Перейти к публикации
  • 0

Послідовність замішування добрив


Вопрос

Добрий день!
Друзі пхніть носом в тему де можна почитати про послідовність підготовки поживного розчину, ніби не напалений, а шось не шукається

Або буду дуже вдячним якщо нагадаєте:

(кокос)
Коли додавати ph down, CalMag
В якій послідовності замішувати базу від Advanced Nutrients
Коли додавати бустери по типу B52, Big Bud, Overdrive

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

На етикетці почитай :eyes:

  • Like +1 1

Я Ниган.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Так вроде все просто :rasta_biggrin:Калмаг-микро-гров-блум-бустеры-ph up/down:rasta_peace:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
57 минут назад, haps сказал:

Так вроде все просто :rasta_biggrin:Калмаг-микро-гров-блум-бустеры-ph up/down:rasta_peace:

Все так, але в описі до AN базових добрив випадково помітив, що вказано іншу послідовність, це власне  і викликало питання
 

Jungle Juice - дану формулу правильніше і надійніше буде використовувати у сукупності: bloom, grow, micro. Комплекс поєднує в собі новітні інноваційні технології, дослідження вчених, поживні складові - все це розроблялося спеціально роками для поліпшення якості та кількості врожаю сільськогосподарських культур. Дане добриво забезпечить ваше рослину всіма необхідними поживними елементами в період росту і цвітіння.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Бро ну если в инструкции так пишут то так и делай ..Адвансы  хни не посоветуют если это не подделка какая-то..Но обычно удобры мешают именно в такой последовательности как я написал,по крайне мере так везде пишут а как на самом деле хз

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Может кто адвансы юзает подскажет то я до них так и не добрался сижу до сих пор на hydropro с раздачи на тест:rasta_biggrin:

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@Револьвер главное как следует размешать ,а в какой последовательности вносить думаю не так уж важно,если б на самом деле вопрос стоял тогда думаю они бы это на каждой бутылке с удоброй писали ,а это скорее рекомендация )

  • Like +1 4

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Капнув, калатнув) головне щоб концентрати не соприкасались:smile:

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

воду в кислоту, а не кислоту в воду.  Тобто,  ми не можемо дати першим блум бо це фосфорна кислота по більшій частини у зв*язці з калієм.  Першим можна давати мікру або гро без різниці.   Також любі добрива які містять магній та кальцій додаються першими, а потім вже кислоти.  Якщо  розчин з ГРО та мікро понижувати до 6.5пш фосфорною кислотою, а потім додавати блум,  це дозволить отримати більше доступних іонів фосфору для рослини. А якщо первинний показник пш буде біля 7ми, то частина фосфорної кислоти з блуму витратиться на електолітичну дисоціацію і рослині дістанеться менше доступних іонів, а у вигляді осаду отримаємо малодоступні іони фосфору типу PO 43- які не доступні і утворюють собою засол.

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 часа назад, ХаПаZz сказал:

Якщо  розчин з ГРО та мікро понижувати до 6.5пш фосфорною кислотою, а потім додавати блум,  це дозволить отримати більше доступних іонів фосфору для рослини. А якщо первинний показник пш буде біля 7ми, то частина фосфорної кислоти з блуму витратиться на електолітичну дисоціацію і рослині дістанеться менше доступних іонів, а у вигляді осаду отримаємо малодоступні іони фосфору типу PO 43- які не доступні і утворюють собою засол.

ооо отличная инфа. я то подкисляю вконце всегда)) а как оно? внесение блума не особо влияет на пш?

В 16.10.2022 в 21:23, БенЛаден сказал:

Капнув, калатнув) головне щоб концентрати не соприкасались:smile:

))) красава БЕН)) капнув калатнув забыв дунув.. ато там ионы еще какуюто херню выдумывают всякие))))))

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, V12Monza сказал:

я то подкисляю вконце всегда))

да, я сам так делаю потому что лень соблюдать это правило.  

3 часа назад, V12Monza сказал:

а как оно? внесение блума не особо влияет на пш?

блум и есть по большей части остаток фосфорной кислоты с калием. Пш естественно понижает. Это про правильный способ, если на то пошло. К примеру Б-52 вообще капитально поднимает пш, им можно пш в двц регулировать. 

  • Like +1 3
  • Джа Пре +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
9 годин тому, V12Monza сказав:

красава БЕН)) капнув калатнув забыв дунув.. ато там ионы еще какуюто херню выдумывают всякие)))

У кожного "додіка" своя методика. 

Ps. З копіпастив:giggling:

В цілому так, потрібно підстроюватись під свою систему. 

Перший гров на кокі пройшов з двома промивками від засолів , базі і кілька стімів.

Змішував компот у пляшках без послідовності, тряс по пів хв і субстрат. В кінці пів кг сухого взяв майже. Як би не ссана пліснява то більше. Другі грови пішли трабли з кокою. Вимивання буферу, виский пш, срака гиляка. Більше вникаєш більша шляпа короче)) є така штука як сираміс брат керамзіту. Вобще пушка але ціна 800гр за 10л.. Там без буферів і прочої хератні, рахуй полу кока полу керамзіт.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 18.10.2022 в 05:02, ХаПаZz сказал:

да, я сам так делаю потому что лень соблюдать это правило.  

блум и есть по большей части остаток фосфорной кислоты с калием. Пш естественно понижает. Это про правильный способ, если на то пошло. К примеру Б-52 вообще капитально поднимает пш, им можно пш в двц регулировать. 

я чет думал что б52 там органика. возьму на заметку

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 18.10.2022 в 10:09, БенЛаден сказал:

У кожного "додіка" своя методика. 

Ps. З копіпастив:giggling:

В цілому так, потрібно підстроюватись під свою систему. 

Перший гров на кокі пройшов з двома промивками від засолів , базі і кілька стімів.

Змішував компот у пляшках без послідовності, тряс по пів хв і субстрат. В кінці пів кг сухого взяв майже. Як би не ссана пліснява то більше. Другі грови пішли трабли з кокою. Вимивання буферу, виский пш, срака гиляка. Більше вникаєш більша шляпа короче)) є така штука як сираміс брат керамзіту. Вобще пушка але ціна 800гр за 10л.. Там без буферів і прочої хератні, рахуй полу кока полу керамзіт.

хм видишь любопытный всегда найдет чет новое

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 часов назад, V12Monza сказал:

я чет думал что б52 там органика. возьму на заметку

да, там полно разных соединений и тех и других. Там пол аптеки в банке. В гидре растишка вытянет в любом случае. Чисто за счет реально доступного кальция.

Производители тоже рекомендуют добавлять в гидру.  Но ты не путай органическую макру и скажем навоз.  В емкость нельзя накидать навозу, помету и др. а потом заставить это все булькать. Чисто органическую основу в двц не годится, а добавки можно и нужно.

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 20.10.2022 в 14:23, ХаПаZz сказал:

да, там полно разных соединений и тех и других. Там пол аптеки в банке. В гидре растишка вытянет в любом случае. Чисто за счет реально доступного кальция.

Производители тоже рекомендуют добавлять в гидру.  Но ты не путай органическую макру и скажем навоз.  В емкость нельзя накидать навозу, помету и др. а потом заставить это все булькать. Чисто органическую основу в двц не годится, а добавки можно и нужно.

вот ето забавный вопрос. я всегда ломал голову как ето ГХЕ биостимуляторы для гидропона создали

  • Like +1 1

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 часов назад, V12Monza сказал:

вот ето забавный вопрос. я всегда ломал голову как ето ГХЕ биостимуляторы для гидропона создали

Было бы куда забавнее, если бы они и впрямь брикет компоста с навозом присылали. А в инструкции написали б, просто добавь воды) Типа сухие органические удобрения:giggling:

  • Джа Пре +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

я раньше заморачивался с этим. Сейчас просто кидаю все в кучу в рандомном порядке. 

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 часов назад, ХаПаZz сказал:

Было бы куда забавнее, если бы они и впрямь брикет компоста с навозом присылали. А в инструкции написали б, просто добавь воды) Типа сухие органические удобрения:giggling:

смотрю то мне та флора гровинг чет такое прислали. опять у меня херня либо с приборами либо с удобряхами:facepalm:. шас тебе в личку отправлю фотки. ска пока не куплю норм приборы и удобрения как гарантию то буду курить ток табак похоже. мож они и нормальные но постоянно приходится сомневаться в чемто

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...