Перейти к публикации

Єбл.. Епопея з мобільним кондиціонером


Рекомендованные сообщения

Літо. спека, всі діла, для гідропоніки халепа. Вирішив я гроурум охолоджувати. Мобільним кондюком.

Характеристики гроурума
Розмір 2.5х2,5х2,1
Зараз там включено 7 120 ватних борда
Рум оснащений примусовою вентиляцією з рекуператором. Зимою це був ідеальний варіант. Вентиляцію вмикає термоконтролер, тобто в спеку вонап включена постійно і все рівно в середині буває 30+.
Стіни утеплені, обшиті пенофолом, всередині ефект термоса.

Поїхали
Довго обирав, шукав по форумі пости щоб зорієнтуватись які обрати. Все що виніс корисного - їх не люблять бо шумні. Ну таке.  Доводиться самому набивати шишки.

Зрештою, потрапив мені до рук один екземпляр. Без пульта, зате задарма, на тест піде. Ось так виглядає:
photo5258098014478777423.thumb.jpg.79eafc0c7b2064bca3e4bbd2e22ba428.jpg

 

Втращив в рум, прорубав отвір в стіні для відводу гарячого повітря, умімкнув, і тут мій пенофол почав здуватись - кондюк різко викачав все повітря з рума для охолодження і просив ще. Окрім того, залишалось питання запаху, яке я спершу думав вирішити фільтром великого об'єму на виході.

Почав думати далі. Ось так виглядає його принципова схема:
002.jpg.47ce7817a2daafd3e3059f9c8a94e44b.jpg
Схоже, якщо пустити окремою трубою повітря для охолодження конденсатора, проблема вирішиться. Роблю:
photo5258098014478777422.thumb.jpg.da606a26778fb5e310aabd13f190d895.jpgТе

Тепер у мене дві труби - ліва штатна, відвід гарячого повітря, права доколхожена - доставка повітря для охолодження конденсатора. Решта решітки на входя обтягнув плівкою та заклеїв скотчем, щоб не тягнуло з гроурума.

Включив. Трясця, все рівно складаються стіни. Кондюк можна юзати тільки з привіткритими дверима. Це явно не про автоматизацію, та і проблема запахів знову встає гостро.

Виходить, відсіки випарника і конденсатора не ізольовані між собою і нижній вентилятор натягує собі повітря з верхнього воздухозабірника.

Вирішую його розібрати і спробувати ізолювати два відсіка тою ж плівкою.

Далі буде...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, ijahman сказал:

Далі буде...

Хотів колись купити такий б/у з Германії) Але надивився критичних роліків на ютубі і попустився. У них там КПД значно гірший за спліт і віконник.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28 хвилин тому, IceCool сказав:

Хотів колись купити такий б/у з Германії) Але надивився критичних роліків на ютубі і попустився. У них там КПД значно гірший за спліт і віконник.

Спліт стаціонарна фігня, для моїх умов не годиться. Але вже нарив і мобільні спліт системи, приглядаюсь, паралельно все ж намагаюсь обійтись тим, що є зараз

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

скептически к етому отношусь. даже дома кондер огромные траты а для дубаса то явный перебор. лучше переждать. в моей баклашке уже 23 седня было:bayan:

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Продовження

Розібрав я кондєр, і виявилось, що повнястю ізолювати верхню та нижню чатину неможливо впринципі. Я, звісно, обмотав низ плівкою, як міг, ізолював забір повітря на охолодження теплообмінника. І навіть стало менше втягувати повітря з бокса, але повністю проблему не вирішено.

Висновок - став мобільну спліт систему і не роби собі зайвої роботи.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...