Перейти к публикации

Чи впливає мінусова температура на якість добрив?


Рекомендованные сообщения

Хочу поцікавитись, як низька температура під час доставки впливає на якість добрив, та чи впливає взагалі? 

 

Справа у тому, що деякі продавці припинили відправку рідких добрив, зіславшись на те що сильні морози негативно впливають на їх якість. 

Інші ж відправляють, і підкріпляють це тим, що низькі температури не прискорюють хімічні процеси, навідміну від гарячого середовища, тому вони відправляють у мороз, як мінеральні так і органічні добрива (гриби та бактерії), і кажуть що органіка впадає у анабіоз (тут я не зовсім згоден, адже під час кристалізації на мікрорівні гострі кристали можуть нашкодити), а максимум що може статися з мінеральними добривами - у них утворюється кристалічний осад, і достатньо помістити флакон на деякий час у теплу воду, щоб добриво повернулось до свого нормального (рідкого) стану. 

 

Тож що ви про це думаєте? 

Висока температура - це точно погано, а от із морозом ситуація незрозуміла...

 

Изменено пользователем BM5
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, BM5 сказал:

кажуть що органіка впадає у анабіоз

:giggling:  Агроном говорил мне что жидкие органические удобрения нельзя замораживать.

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@BM5 якщо добрива органічні чи мають живі компоненти на них вказують коридор температури, тож скоріш за все продавець робить все вірно.  Якщо добрива мінеральні там вже залежить від складу, та темпертуру на упаковці пишуть не просто так.
Знайомий має магазин з продажу добрив та насіння (займається цим усе життя тож я йому довіряю) і наприклад радив що Гаупсін та інщі біологічні препарати взимку купувати не можна, вони складаються з бактерій і якщо ми не знаємо точно як вони доставлялися та зберігалися у холодну пору року краще не ризикувати.

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...