Перейти к публикации
  • 0

Відкритий балкон - безпечно?


Вопрос

Крч, така ситуація. Вирішила виростити автіки на балконі влітку. Все ніби норм, але... Балкон не закритий, а відкритий. Хоч є міцна й доволі щільна зелена стіна з винограду і сусіди самі планокури, але все одно очкую від того, що може початися на цвітінні. Наскільки такий варіант в результаті може бути безпечним? 

 

P.S. Ну і як бонус: паросточок Авто Тутанхамона, який вижив після тлі і пустив другу гілку на ранній стадії життя. Перший досвід грову, а тут одразу такі приколи.


1387630459_photo_2022-06-22_22-00-46.thumb.jpg.eba740e6b180116b7be414555af4cf36.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Сам пробовал, да и много видел! Это дичь, на балконе!!! Это же не открытый грунт в теплицы с прямыми лучами солнца !
Куст тянуться к верху безбожно, толку нету( урожая жменька на пару вечеров) 
Да и вообще не в той стране живем что бы такое растить на открытой местности в городских условиях. Меньше знаю, больше будет! 

Лучше уже в углу комнаты прикрыть картонкой и купить пару лампочек 6000к хотя бы 120w в общем суммарной. и парочку на цветение 3000к потом совместишь да и все. Докупишь со временем уф свет, и готово. Если все ровно где... Но так будет лучше!!! Тем более это все не на один раз. 
 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Автики на балконе херня садить уже проверено больше 30 грам ни разу не на наросло :rasta_biggrin:фотики норм но долго ппц..На счёт безопасности даже не знаю ,думаю все от тебя зависит))и кстати соседи планокуры это скорее минус чем плюс:rasta_laugh:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Хм, читала, що ніби автіки нормас, але ок. Прислухаюсь
І до речі, чому це сусіди-планокури це мінус?) Типу палево буде не скільки від плантації, скільки від сусідів? 
Шмалять як не в себе. Кожного вечора стоїть ніфіговий запашок))) Аж підбиває прийти-подружиться

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
28 минут назад, Жиня сказал:

Хм, читала, що ніби автіки нормас, але ок. Прислухаюсь
І до речі, чому це сусіди-планокури це мінус?) Типу палево буде не скільки від плантації, скільки від сусідів? 
Шмалять як не в себе. Кожного вечора стоїть ніфіговий запашок))) Аж підбиває прийти-подружиться

Уже много раз садил и ни разу норм не наросло)))ну попробуй може то я такой криворукий))))кстати по поводу запаха можешь тоже не переживать ну по крайней мере из своего опыта могу сказать что ни разу сильного не было такого что бы в квартире воняло по сравнению с фотиками которые к осени вырастают нехуеввх размеров и воняют так что на лестнечней площадке слышно:rasta_biggrin:Соседям планокурам главное не говори  что растиш а то пол раёна будет знать а потом ещё и заепут со своим дай хапнуть:rasta_biggrin:и это в лучшем случае))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@haps

1 хвилину тому, haps сказав:

Уже много раз садил и ни разу норм не наросло)))ну попробуй може то я такой криворукий))))кстати по поводу запаха можешь тоже не переживать ну по крайней мере из своего опыта могу сказать что ни разу сильного не было такого что бы в квартире воняло по сравнению с фотками которые к осени вырастают нехуеввх размеров и воняют так что на лестнечней площадке слышно:rasta_biggrin:Соседям планокурам не говори лучше что растиш а то пол раёна будет знать а потом ещё и заепут со своим дай хапнуть:rasta_biggrin:

Ну от ніби походила по форуму і іншим сайтам. Буду пробувать. Хіба що рекомендують давати більше світла після заходу сонця (куплю мб LED лампу хоча б на період веги). А в цілому балкон на сонце виходить. З 7 ранку і до самого заходу сонця є пряме світло. 

І да, вирощую три растішки. Авто Тутанхамон, Red Dwarf і, припускаю, White Dead Russian (йшов як бонус, думаю що це все таки цей сорт).

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Вот сейчас на балконе растёт один авт blue cheese от dinafem хз даже сколько него выйдет))но походу как обычно )))зацвёл где то в середине мая 

IMG_20220623_171226.jpg

А это уже фотики позапрошлым летом жаль с цвета фотки проепал..

large.IMG_1222.JPG.28e81b4c033e607648196717792fc943.jpeg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Если раньше росло то и сейчас может рости.

Лампа вечером на балконе не высоко расположенная может привести к каким то мыслям.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Та от растішкам вже майже три тижні... Довго ростуть. Та й сидять вони в 20л. горшках, можна заносити всередину (та й так заношу, коли менше 15* на вулиці). Так шо думаю додаткове освітлення їм не завадить.@Gshl123

20220623_203331.thumb.jpg.97afc4363081e0345bbe874a913fc1c2.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 22.06.2022 в 22:12, Жиня сказал:

Наскільки такий варіант в результаті може бути безпечним? 

На відкритому балконі, є вірогідність зловити пилок. Якась комаха занесе, або з вітром надує. Підраховувати вірогідність не буду.

Вирощувати в цілому можна, але найбільший пік запаху буде, коли буде сонечко сильно прижарювати. В цілому, як очі не бачать, то питань не буде, а запах не є підставою для звинувачень чи підозр. Але носи довгі, а люди хитрі, тому варто звернути увагу на сорт, який не буде сильно пахнути. Щось з терпеном пінен або лимонен. 

(пінен - це хвойний аромат) Лимонен лимонний.  Ще є терпен ліналул з ароматом ландиша.  На цій базі, можна орієнтуватися по ароматичній палітрі. 

Постав поряд ароматичних 2 свічки, про твій кущ всі забудуть)))

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

С этого поломанного тутанхамона много уже не выростет. Тож, ніхто там нічого не спалить навіть на цвітінні, нехай росте(с)

А якщо балкон на південь і там є достатньо прямого сонця(хоча би 4-5год/день) і відсутні сторонні погляди, то тримати літом на такому балконі авто-кущик - маст хев. Відро 7-10л, при потребі гнути і ок.

А сусіди планокури то фігня - якщо на їхньому балконі пахне травою, то чому на нашому не може.

І мєнти фігня. Один нещасний кущик для експерименту то хіба злочин? Не смішіть народ.

@Жиня , давай репорт ))

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@Warming

Було б що репортити) 
Десь днів 15 з посадки.
Всі растішки ростуть потроху. Сонця малувато останні три дні, але скоро буде норм. Ще й скоро куплю дві лампи по 40W на перший час для вечірнього досвіту (потім ще куплю дві такі, але вже восени). 

Позавчора підсипала їм біоукорінювач від БіоХелп. Завтра-післязавтра при поливі внесу ще біоживлення від того ж таки БіоХелпу. Буду дивититися як відреагують. Мінералів їм вистачає. Поки все добре)

1репорт.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Балкони різні бувають) Скільки часу там сонце ?

Можна досвіт зробити який буде паро годин в день світити.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@JahSaveTheQuen 
Сонце з 7 ранку до 18-19 вечора. Сонечко гарно світить. 
Над досвітом зараз займаюсь. Буду пробувать дві лампочки по 40Ват (да, мало, але все ж хоч шось) на найближчий час замовляти і ставити.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Жиня сказал:

@JahSaveTheQuen 
Сонце з 7 ранку до 18-19 вечора. Сонечко гарно світить. 
Над досвітом зараз займаюсь. Буду пробувать дві лампочки по 40Ват (да, мало, але все ж хоч шось) на найближчий час замовляти і ставити.

 

Нихуясе у тебя балкон волшебный:rasta_biggrin:у меня на южную сторону выходит так солнце часов с 10 и до 4 и то это если горшки перемещать в середине дня ..Горшки кстати зря такие большие взяла под авты 10л с головой хватает 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
17 часов назад, ХаПаZz сказал:

На відкритому балконі, є вірогідність зловити пилок. Якась комаха занесе, або з вітром надує. Підраховувати вірогідність не буду.

Сильно не опылит максимум одна две семки и то далеко не в каждой шишке 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 година тому, haps сказав:

Нихуясе у тебя балкон волшебный:rasta_biggrin:у меня на южную сторону выходит так солнце часов с 10 и до 4 и то это если горшки перемещать в середине дня ..Горшки кстати зря такие большие взяла под авты 10л с головой хватает 

Отакий удобний кут будинку. Влітку це насправді проблема, якщо немає кондиціонеру, але для растішки в самий раз. Хіба що для веги все одно не вистачає світла. Буду все ж встановлювати додаткове освітлення на період веги.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 час назад, Жиня сказал:

Так шо думаю додаткове освітлення їм не завадить

Да у меня один автик ростет просто на лоджии южная сторона все время солнце. по высоте около 50 см. дохленький жиденький.

Второй тот же сорт тот же возраст рос под лампами .он побольше.

IMG_20220624_175241_279.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Кльовий конопляний балкон виходить. Ролзставити мінімальні меблі і можна чілити)
Щодо безпеки - якщо в очі не кидаються, то чом би й ні.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 минут назад, haps сказал:

Сильно не опылит максимум одна две семки и то далеко не в каждой шишке 

Серьезная самоуверенность) Ну, если что, предупрежден)

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@ijahman Меблі є))) Кожного ранку виходимо пити каву на балкон, а між мною і дівчиною розсада))))
Та й коло балкону плететься 2х річний виноград. Зелена стіна. Якщо через неї шось і видно - легко сплутати з самим виноградом.

Та й ще скоро родичі дадуть м'яту з корінням. Посаджу. Думаю, може помогти хоч трохи відтінити майбтній запах (якщо він буде).

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, Жиня сказал:

Ще й скоро куплю дві лампи по 40W

https://www.nl.ua/ua/lampa-led-lightmaster-lb-575-t120-40w-e27-e40-4000k.html  одна такая у меня сейчас..две по 50 ватт и одна 60 ватт. в боксе. все 4 похоже одной фирмы. Колпаки поснимал с них. Говорят больше света без колпаков.

Бокс необычный немного - ванная комната :giggling: большой. На стиралке горшки. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@Gshl123 Непогано.
Я ось такі лампи на днях хочу купити: http://www.trueled.com.ua/shop/phytolamp-bulb-led-40-w/
Норм буде дві по 40Вт для підсвітки? 

Изменено пользователем Жиня

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
19 минут назад, ХаПаZz сказал:

Серьезная самоуверенность) Ну, если что, предупрежден)

Бро та лет 5 если не больше на балконе растёт каждое лето:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
38 хвилин тому, haps сказав:

Бро та лет 5 если не больше на балконе растёт каждое лето:giggling:

Тут залежить від регіону. В тому ж Києві дички повно росте,а у Львові її не зустрінеш

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, Жиня сказал:

Я ось такі лампи на днях хочу купити

Не могу сказать как она по надежности. в смысле сколько будет работать. Радиатор алюминиевый но маленький ..греться будет прилично.(если там конечно 40ватт)

те что я скидывал сцылку - больше раза в три .там есть 40 ватт. не сильно греются . по несколько лет работают.

это температура 60ти ваттной.  она большая ..радиатор большой.

IMG_20220624_205159_556.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...