Перейти к публикации
  • 0

Обдув


Братка

Вопрос

Привіт брази:peace:

Хочу поставити блок живлення від ПК,

До нього підключити реобас,для зміни швидкості обертів кулерів,

І підключити ену кількість кулерів.

Наприклад блок живлення на 350ват,

Скільки він споживатиме Ват при мінімальній нагрузці,або просто включений,хочаб приблизно.

Щоб не получилося,що я підключу пять кулерів а він хуяритиме 200Ват

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, CannabisDoomOcculta сказал:

@Братка Кулеры берут очень мало, можно взять блок питания с регулировкой вольт до 12.

Не зрозумів!

Є блоки живлення з регуліровкою вольт до 12?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, Братка сказал:

Не зрозумів!

Є блоки живлення з регуліровкою вольт до 12?

У меня похожий только на 5 А. Я не прям спец в электронике, но на сколько помню блоки питания для ПК нежелательно влючать без нагрузки, там идут линии 5 и 12 В что как бы не очень удобно. Ну и не делают так, что прибор пара ватт, а блок питания 300 Вт. Если сдвинуть димер на 9 В то вертушки будут крутится значительно тише и прослужат дольше (у именитых производителей есть таблици как меняется объем пропускаемого воздуха от изменения вольтажа). С другой стороны если у тебя много вертушек может и можно так сделать, работать будет.

изображение.png

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, CannabisDoomOcculta сказал:

У меня похожий только на 5 А. Я не прям спец в электронике, но на сколько помню блоки питания для ПК нежелательно влючать без нагрузки, там идут линии 5 и 12 В что как бы не очень удобно. Ну и не делают так, что прибор пара ватт, а блок питания 300 Вт. Если сдвинуть димер на 9 В то вертушки будут крутится значительно тише и прослужат дольше (у именитых производителей есть таблици как меняется объем пропускаемого воздуха от изменения вольтажа). С другой стороны если у тебя много вертушек может и можно так сделать, работать будет.

изображение.png

В мене стоїть три таких як ти показав,тільки без дімера.

А мені потрібно підключити 8-12 кулерів.

Блок живленя від пк в принципі в холостому ході не буде працювати,кулера працюють 24/7,просто цікаво зкільки він споживає на себе +-

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Фігню кондери зарядяться і вертушка що охолоджує блок буде брати кілька ват. +кпд. Якщо бп бронза то плюсуй +20% до твоїх куллерів. Тільки не наргужай сильно ро каналах. На блоці пише скільки макс нагрузка. Якщо китай блок то 15-20% мінусуй від номіналу ато спалиш. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, БенЛаден сказал:

Фігню кондери зарядяться і вертушка що охолоджує блок буде брати кілька ват. +кпд. Якщо бп бронза то плюсуй +20% до твоїх куллерів

Поняв шо ніхера не поняв,.....

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

На малюнку рандомний блок бп. 

Виділив 12v та максимальний ток подачі. 12v жовтий провід чорний мінус.

В цілому блок на 400ват но на 12v розраховано тільки 275ват. З 275 мінусни 15-20% і десь 200ват можна сміло врубати в загальному. Зрозумів?

Screenshot_2022-09-24-15-53-07~3.png

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

якщо на кулері зазначено струм то множимо на 12 и з'ясовуемо скільки максимум споживає кулер, множимо на кількість кулерів і розуміемо скільки вони споживають разом, якщо не більше чим дае БП мінус 20% то норм, БП на холостих споживає як один кулер приблизно

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...