Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

@БенЛаден я бы точнее померял,скорее всего слишком кисло и не усваивает азот и магний. 

  • Like +1 2

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене схожа була трабла. Трошки з годом зафотаю. Трохи більше мікри дав, наче тьфу- тьфу. І кал магом по листу

  • Like +1 1

Я Ниган.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, Petruwka сказав:

В мене схожа була трабла. Трошки з годом зафотаю. Трохи більше мікри дав, наче тьфу- тьфу. І кал магом по листу

По листу яку дозу на літр?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене аналог кал мага. Від алексстіл. 1 мл на літр. У опису глянь . Завтра зафотаю.

  • Like +1 2

Я Ниган.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 години тому, Petruwka сказав:

В мене аналог кал мага. Від алексстіл. 1 мл на літр. У опису глянь . Завтра зафотаю.

Зрозумів, проведу процедуру.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Не такі в тебе бока ?

IMG_20221116_111517.jpg

  • Like +1 1

Я Ниган.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 година тому, Petruwka сказав:

Не такі в тебе бока ?

IMG_20221116_111517.jpg

Ні в мене все чотко. На рахунок азоту магнію правда, підвищив ph. 

От одна тормознула то там листя покручені і в висоту не витягується, як щось бракує для росту стебла та стебел листових.. Пролив новим кампотом з 7 пш та калмагом по листу по всьому пройшовся. Коріння здорове біле пухке з мікорізою. Можливо перегрів бо біля обігіріву саме блище.  До неділі бокса не побачу, виставив світло на 40см полив кожен день бо пють сильно. Дуже цікаво що з того вийде:eyes: прикольний піддончик) 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

От і ще один тиждень прожили.

Є погані новини та дуже погані.

Лісу півтора метрового точно не буде. Та рослинки тормознули і підмерзли. Полетів драйвер до борда на 240ват.

А в цілому гровем дальше. Без світла темпа до 6-8с опускається (всі прелесті чердачного грову.) роблю буфери тепла з водою. Хочу поставити тен акваріумний бочку і хай прогріває до 40с хоть якась компенсація тепла. На рахунок аварійки світла(акум є потрібний регулятор току. Можна через лампочку пропустити і збавити до половини. Бо на пряму 10а на борд видає заряжений акум до 55вольт до багато практично 500ват на 240 борд😀😀 листя потускніло чомусь 

По фото можете порівняти приріст біомаси.

Прецвіту вроді немає но думаю замінити розчин на новий.

Манюня клон вовсю розростається. Можливо пересаджувати??

В запасі кілька шишок в банці. Буду на галяках та грибочках до НР..

20221120_123326_HDR.jpg

20221120_123307.jpg

20221120_123317_HDR.jpg

20221120_123256_HDR.jpg

  • Like +1 9

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Хай всім небайдужим:tyanet: 

На борту 24с та 70% вологи.

 За борьом +2 і дощ:oops:

в чотирьох кущів пік прецвіту після тотально пиздеця за сутки очухались та поперли вверх!!! Генетика годна! Чи це гени рудика грають роль чи щось друге хз но перепади темпи і світла держуть на ура! І вце це домінант сатівний!! 40см запасу до верха бокса! Думаю вже за сітку і потихеньку по ній розтяжки робити..

Світла кинув безліміт. Виключать небуде- включать буде. 2 останіх доби є світло.  Хавають добре так як на очах ростуть:)) світла меншим мало но що зроблю ждем коли пройде жаба і прийде 4генерація ламп від бро Кастамана:upset:

Малиш клон собі розвивається в стороні перець хабанео перекочував до боржуйки. 

Пс. Обігірівав 6л баклагами. Кипяток-бокс-закрив і обігрів. 3 штуки два рази на добу. Держали темпу 12-15с в умовах 0 на чердаку. 

Вивів витяжку на вулицю тепер пасивно виводиться волога, гофра утеплена. 

В планах утеплити сам бокс поліестеролом слоєм для зменшення конденсату на стінках та теплоізоляції. 

20221127_095211~2.jpg

20221127_095229.jpg

20221127_095115.jpg

  • Like +1 13

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Вечір в хату. Неділю без мене пережили успішно! Верхушки вальнули вище лампи на 10см. Кульбабка розцвітає) заміри не проводив. Грію розчин та буду проливати. Досить гарно клон підріс. Надіюсь вище не попруть. Темпа опускалась до 5с. Взагалі бодро себе ведуть даже в такому холодильнику. От розчин нажаль осадок дає..

Заміс компоту з дельтами роблять чудеса!) 

В цілому все гуд. На НР не покурю але на різдво так:))

20221207_162017_HDR~2.jpg

20221207_162124.jpg

20221207_161954_HDR.jpg

  • Like +1 12

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Недільний рапорт. Пройшов 7 тиждень партизанщини у БенЛадана)) 

Йобана русня!:mlya:

За бортом +5 дощ холод писец. В палатці +14 без світла сиро. Нагрів бочку. Трішки тепло піднімає. Зробив фото  плям тільки не кажіть що потрібно хімікатами обробляти.  

Кинув сітку, верхушки позагинав. Залив компот база 1.5мл на л та калмаг 1мл на літр води дощової. В сумі 800ппм.

Вроді в висоту не ростуть уже. Бутони розростаються во всю. З листям хз що робити, може низа обскубати? Пропозиції пишіть. Вчора 6 годин світла на добу, сьогодні 4години. От так і живем. Ждем інвертора як небесного грааля!  

Гробане виживання:jahwatering:

Запах трішки прорізується мускусу листви. Навіть незнаю як контролити вологість на цвітінні.. 

Тріхом досі практично не видно. А це означає або мала темпа або період прецвіту затягується.

20221211_123001~2.jpg

20221211_123139~2.jpg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20221211_122826_HDR.jpg

20221211_122906_HDR.jpg

20221211_122844.jpg

  • Like +1 10

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро, все буде добре. Не погано виглядає.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 20.11.2022 в 12:43, БенЛаден сказал:

От і ще один тиждень прожили.

Є погані новини та дуже погані.

Лісу півтора метрового точно не буде. Та рослинки тормознули і підмерзли. Полетів драйвер до борда на 240ват.

А в цілому гровем дальше. Без світла темпа до 6-8с опускається (всі прелесті чердачного грову.) роблю буфери тепла з водою. Хочу поставити тен акваріумний бочку і хай прогріває до 40с хоть якась компенсація тепла. На рахунок аварійки світла(акум є потрібний регулятор току. Можна через лампочку пропустити і збавити до половини. Бо на пряму 10а на борд видає заряжений акум до 55вольт до багато практично 500ват на 240 борд😀😀 листя потускніло чомусь 

По фото можете порівняти приріст біомаси.

Прецвіту вроді немає но думаю замінити розчин на новий.

Манюня клон вовсю розростається. Можливо пересаджувати??

В запасі кілька шишок в банці. Буду на галяках та грибочках до НР..

20221120_123326_HDR.jpg

20221120_123307.jpg

20221120_123317_HDR.jpg

20221120_123256_HDR.jpg

Бро, я підключів переробленний упс на кван борд, бп150вт.. Витрима)?

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Слава ЗСУ! 8 тиждень. Почну з хороших новин.

Прийшов інвертор з Китаю! Кинувосновного борда через нього. Тепер у мене після кожного включення добавляється +3 години світла 200ват! В цільому 300 ват. Це робить рязущий контраст в боксі. Тому щивдще всього буде харв в два етапи. Так як 4 штуки крайніх швидше розвиваються. 

На днях зробив стрижку низів. Заляв компот.

Компот бляха холодний в баку тен хз як туда вперти щоб не плавив пластик хіба чимось обмотаю... Мушу гріти компот на газу доливати в бак і тоді підливати..

Вологість менше 75 так. І не падала в боксі як

Як не провітрюй. Темпа 18-25 по верхах.

В цілому росте повільно але уверенно! 

Малишка клон росте будуть клони на весну:))

І останне. 8 авто забагато для такого бокса. 7 забагато! 6-4 саме то) а то толкучка як в китайському метро))

 

20221218_121652_HDR.jpg

20221218_121827_HDR.jpg

20221218_121846_HDR.jpg

20221218_121901_HDR.jpg

  • Like +1 14

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

9 неділя.

На дворі дощ мрак та хаос. В боксі +25 75% тишина благодать.

Замішав компот новий. Минулий видули весь щей показують голод. Коняки.

В сумі вийшоо >2к ппм. 

Ріст тормознувся набирають массу і масово цвітуть. Трішки знизу прорідив лопухи. 

Зняв пробу висушиних паростків низів та листви. 3 ковпака наїбенило сатівним хаєм! 

Достойно.

Шишки будуть валити як хаймарс))

Думаю за три тижні коцати 2-4 куща тих на які свтло попадає. Або верха тільки. Наросте будь здоров а от плісняву як два пальця получити((

 

І запах. Аромат сильний пішов! Але приємний. Солоткий пряний ванільний з легкою ноткою мускуса. 

20221225_105903_HDR.jpg

20221225_105914_HDR.jpg

20221225_105702.jpg

  • Like +1 15

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

10 неділя!

Новий Рік.

Були двігячки з пліснявою нижніліквідовані та листя.  Світло стабілізувалось. Компот за тиждень випили майже весь 30л+ ппм тоже. Побу з дна знімав був 1300. Заливав 2+

Дві крайніх жруть все! Шишкирозбухли хоть і не плотно. Не парусь дихають зато. З права плотніші але менші шишульки. Забилась магістраль то з листя почали хавати.  Три перед прожектором потихеньку цвітуть але сильно відстають від своїх подруг. Думаю тижня два і деяких монстрім можна рубати. Чихоть частково. Запах пипец. Ледь заснув:rasta_biggrin: сьогодні роблю замес компоту і виробляю 1 трехкомпоненьку джунгле джунгле.

Погано ріпен не залю на деякі ростлини так як він по всіх вазонах розійдеться але добре переживем. І так..

20221231_144209~3.jpg

917458314_20221231_1434292.jpg

20230101_105942_HDR.jpg

  • Like +1 11

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

11 неділя.

Забрав одного самого кустистого куща з боксу. Отразу на кілька процентів вологість зменшив.

В цілому пішла борьба з пліснявою. Утворюється де каплі кондесату з. Верху капають на шишки і де найменший продув. Дуйчики по центру нон стоп по бокам в день.

В середньому 85-90% в боксі! Не була б сатіва крепка були б гриби. 

Кущі цвітуть набирають масу ведуть себе достойно! Джунглі з кожним днем проріджуються. Лисья відпадає лишне. Де не де жовтіє. Коцнув 3-4 гилячки по боках. Вде маю що курити))

2-4 куща захарвлю на наступний тиждень 

Заляв по 4мл сенсі коко блум і інших нішнячків до 1600ппм в сумі. Хай по максу наїдаються. Ріппен? Ну нафіг) на наступий гров.

Два крайніх під фарою 301b 240w вовсю пускають стігми. Думаю 2-3 тижні та буде цілковитий харв. Клон витягується красава. 

Аромат огонь!  Озонатора боюсь запускати сильно щоб не зрунувати оболочку тріхом.

В цілому при всіх зірках в 12 тижнів можна уложити сорт!:peace:

 

 

20230107_120406.jpg

20230107_120347.jpg

  • Like +1 12

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 години тому, Деменция-онлайн сказав:

:drujba:Приветы Бро! Ох там и джунгли непроходимые у тебя наросли :weedbush::weedsport2:   Видно как набирают, шишло должно быть жирным. :feedme:

Сам в шоці) набирають і цвітуть з кожним днем но гробана пліснява з конденсатом..

Дати їм вологість в 40-50% стволи поломились.. А так мушу граничити з темпою вологістю.. Як завжди.:bayan:

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Перша під ніж пішла! 

182911235_20230111_113857_HDR2.jpg

  • Like +1 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@БенЛаден гарний кущик:perfect:. це який сорт?

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
43 хвилини тому, romario999 сказав:

@БенЛаден гарний кущик:perfect:. це який сорт?

short rider xl auto fem. Всі одного сорту.

Тепер на черзі остальні. Ліпше синиця в руках чим пліснява в топці:wacko:

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, БенЛаден сказал:

остальні

є таке гарне слово "решта",запам'ятай та вживай:drujba:

 :smile: а то вспоминается  анекдот "хлопцы а дэ у вас останивка"

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...