Перейти к публикации
  • 0

Земля корекція PH


Вопрос

Народ сьогодні промивав ростіху на землі і заряжав удобрами на цвіт. В кінці заміряв дренаж жидким тестером та охринів. 8+ показало! Зробив компот + електроліт літрів 10. Та 3-5 кубиків електроліту. Реакція пройшла до 4 пш. Через 5 хв уровнялось до 7.5-7.9пш в сумі. Може електроліт херовий. 4 роки стоїть?  Говорили що кілька капель погоду робить.  Кислотою попробувати трішки уровняти чи меласою?? Ростіха сама по собі розвивається но азоту нехватає і зжирає листя. Та коріня дуже повільно розростається..

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Я б до 4 не ризикував би . Давав би 5.5 6.0 да міряв що з низу тече)) з годом вировняє. Мабуть тільки скоротив час поливу. Може пересушив субстрат? В мене, коли на тере вирощував були такі сюрпризи. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, БенЛаден сказал:

Може електроліт херовий. 4 роки стоїть?  Говорили що кілька капель погоду робить

То від води залежить. До нападу кацапів з крану було 8.0/ 250 ппм. На літр води використовував 02мл електроліту до показників 6.0 рн. Через місяць вода стала 150 / 8.0 і я чуть расту не вбив(потім з бубном у ванній танцював) лив електроліт як завжди , а як прибори показали треба було вже 0.02 мл лити до показників 6.0. отака історія з життя. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
Тільки що, БатькоДжарастафара сказав:

То від води залежить. До нападу кацапів з крану було 8.0/ 250 ппм. На літр води використовував 02мл електроліту до показників 6.0 рн. Через місяць вода стала 150 / 8.0 і я чуть расту не вбив(потім з бубном у ванній танцював) лив електроліт як завжди , а як прибори показали треба було вже 0.02 мл лити до показників 6.0. отака історія з життя. 

Да проливав вже расту 7.5пш. Елктоліт в першу хвилину показує 4-5пш і за кілька хв в розчині до 7.5-8 набоюдається.. Хрень якась. Колись таке не чудилось.. 

  • Like +1 1
  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, БенЛаден сказал:

Да проливав вже расту 7.5пш. Елктоліт в першу хвилину показує 4-5пш і за кілька хв в розчині до 7.5-8 набоюдається.. Хрень якась. Колись таке не чудилось.. 

В мене таке буває коли разколамбуцати компот забуваю :rasta_laugh:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Може через те що крануха з крейдою. Поливав кранухою місяць. Тепер кислотою заливаю крейда ростворюється в субстраті і до 8 корегує??

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, БенЛаден сказал:

Може через те що крануха з крейдою. Поливав кранухою місяць. Тепер кислотою заливаю крейда ростворюється в субстраті і до 8 корегує??

От тут Бро не скажу. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Наукоці є? Хто прошаре чого самореголюється пш? Чи я дофіга влив електроліту і він просто утворив з чимись реакцію замість того щоб понизити пш?:negative:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 часов назад, БенЛаден сказал:

Та 3-5 кубиків електроліту. Реакція пройшла до 4 пш. Через 5 хв уровнялось до 7.5-7.9пш в сумі. Може електроліт херовий.

 

6 часов назад, БенЛаден сказал:

Зробив компот + електроліт літрів 10. Та 3-5 кубиків електроліту.

на 10 л 3-5 кубиків?  Бро, я на 2л компоту з пш 7.1 додаю 3-3.5мл фосфорної кислоти. А ти хочеш 10літрів  3-5кубами окислити? Тобі треба більше, значно більше)) Електроліт зіпсутися не може)

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
25 хвилин тому, ХаПаZz сказав:

 

на 10 л 3-5 кубиків?  Бро, я на 2л компоту з пш 7.1 додаю 3-3.5мл фосфорної кислоти. А ти хочеш 10літрів  3-5кубами окислити? Тобі треба більше, значно більше)) Електроліт зіпсутися не може)

Ясно)) а то тут каплями бадяжать. Думав передознув:rasta_biggrin:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
On 9/9/2022 at 2:29 PM, БенЛаден said:

Наукоці є? Хто прошаре чого самореголюється пш? Чи я дофіга влив електроліту і він просто утворив з чимись реакцію замість того щоб понизити пш?:negative:

у меня такое было на хреновых удобрениях. надо ортофосфорная кислота. продается как кислота для пайки. ектролит вообщето ребята не держит пш в двц СОВСЕМ

вы тож даете електрлитом подкислять. смотри паяльную кислоту и преобразователи ржавчины(могут быть с примесями)

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
On 9/9/2022 at 10:25 AM, БенЛаден said:

Народ сьогодні промивав ростіху на землі і заряжав удобрами на цвіт. В кінці заміряв дренаж жидким тестером та охринів. 8+ показало! Зробив компот + електроліт літрів 10. Та 3-5 кубиків електроліту. Реакція пройшла до 4 пш. Через 5 хв уровнялось до 7.5-7.9пш в сумі. Може електроліт херовий. 4 роки стоїть?  Говорили що кілька капель погоду робить.  Кислотою попробувати трішки уровняти чи меласою?? Ростіха сама по собі розвивається но азоту нехватає і зжирає листя. Та коріня дуже повільно розростається..

мы с хапазом решили короч шо то баланс железа может такое давать. и вообще металлов разных. у меня на ДВЦ такое было на удобряхах из епицентра. но в любом случае советую тебе избавится от електролита. я его лил в двц то там видно сразу что он не годится. уже пробовал даже подачу СО2 давать в баклаху с раствором. зацвел раствор. купил норм удобряхи и все стало норм. но пользуюсь только ортофосфорной.

вообщем я ктому что может быть какаято хрень с балансом по питанию или с водой. может и правда в земле чет осело что дает реакцию. електролит портится не должен

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

 

On 9/9/2022 at 5:16 PM, ХаПаZz said:

 

на 10 л 3-5 кубиків?  Бро, я на 2л компоту з пш 7.1 додаю 3-3.5мл фосфорної кислоти. А ти хочеш 10літрів  3-5кубами окислити? Тобі треба більше, значно більше)) Електроліт зіпсутися не може)

я даю вроде бы меньше фосфорной но вообщем согласен. то електролит так действует. он сначала сразу кислый а потом все слетает. может его разводить както. но лучше его вообще не использовать

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
On 9/9/2022 at 11:49 AM, БенЛаден said:

Да проливав вже расту 7.5пш. Елктоліт в першу хвилину показує 4-5пш і за кілька хв в розчині до 7.5-8 набоюдається.. Хрень якась. Колись таке не чудилось.. 

ето електролит так действует. ориентируйся на то что показывет через несколько минут или попробуй разбавить електролит и вливать в более слабой концентрации

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Зробив експеремент. 8л води дощової та 40мл електроліту.  По 5 кубиків заливав. На старті вода 7.8-7.9 по жидкому пш 8.

Заливав по 5мл та активно перемішував.

Збилось до 7.32 і стало. Після 40мл пш 7.32 а от електропровідність 16000. ППМ 8000. 

Його реально або каплями або або:wacko:

От такі чудеса з електролітом. Наступний раз буду робити старим провіреним способом:rasta_cool:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...