно.  І тут наступає цікавий момент, це періодичність поливів. Вся ця возня сугубо через фосфор, який не довго зберігає свою форму доступною і поливи або доливи потрібно робити частіше. У випадку з пластиковою тарою, 12-15л об*єм зберігає вологу значно довше, і в той  час коли треба додати фосфору, сам полив ще не вимагається, бо субстрат ще надто мокрий.  Також додамо сюди тип освітлення,  у випадку з вирощуванням під днатом, бажано щоб субстрат дихав на максимум, бо лампи спекотні, а рослина буде старатися відростити максимально великі листи, щоб забеспечити достатню терморегуляцію в таких умовах.  Також фактором є тип тканини. До прикладу спанбонд 50ка, не має проблеми пересихання країв і виливання води по краям при поливі.

3 часа назад, JahSaveTheQuen сказал:

Підливання тканинного горшка завжди починається з розтіканню води по краях мішка... дуже нервує)) В еірпоті з цим менше проблем.

В чисто синтетично-войлочних мішках, це дійсно бісить. Звісно, якщо поливати повільно, не неспішно, то все як треба. А якщо вбухувати з розгону 2-3л, то так і буде)

3 часа назад, JahSaveTheQuen сказал:

В еірпоті ще "трюк" з формою, що дозвляє вмістити в той же об'єм на 10-15% більше коріння за рахунок того що воно крутиться і тікає з тих дирок

Таке враження, що у всіх проблема, корні діти нема куди) Ростуть прям з боксу виглядають)  Я особисто займаюся автіками і ні один автік, ще не здивував мене якоюсь мега коріневою. Всі як один, ледве заповнювали 10л мішок, а середину все одно не освоювали.  С фотіками звісно інша історія буде, і все чим їхня корінева обмежена, це  об*ємом горщика та часом який віділить гровер.

3 часа назад, JahSaveTheQuen сказал:

Ну і вони багаторазові, легко миються, регулюється об'єм (можна дно вище поставити).

Мішки зі спанбонду теж багаторазові)   В плані миття так, з цим кепсько, бо соли насідають ппц) По регуляції  об*єму, в мішків края закочуються)))

3 часа назад, JahSaveTheQuen сказал:

Короче купив собі декілька розмірів в колекцію і забув про тканинні назавжди )

Я хочу собі пару таких потів, ну чисто для експерименту.  Єдине що в мішках дістало, це те, що вони вічно перекошені. От куплю собі 1, та порахую час дифузії  на двох рослинах. А то, аргументи в обох сторін хороші, як і недоліки.  В пластикового пота  повільна термоентропія, в мішка швидка. От і думай ламай голову)

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Я взагалі бомж і в пляшках пластикових піднімаю:giggling:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@ХаПаZz @KentKenta @JahSaveTheQuen @БенЛаден Послухавши Вас панове, вирішив запустити ще 1 експеримент з аірпотом власного виготовлення:
АвтоСирок був успішно десантіруваний у горщик 20л: 6 отворів 8мм знизу + "через одну квіточку" по периметру. Дренаж: промитий пенопласт покришений на шматки 5х5-5х8 см. Субстрат: "Поліський" 80%+ 10% перліт + 10% вермікуліт + мікоріза 7г в заміс субстрата + 5г в саму лунку(більше не було, дозамовив ще 113г, думаю ще трішки по периметру втикнути по 5г на 10 см, приблизно 5-7 таких лунок) Фотки будуть пізніше, і в репорті. Всім мирного неба!

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
19 хвилин тому, БенЛаден сказав:

Я взагалі бомж і в пляшках пластикових піднімаю:giggling:

Мені до такого рівня ще чесати широкою дорогою!:pray:

  • Confused 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
28 хвилин тому, MalsGrow сказав:

Мені до такого рівня ще чесати широкою дорогою!:pray:

Тут один в стопці підняв куща норм)))

Вобще маньяк)

Та насверлив дирок по всій пляшці. Кокос з землею на пополам закинув і підіймаєш:perfect:

Микориза руле правда. Хороше світло та стіми.

А на велику тару органіка руле:eyes:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 хвилину тому, БенЛаден сказав:

Та насверлив дирок по всій пляшці. Кокос з землею на пополам закинув і підіймаєш:perfect:

Микориза руле правда. Хороше світло та стіми.

А на велику тару органіка руле:eyes:

Світло має бути за пару днів: UHE-440fr, але то вже будуть інші тести, і то буде індор, і то буде осінь.  Зараз мене цікавить: як себе покаже автік в різній тарі і т.д., в "постійно досяжному" ауті, за умови "нормального" догляду.
За фотіки, пацики, ми з Вами  вже будемо спілкуватись по мірі їхнього десанту на ничку, там теж  планується "по взрослому": з скатами вкопаними+ перегній чудотворний + трішки мікорізи під посадку.   

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 хвилин тому, БенЛаден сказав:

Тут один в стопці підняв куща норм)))

Вобще маньяк)

Та насверлив дирок по всій пляшці. Кокос з землею на пополам закинув і підіймаєш

Блін, для мене те, що я зараз бачу на свої очі, і намагаюсь  робити  своїми руками- то вже магія! А оці розповіді про кущ зі стопки, то взагалі епос народний. Але розумію, що то все щира правда!:flagdja:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, MalsGrow сказал:

Світло має бути за пару днів: UHE-440fr,

Ото в тебе підуть справи в гору на такій пушці) Автіки зможуть давати не менше 100сухого. По мірі надходження досвіду,  врожай стане еквівалентним потужності лампи.

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 години тому, MalsGrow сказав:

А оці розповіді про кущ зі стопки, то взагалі епос народний.

Так репорт є на форумі десь в дебрях). я сам не вірив і прикальнувся що чел цілий кущ в стопку засунув. То він обідився:rasta_biggrin:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 годин тому, ХаПаZz сказав:

то в тебе підуть справи в гору на такій пушці)

Побачимо, то вже на осінь буде, якщо Бог дасть.  А поки все на рідненькому сонечку робитиму:cannabis:

9 хвилин тому, БенЛаден сказав:

Так репорт є на форумі десь в дебрях). я сам не вірив і прикальнувся що чел цілий кущ в стопку засунув. То він обідився:rasta_biggrin:

блін, треба якось полазити-пошукати:perfect:

  • Like +1 2

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...