Перейти к публикации

ДИКИЙ АУТДОР 2022. ДОБРИВА BIOBIZZ Репорт Завершен


Рекомендованные сообщения

.

 

 

 

 

  • Like +1 10

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...
Начало гроурепорта

Прошу адміна перенести цей репорт в розділ "Завершені". Дякую всім за увагу! Зустрінемось в наступному сезоні.

Изменено пользователем JahSoul

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...
Конец гроурепорта
6 часов назад, JahSoul сказал:

Здоров братики! :rasta_peace:

Десь рік часу регулярно читаю ДжаФорум, пройшовся по аутдор репортах. Так скажем людей подивився, пора і себе показати :rasta_biggrin: Готувався до аутдору ще з зими, але тут прийшла війна і на якийсь час я поставив все на паузу. Не знав як складеться доля... ну але зібравшись з духом таки вирішив відкрити сезон. Роботу основну втратив, зайнятись не було чим, а від новин голова пухла. Думаю собі, почну сезон, займуся своїм улюбленим хоббі, відволічуся від негативу. Також завів Ютуб канал про те як я вирощую і навіть залив сезон 2021 туди. Прийшла черга заливати сезон 2022. Хочу привести на канал ще нових глядачів, а де їх можна знайти як не тут, тому і репорт паралельно веду. Але не знаю чи дозволить адміністрація залишити ссилку на канал... :embarased: Щоб було все чесно, я готовий залишати ссилку на ДжаФорум під кожним відео нового сезону, головне щоб адміни дозволили залишити ссилку на мій канал.

 

МІЙ КАНАЛ НА ЮТУБІhttps://www.youtube.com/channel/UCKfZXMnB6ybUkevrxylaXfA

 

Коротше, ближче до суті.

Про галявину: болотиста місцевість, кругом очерет і кропива. Поруч потічок з водою, який не пересихає до липня, великий плюс для мене. Також буду в цьому сезоні готувати лунки, заміню місцевий грунт на той що купив. Як потім виявилось грунт який купив був не якісний... Висоли появлялись через декілька тижнів, як трохи підсохла галявина.

Добрива: органічні Biobizz - Grow, Bloom, TopMax, Algamic.

Сємки: перша партія - Sweet Seeds плюс пару ноунеймів. Фотік - Red Hot Cookies. Автіки - Runtz XL, Red Strawberry Banana, Amnesia Haze. Також взяв на тест сємки ноунейм, Auto Jack Ripper і Auto Bruce Banner по дві штучки кожного. Ну і магаз бонусом закинув дві сємки крос Do-si-dos * Killer Kush.

 

Вже декілька років практикую висадку пророщених сємок прямо на галявині. Сємки замочив 26.04.2022, прийшов висаджувати 30.04.2022. На той час ноунейм сємки вже мали дуже хороший корінчик, а от фірмові сємки тільки пару міліметрів... Але всі в землю пішли в один час. Також всіх накриваю тепличками з 1.5 літрових пляшок.

 

Пару фоток прикріплю.

ep01_1.jpg

ep01_2.jpg

ep01_3.jpg

ep01_4.jpg

Бро, підписуюсь)) У мене завжди автомати малі виростають, рано саджу))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

/

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 минут назад, JahSoul сказал:

@gans30 Дякую за підтримку бро. Трохи відкрию завісу майбутнього)) Цього року засуха пздц весна-літо... тому з автіками також не дуже круто получилось :rasta_sad:

Так бро, в нас 49ш травень холодний, Червень пекло і сухо... Вже раніше середини травня в грунт автомати не буду саджати.. Фасти й фотіки в квітні...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 09.10.2022 в 10:51, JahSoul сказал:

Здоров братики! :rasta_peace:

Десь рік часу регулярно читаю ДжаФорум, пройшовся по аутдор репортах. Так скажем людей подивився, пора і себе показати :rasta_biggrin: Готувався до аутдору ще з зими, але тут прийшла війна і на якийсь час я поставив все на паузу. Не знав як складеться доля... ну але зібравшись з духом таки вирішив відкрити сезон. Роботу основну втратив, зайнятись не було чим, а від новин голова пухла. Думаю собі, почну сезон, займуся своїм улюбленим хоббі, відволічуся від негативу. Також завів Ютуб канал про те як я вирощую і навіть залив сезон 2021 туди. Прийшла черга заливати сезон 2022. Хочу привести на канал ще нових глядачів, а де їх можна знайти як не тут, тому і репорт паралельно веду. Але не знаю чи дозволить адміністрація залишити ссилку на канал... :embarased: Щоб було все чесно, я готовий залишати ссилку на ДжаФорум під кожним відео нового сезону, головне щоб адміни дозволили залишити ссилку на мій канал.

 

МІЙ КАНАЛ НА ЮТУБІhttps://www.youtube.com/channel/UCKfZXMnB6ybUkevrxylaXfA

 

Коротше, ближче до суті.

Про галявину: болотиста місцевість, кругом очерет і кропива. Поруч потічок з водою, який не пересихає до липня, великий плюс для мене. Також буду в цьому сезоні готувати лунки, заміню місцевий грунт на той що купив. Як потім виявилось грунт який купив був не якісний... Висоли появлялись через декілька тижнів, як трохи підсохла галявина.

Добрива: органічні Biobizz - Grow, Bloom, TopMax, Algamic.

Сємки: перша партія - Sweet Seeds плюс пару ноунеймів. Фотік - Red Hot Cookies. Автіки - Runtz XL, Red Strawberry Banana, Amnesia Haze. Також взяв на тест сємки ноунейм, Auto Jack Ripper і Auto Bruce Banner по дві штучки кожного. Ну і магаз бонусом закинув дві сємки крос Do-si-dos * Killer Kush.

 

Вже декілька років практикую висадку пророщених сємок прямо на галявині. Сємки замочив 26.04.2022, прийшов висаджувати 30.04.2022. На той час ноунейм сємки вже мали дуже хороший корінчик, а от фірмові сємки тільки пару міліметрів... Але всі в землю пішли в один час. Також всіх накриваю тепличками з 1.5 літрових пляшок.

 

Пару фоток прикріплю.

ep01_1.jpg

ep01_2.jpg

ep01_3.jpg

ep01_4.jpg

Аяяй,так і знав що рано чи пізно ти з'явишся на форумі)

Дивлюся всі твої відео,дуже подобається твій контент лайтовий в одночас інформативний)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 13.10.2022 в 23:08, Schweppes сказав:

Аяяй,так і знав що рано чи пізно ти з'явишся на форумі)

Дивлюся всі твої відео,дуже подобається твій контент лайтовий в одночас інформативний)

/

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, JahSoul сказал:

Дякую, бро за приємні слова :rasta_peace: Радий що комусь допоможу своїми відео і відповідями. Треба всім разом розвивати кулькуру 420 в Україні)
А який в тебе нік в Ютубі? Залишав коменти?

Нік деанонить мене)

Через це коменти не залишав,але з нетерпінням чекаю нові випуски)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

:rasta_peace: судя по написанному тобой,опыт аутдора у тебя не большой.Не знаю что ты покажешь дальше,но осмелюсь дать тебе несколько советов,судя из уже увиденного и прочитаного.

Начну с высадки.Для меньшей потери ростков,делай россаду,хотяб тройку дней после сброса каски,используя метод двойного стаканчика.В идеале 10-15 дней под лампой,но это по возможности,(у меня это подоконник).Если нет возможности,и все таки будешь садить семкой,то обращай внимание на погоду.В часности имею ввиду парнички,в твоем случае они лишние,кстати в них должны быть отверстия для вентиляции.На мой взгляд,лучше себя показала высадка в прикопанный стаканчик/бутылку без дна,с покупным грунтом,слегка притрушенным сверху сухой травой.Нижняя прикопанная часть не дает личинкам жуков,капустянке и т.д.схавать корешок,а три см выступающие над поверхностью окружающего грунта,уберегут от стригуна.
Второй совет по поводу удобрений.Это конечно дело хозяйское,но смысла в дорогих удобрах в ауте особого нет.Лучше взять хороший грунт,который на первый месяц обеспечит растение всеми необходимыми элементами.А в дальнейшем использовать либо гуано животных,птиц,либо недорогие соли из садовых магазов.Можно добавить микоризы и стимуляторов корнеобразования,но это уже по желанию.

П.с. у всех конечно свои условия и ситуации,я поделился наблюдениями из собственного опыта.

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 18.10.2022 в 11:31, Хотабыч сказав:

:rasta_peace: судя по написанному тобой,опыт аутдора у тебя не большой.Не знаю что ты покажешь дальше,но осмелюсь дать тебе несколько советов,судя из уже увиденного и прочитаного.

Начну с высадки.Для меньшей потери ростков,делай россаду,хотяб тройку дней после сброса каски,используя метод двойного стаканчика.В идеале 10-15 дней под лампой,но это по возможности,(у меня это подоконник).Если нет возможности,и все таки будешь садить семкой,то обращай внимание на погоду.В часности имею ввиду парнички,в твоем случае они лишние,кстати в них должны быть отверстия для вентиляции.На мой взгляд,лучше себя показала высадка в прикопанный стаканчик/бутылку без дна,с покупным грунтом,слегка притрушенным сверху сухой травой.Нижняя прикопанная часть не дает личинкам жуков,капустянке и т.д.схавать корешок,а три см выступающие над поверхностью окружающего грунта,уберегут от стригуна.
Второй совет по поводу удобрений.Это конечно дело хозяйское,но смысла в дорогих удобрах в ауте особого нет.Лучше взять хороший грунт,который на первый месяц обеспечит растение всеми необходимыми элементами.А в дальнейшем использовать либо гуано животных,птиц,либо недорогие соли из садовых магазов.Можно добавить микоризы и стимуляторов корнеобразования,но это уже по желанию.

П.с. у всех конечно свои условия и ситуации,я поделился наблюдениями из собственного опыта.

/

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мені здається, що зараз вже трохи не актуально вести репорт, треба або все одним махом, або частіше викладати світлини)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 03.11.2022 в 13:56, валерджан сказав:

Мені здається, що зараз вже трохи не актуально вести репорт, треба або все одним махом, або частіше викладати світлини)

/

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

/

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

/

 

 

 

 

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

/

 

 

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

/

 

 

 

  • Like +1 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1 month later...
В 09.10.2022 в 10:51, JahSoul сказал:

Здоров братики! :rasta_peace:

Десь рік часу регулярно читаю ДжаФорум, пройшовся по аутдор репортах. Так скажем людей подивився, пора і себе показати :rasta_biggrin: Готувався до аутдору ще з зими, але тут прийшла війна і на якийсь час я поставив все на паузу. Не знав як складеться доля... ну але зібравшись з духом таки вирішив відкрити сезон. Роботу основну втратив, зайнятись не було чим, а від новин голова пухла. Думаю собі, почну сезон, займуся своїм улюбленим хоббі, відволічуся від негативу.

 

Коротше, ближче до суті.

Про галявину: болотиста місцевість, кругом очерет і кропива. Поруч потічок з водою, який не пересихає до липня, великий плюс для мене. Також буду в цьому сезоні готувати лунки, заміню місцевий грунт на той що купив. Як потім виявилось грунт який купив був не якісний... Висоли появлялись через декілька тижнів, як трохи підсохла галявина.

Добрива: органічні Biobizz - Grow, Bloom, TopMax, Algamic.

Сємки: перша партія - Sweet Seeds плюс пару ноунеймів. Фотік - Red Hot Cookies. Автіки - Runtz XL, Red Strawberry Banana, Amnesia Haze. Також взяв на тест сємки ноунейм, Auto Jack Ripper і Auto Bruce Banner по дві штучки кожного. Ну і магаз бонусом закинув дві сємки крос Do-si-dos * Killer Kush.

 

Вже декілька років практикую висадку пророщених сємок прямо на галявині. Сємки замочив 26.04.2022, прийшов висаджувати 30.04.2022. На той час ноунейм сємки вже мали дуже хороший корінчик, а от фірмові сємки тільки пару міліметрів... Але всі в землю пішли в один час. Також всіх накриваю тепличками з 1.5 літрових пляшок.

 

Пару фоток прикріплю.

ep01_1.jpg

ep01_2.jpg

ep01_3.jpg

ep01_4.jpg

Привіт

Бачу що ти шариш в аутдорі. 

Я в цьому році вирішив поексперементувати і вирішив спробувати швидкі фотіки (до цього пару разів працював з автіками) . Семки висадив в стакани 9 березня,  а 9 квітня пересадив вже ростки (сантиметрів по 20) в землю.  вночі у нас 8-9, в день 15-17 то я не зарано??! знаю що фотіки менш схильні до стресів,  але невпевнений чи холод на ранній стадії якось повліяє? 

Д'якую

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 12.04.2023 в 10:56, ViktorK сказав:

Привіт

Бачу що ти шариш в аутдорі. 

Я в цьому році вирішив поексперементувати і вирішив спробувати швидкі фотіки (до цього пару разів працював з автіками) . Семки висадив в стакани 9 березня,  а 9 квітня пересадив вже ростки (сантиметрів по 20) в землю.  вночі у нас 8-9, в день 15-17 то я не зарано??! знаю що фотіки менш схильні до стресів,  але невпевнений чи холод на ранній стадії якось повліяє? 

Д'якую

/

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 12.04.2023 в 16:18, JahSoul сказал:

Вітаю, бро)

Фотіки справді більш стійкіші до стресів. Якщо в тебе вже тепло вночі так як говориш 8-9 градусів, значить все норм, повинні рости і розвиватись правда вони ше трохи можуть тупити, через перепади температури, але думаю все буде добре з ними. Прийде стабільне тепло і сонце, то попруть в розвиток активніше. Якщо є можливість - зроби парнички з пластикових бутилок, візьми 5 літрові, щоб рослинам більше місця було і не забудь зробити пару дирок для вентиляції.

Д'якую друже. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...