Перейти к публикации
  • 0

Мухомор Червоний в білу крапочку


BingoBongoo

Вопрос

Слава Україні!

Найшов поляну в лісі багато червоних в білу крапочку, хотів би попробувати але не знаю як правильно їсти.))

Підкажіть хто знає пару порад, або можливо тут на форумі десь є стаття якась або шось таке.

Буду вдячний)

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
2 часа назад, BingoBongoo сказал:

Слава Україні!

Найшов поляну в лісі багато червоних в білу крапочку, хотів би попробувати але не знаю як правильно їсти.))

Підкажіть хто знає пару порад, або можливо тут на форумі десь є стаття якась або шось таке.

Буду вдячний)

 

На ютубе есть два канала на Ютубе:
- баба Маша, (второй канал) на канале есть в свободном доступе книга о мухоморах и их применению и куча роликов, так же там ссылка на телегу там тоже куча материала.

- Михаил Вишневский - он продвигает все грибы, как Стемиц, но акцент на мухоморах, у него большей инфо по микродозингу

От себя скажу, что мухомор это только для микродозинга. Больше 1г я б не рекомендовал принимать. Обычно принимают 0,35 (максимум 0,5)г сухого утром и столько же вечером. Гриб высушивают без прямых солнечных лучей и отправляют по банкам на пролечку на 2-3 месяца. После чего употребляют для микродозинга.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
51 хвилину тому, CannabisDoomOcculta сказав:

На ютубе есть два канала на Ютубе:
- баба Маша, (второй канал) на канале есть в свободном доступе книга о мухоморах и их применению и куча роликов, так же там ссылка на телегу там тоже куча материала.

- Михаил Вишневский - он продвигает все грибы, как Стемиц, но акцент на мухоморах, у него большей инфо по микродозингу

От себя скажу, что мухомор это только для микродозинга. Больше 1г я б не рекомендовал принимать. Обычно принимают 0,35 (максимум 0,5)г сухого утром и столько же вечером. Гриб высушивают без прямых солнечных лучей и отправляют по банкам на пролечку на 2-3 месяца. После чего употребляют для микродозинга.

От один писав на телегі що 25грам сухих схумав і тільки хер стояв))) каже не пруть:wacko:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
23 минуты назад, БенЛаден сказал:

От один писав на телегі що 25грам сухих схумав і тільки хер стояв))) каже не пруть:wacko:

Лучше не проверять. Если ты слушал эфиры Стемеца у Джо Рогана он там рассказывает о людях под мухоморами и как они себя ведут. То же на канале б.Маши есть видео очевидцев о том как люди себя калечили и убивали кушая эти опасные грибы. Вот давай от начала до конца:

 

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 хвилини тому, CannabisDoomOcculta сказав:

Лучше не проверять. Если ты слушал эфиры Стемеца у Джо Рогана он там рассказывает о людях под мухоморами и как они себя ведут. То же на канале б.Маши есть видео очевидцев о том как люди себя калечили и убивали кушая эти опасные грибы. Вот давай от начала до конца:

 

Та я то шару ) сам 5 грам хавав і мав стан берсерка:rasta_biggrin:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
28 хвилин тому, БенЛаден сказав:

Та я то шару ) сам 5 грам хавав і мав стан берсерка:rasta_biggrin:

А шо по візуалу було?))

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, BingoBongoo сказал:

хотів би

При бажанні можна через 1 місяць мать свої грибочкі, псілоциби.

А мухі дуже не стабільні, в плані кількості пручої речовини, в кожному грибу різна кількість. Практично неможливо однакову дозу з'їсти.  Того і збирають кучу, все перемішують і мікродозять тоді, підбираючі собі індівідуальну дозу. 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 годин тому, BingoBongoo сказав:

А шо по візуалу було?))

Візуал в нормі.  Свідомість ні:rasta_biggrin: мухи реально для мужиків з своїми приколами)). Ліпше мікродозь, або на природі хавай. А то ще квартиру в хлам розтрощеш силушкую богатирською))

  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Не займайся херньою! Мухомори не мають популярності в цивілізованому світі. А нахвалюють їх лише в пострадянському бомж-просторі, де нормальні псиделіки та трава то страшні "наркотики".

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 години тому, БенЛаден сказав:

Візуал в нормі.  Свідомість ні:rasta_biggrin: мухи реально для мужиків з своїми приколами)). Ліпше мікродозь, або на природі хавай. А то ще квартиру в хлам розтрощеш силушкую богатирською))

Дивись, це вони?)

IMG_20220928_132328.jpg

IMG_20220928_132318.jpg

IMG_20220928_132324_1.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Червоні то вони. Я трішки дальтонік. Ті старіші силу мають! Але щоб без червяків.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 хвилини тому, БенЛаден сказав:

Червоні то вони. Я трішки дальтонік. Ті старіші силу мають! Але щоб без червяків.

Назбирали два повних пакета але без ножок крч)поставили сохнути 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 часов назад, cannabislover13 сказал:

Мухомори не мають популярності в цивілізованому світі. А нахвалюють їх лише в пострадянському бомж-просторі,

Бро в США и Японии постоянно движ вокруг мухоморов, я публиковал здесь на форуме исследование японцев (настоящих ученых имеющих степень, публикации из научных журналов) по количеству иботенки и мусцимола в зависимости от температуры заготовки, просто нужно читать и смотреть ютубчик на английском, а не русском.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
6 хвилин тому, BingoBongoo сказав:

Назбирали два повних пакета але без ножок крч)поставили сохнути 

От ніжки можна на місті було захавати)) 1-2штуки. Без побочок но настрій підняло та силу додало

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 хвилин тому, БенЛаден сказав:

Червоні то вони. Я трішки дальтонік. Ті старіші силу мають! Але щоб без червяків.

Якщо може знаєш скинь силку на кекси печеньки, як спекти, неможу найти ніяк тут на форумі, буду дуже вдячний

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
  • 0
53 хвилини тому, CannabisDoomOcculta сказав:

Подякував, буде на майбутнє, але я хотів рецепти по шишках якщо можеш скинь будь-ласка

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 години тому, CannabisDoomOcculta сказав:

?)

Маю багато шишок, хочу поекспериментувати)кекси там печеньки)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 минут назад, BingoBongoo сказал:

Маю багато шишок, хочу поекспериментувати)кекси там печеньки)))

:eyes:

C.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
13 години тому, CannabisDoomOcculta сказав:

:eyes:

C.jpg

Або я дурак, або лижі не їдуть))):eyes:

Screenshot_2022-09-29-10-41-34-706_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-09-29-10-41-28-366_com.android.chrome.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Я з телефона, у мене нема ніяких силок крім грибочків що ти скинув((Скинь у лічку будь-ласка

18 годин тому, CannabisDoomOcculta сказав:

?)

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, BingoBongoo сказал:

Я з телефона, у мене нема ніяких силок крім грибочків що ти скинув((Скинь у лічку будь-ласка

 

 

https://jahforum.net
внизу раздел "кулинария"

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...