Перейти к публикации

Популярні міфи у вирощувані коноплі 2023


Рекомендованные сообщения

Вітаю брази :peace:

Тут на одному забугорному ютуб каналі зустрів дуже цікаве відео про міфи зв'язані з вирощуванням коноплі. Думаю стане в пригоді всім індорщикам в першу чергу, але і для аутдорщиків корисна інфа також, для загального розвитку.

Єдиний мінус все на англійськів мові, але думаю загальні речі зрозуміти можна :giggling:

Короче, перечислю міфи які розвінчуються або підтверджуються професором, який відповідає на питання.

1. Органічні VS мінеральні добриваТеорія: органічні добрива покращують смак та аромат кінцевого продукту. МІФ РОЗВІНЧАНО!

2. 48 годин темряви. Теорія: допомагає у виробництві трихом, сприяє розчепленню хлорофілу, підвищує "вихлоп". МІФ РОЗВІНЧАНО!

3. Дефоліація та обрізка. Теорія: сприяє проникненню світла, збільшує розмір шишок і їх якість, допомагає боротись зі шкідниками та хворобами. МІФ ПІДТВЕРДЖЕНО! але є один нюанс.

4. Промивка перед харвестом. Теорія: зменшує концентрацію добрив в кінцевому продукті, покращує смак шишок, не паршить у горлі під час куріння. МІФ РОЗВІНЧАНО!

Це я все без деталей вам розклав, кому цікаво самому послухати - запрошує глянути це відео 

 

  • Like +1 7

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В принципе согласен, да и любой, у кого опыт 20-30 циклов и более не будет спорить 

  • Like +1 3

                                                             

                                              Карпатский ягодный чай от Fires

                                                         Fires indoor grow weed.

                                                         

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Я сам вірив в міф про органіку, мабуть через те що він дуже популярний, бо прям на кожному кроці всі про це говорили. Але послухавши професора, який толково розклав всю хімію процесу, для мене все прояснилось.

Ще сподобалось як він підтвердив міф про дефоліацію, але з однією оговоркою, що ти жертвуєш певною кількістю врожаю задля кращого врожаю. Це прям дуже толково він сказав.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 години тому, fires сказав:

В принципе согласен, да и любой, у кого опыт 20-30 циклов и более не будет спорить 

по 2-му пункту не все так однозначно :no: 

да в промывке есть свои нюансы      

но в целом дядька говорит правильные слова

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, bioaccessory сказав:

по 2-му пункту не все так однозначно :no: 

Що від себе можеш додати про 48 темряви? Ну професор толково пояснив, що зупиняються всі процеси в темноті, бо заряд енергії в рослини розрахований тільки на одну ніч, якщо я правильно зрозумів. А весь наступний час - тупо стрес, а значить ніякого приросту в трихомах нема і тим більше розчеплення хлорофілу. Я звичайно не індорщик, досвіду немаю, але авторитет дядька сумнівів в його словах не викликає.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, JahSoul сказал:

весь наступний час - тупо стрес,

так ты его и добивался) нет? от стресса идёт выработка смол у нашей растихи. у себя подсушиваю горшки до состояния лёгкого увядания листа и всё,

  • Like +1 3

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@kostia спорити не буду, я ніколи індор не піднімав. Але от я ні разу не бачив щоб американскі гровери використовували 48 годин темряви. Хз... Мені здається вони попереду планети в цій темі.

Изменено пользователем JahSoul

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, JahSoul сказал:

@kostia спорити не буду, я ніколи індор не піднімав. Але от я ні разу не бачив щоб американскі гровери використовували 48 годин темряви. Хз... Мені здається вони попереду планети в цій темі.

фиг знает может они и не пробовали не разу)) а может и не работает это дело вообще ,говорю же из всего перечисленного только засуху и то не полную юзаю бро,потом триммить не удобно если пересушишь.

  • Like +1 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 хвилину тому, kostia сказав:

фиг знает может они и не пробовали не разу)) а может и не работает это дело вообще ,говорю же из всего перечисленного только засуху и то не полную юзаю бро,потом триммить не удобно если пересушишь.

це походу вони придумали той міф, а потім його і спростували, тому і відмовились від такої практики :giggling: 
я в дикому ауті максимум це дефоліацію можу робити і на власному досвіді зрозумів, що вона таки працює. Топи прям дуже жирні получились і середняка дуже багато, а попкорну майже не було.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, JahSoul сказал:

попкорну майже не було.

тут кто как любит бро,мне например удобнее шишку в вапор целиком запихать ,хочешь чтоб верха были большими общипываешь низа хорошо где то на 1\4  куста от низа чтобы низа не тянули на себя питание .

  • Like +1 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 хвилину тому, kostia сказав:

общипываешь низа хорошо где то на 1\4  куста от низа чтобы низа не тянули на себя питание

я навіть більше знімав, бро) нижні гілки чистив так що 1/3 залишалась згори. Чуть вище вже половину залишав, а ті що повище максимум при стовбурі нарости знімав. Хз чи то все правильно, бо перший раз цю тему затестив минулого сезону, але результат порадував. До речі, після першої дефоліації, вони так заросли заново, що навіть і не скажеш що вона проводилась. 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, JahSoul сказав:

Що від себе можеш додати про 48 темряви? Ну професор толково пояснив, що зупиняються всі процеси в темноті, бо заряд енергії в рослини розрахований тільки на одну ніч, якщо я правильно зрозумів. А весь наступний час - тупо стрес, а значить ніякого приросту в трихомах нема і тим більше розчеплення хлорофілу. Я звичайно не індорщик, досвіду немаю, але авторитет дядька сумнівів в його словах не викликає.

професор толково пояснив, але тільки на словах

а ось цей чувак, сдав зразки в лабораторію, і по фактам показав що і скільки накидує темрява:

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, JahSoul сказал:

@kostia спорити не буду, я ніколи індор не піднімав. Але от я ні разу не бачив щоб американскі гровери використовували 48 годин темряви. Хз... Мені здається вони попереду планети в цій темі.

Даже харв в ауті рекомендують робити в 4-5 ранку , до всходу сонця:eyes:

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@bioaccessory красавчик, бро) тут вже і коментувати нічого, факти говорять самі за себе. Значить темрява працює. Єдиний момент, він походу різав одну і ту ж рослину поступово. Типу, спочатку без темноти одну гілку, потім 24 годин темряви - ще гілка і так далі до 72 годин. Вот напрошується питання: а стрес від обрізки кожної наступної гілки хіба не впливає на концентрацію ТГК? Бо як ми вже поняли саме стрес головний фактор, правильно?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, subotexx сказав:

Даже харв в ауті рекомендують робити в 4-5 ранку , до всходу сонця:eyes:

це трохи не то що ми обговорюєм. А про харв 4-5 ранку - це час коли максимальна концентрація ароматичних масел в шишках, терпенів. Бо коли сходить сонце і піднімається темпа, терпени поступово випаровуються, а за ніч заново виробляються. Походу так, поправте якщо не правий.

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
18 годин тому, JahSoul сказав:

Вот напрошується питання: а стрес від обрізки кожної наступної гілки хіба не впливає на концентрацію ТГК

може й так :drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 09.02.2023 в 10:56, kostia сказал:

хочешь чтоб верха были большими общипываешь низа хорошо где то на 1\4  куста от низа чтобы низа не тянули на себя питание .

во, а не бездумное обрывание половины а то и больше лопухов как некоторые практикуют :facepalm:

В 09.02.2023 в 12:40, subotexx сказал:

Даже харв в ауті рекомендують робити в 4-5 ранку , до всходу сонця

шаманы, или кто рекомендует !? :smile:

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@JahSoulхерня. Повна 

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Лазаренко сказал:

во, а не бездумное обрывание половины а то и больше лопухов как некоторые практикуют :facepalm:

шаманы, или кто рекомендует !? :smile:

Багато хто і тут на форумі , і в різних статтях про вирощування )

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, subotexx сказал:

Багато хто і тут на форумі , і в різних статтях про вирощування )

:eyes:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
8 годин тому, GG19876 сказав:

херня. Повна 

Що саме?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
17 часов назад, JahSoul сказал:

Що саме?

про харв в 4-5 ранку

  • Like +1 2
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 годин тому, GG19876 сказав:

про харв в 4-5 ранку

може ти проводив експерименти і знаєш? розпиши - не стидайся

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 weeks later...

Без промывки у меня болит бошка от травы, да и смысл лить удобрения когда оно уже их не ест, ну и зачем тогда пишут промывку даже на всех банках этой же удобны? Миф-Развенчен :eyes:

Ну а если растиха достигла спелости своей то как по мне уже без разницы темнота там или не темнота просто дальше будет только большее снотворные эффект.

В плюсы органики что её в землю засыпал и водой поливаешь, может там раз-два чего подсыпать и всё, а не каждый день лить её в кокос а потом При и ПШ там мерять.

Ну а вот что скажите по поводу вкуса продукта в ауте и в индоре? Как по мне в ауте лучше, может что я стримы не использую.

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
56 хвилин тому, CA124 сказав:

Без промывки у меня болит бошка от травы, да и смысл лить удобрения когда оно уже их не ест, ну и зачем тогда пишут промывку даже на всех банках этой же удобны? Миф-Развенчен :eyes:

Бро, це ж не мої слова, я не ручаюсь за достовірність. Просто професор який страдає тим все життя так говорить, але і він людина, тому може помилятись. Це відео чисто для дискусії, а не правда в останній інстанції.

Про смак взагалі не скажу, бо індор ніколи не ростив, нема з чим порівняти.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...