Перейти к публикации
  • 0

Похід по США довжиною 4270 кілометрів


legalusa

Вопрос

Друзі, всім привіт. Колись я був частиною цього форума, активно вчився, набирався досвіду, вирощував, робив репорти, і навіть допомогав новачкам. Давно то було, ніби як в минулому житті. 
 

А зараз в мене все інше. Травка і будь які стимулятори в минулому, тому що присвятив життя дикій природі, горам, безкрайнім ланам і духу свободи, який наповнює мене в піших подорожах по світу. 
 

Ось нещодавно закінчив свій похід по західному узбережжю США, пройшовши 4270 кілометрів через Каліфорнію, Орегон і Вашингтон. 
 

Зараз находжусь в Чилі, пишу книгу про цей похід, і готуюсь до наступного, також в США, але по іншим Штатам. Буду намагатись підкорити однин з найдовших маршрутів в світі довжиною 5000км. 
 

Скривати мені вже немає чого, тому залишу тут свої соціальні мережі: 

1. Instagram.com/iamalexkora

2. t.me/backpacksrevolution 

Якщо є питання, пишіть тут, буду відповідати по можливості. Всім дякую 💙💛

 

937EC9D9-EECD-4F3E-A066-279E4B460F1D.thumb.jpeg.a9f30335ac47f1dcd633b630e79197c4.jpeg

  • Like +1 22

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
  • 0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 hour ago, валентик said:

 

ох,тебя торкнуло:drujba:

Та навпаки, попустило :) Тверезе життя воно таке, тягне на великі звершення 😅

  • Like +1 9

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 години тому, legalusa сказав:

Друзі, всім привіт. Колись я був частиною цього форума, активно вчився, набирався досвіду, вирощував, робив репорти, і навіть допомогав новачкам. Давно то було, ніби як в минулому житті. 
 

А зараз в мене все інше. Травка і будь які стимулятори в минулому, тому що присвятив життя дикій природі, горам, безкрайнім ланам і духу свободи, який наповнює мене в піших подорожах по світу. 
 

Ось нещодавно закінчив свій похід по західному узбережжю США, пройшовши 4270 кілометрів через Каліфорнію, Орегон і Вашингтон. 
 

Зараз находжусь в Чилі, пишу книгу про цей похід, і готуюсь до наступного, також в США, але по іншим Штатам. Буду намагатись підкорити однин з найдовших маршрутів в світі довжиною 5000км. 
 

Скривати мені вже немає чого, тому залишу тут свої соціальні мережі: 

1. Instagram.com/iamalexkora

2. t.me/backpacksrevolution 

Якщо є питання, пишіть тут, буду відповідати по можливості. Всім дякую 💙💛

 

937EC9D9-EECD-4F3E-A066-279E4B460F1D.thumb.jpeg.a9f30335ac47f1dcd633b630e79197c4.jpeg

Давно пора було поділитись) буду заліпати і черпати інфу та ділитись інфою і враженнями:perfect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
29 minutes ago, БенЛаден said:

Давно пора було поділитись) буду заліпати і черпати інфу та ділитись інфою і враженнями:perfect:

Та я закінчив похід тільки в кінці вересня, менш ніж 2 місяці тому :) 

  • Like +1 1

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

:perfect:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Рад бачити друже :drujba:

Я Ниган.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@legalusa С возвращением братуха. :drujba: Интересно было бы почитать твои рассказы о путешествии. Не каждый способен так круто повернуть судьбу.:respect:

 

 

a9456c3f6743852e12a583d3aff385da_w200.gif

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@legalusa, успіхів тобі, бро і цікавих захоплюючих подій у житті!

На ютубчику не плануєш викладатись?

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 hour ago, Warming said:

@legalusa, успіхів тобі, бро і цікавих захоплюючих подій у житті!

Ну ютубчику не плануєш викладатись?

Планую, відзняв багато матеріалу. 800Гб відео :)  Так шо буде 5-6 випусків про похід, адже пів роки подорожі в одне відео вмістити не реально. 
 

Тіко то все буде десь ближче до березня, бо зараз в мене в пріоритеті закінчити книгу, все ж таки. Хоча подивимось, може я відкрию в собі геній монтажу і як зроблю все швидко 😅

  • Like +1 7

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Друзі, а якщо вам цікаво почитати про мій похід від «А» до «Я», то можете гортати російськомовний телеграм - https://t.me/backpacksrevolution2

Всі моі пости з інстаграму перекладали і постили туди. Там прям вся хронологія, з усіма емоціями які були вздовж маршруту. 

  • Like +1 3

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

:drujba:

это вулкан какой-то на фоне ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
On 11/22/2022 at 5:11 AM, Лазаренко said:

:drujba:

это вулкан какой-то на фоне ?

Ага, колись був діючий :)

  • Like +1 2

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 години тому, legalusa сказав:

Ага, колись був діючий :)

На вулканах ще не був... Напевне цікаве відчуття, побувати в грандіозному місці де сили природи творили історію земну :upset:

Як спомню по хребті ходив в грозу ууух страшно до усрачки але красиво. Класичні концерти курять в стороні перед громовицею яка пробирає гори і тебе звуковими волнами! 

+ бонус спецефекти

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Привіт, друзі. 
 

Короче, я минулого року успішно закінчив свій похід довжиною 4270 кілометрів. Написав про те книгу, підписав контракт з видавництвом, щодо її публікації, і цього року пішов в нову подорож.
 

Тепер через штати Нью Мексико, Колорадо, Вайоминг (де відомий на весь світ національний парк Єлоустон з його гейзерами та вулканами) і Монтану. 
 

Як і раніше, пишу в своєму телеграмі та інстаграмі. Посилання є в першому пості. Кому цікаво - долучайтесь. Відразу після цієї подорожі планую пройти 3000 кілометрів по стежкам Нової Зеландіі, та проїхати на велосипеді від західного до східного узбережжя США 😅

Доречі, змонтував 15 відео про свою подорож. Поступово викладаю на ютуб. Не ідеальні вони, але як є. Вчився впродовж походу 😉 Всі відео з минулого року російською , але вже цю подорож знімаю українською. 
 

https://youtube.com/@backpackrevolution

І продублюю свій телеграм - https://t.me/backpacksrevolution

  • Like +1 4

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, legalusa сказал:

Поступово викладаю на ютуб.

:drujba:Успехов. Интересно посмотреть, но телегой и инстой не пользуюсь. Если можно дай ссылку на канал ютуба.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 hour ago, bonivur said:

:drujba:Успехов. Интересно посмотреть, но телегой и инстой не пользуюсь. Если можно дай ссылку на канал ютуба.

Так я дав. Дивись вище допис :)

  • Like +1 2

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, legalusa сказал:

Так я дав. Дивись вище допис :)

:drujba:Провтыкал, бегло читал. :embarased:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...