Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Мої вітання, Шановні Форумчани)
Маю намір спробувати кокос та мейнлайнінг (маю невеликий досвід на грунті) і чомусь душа лежить до ТМ Plagron. Вже майже наважився, та не вистачає "пєндаля")))

Є горішки від Divine Seed - Fem Opium + Fem Pablo Escobar, ЕПРА 400Вт, PH\TDS metr (China), Канальний Вентс 125мм, зволожувач повітря та ВЕЛИКЕ бажання))) Бокс планую зробити своїми руками (60х60 - 80х80)

Хочу придбати:

1. Plagron Cocos Perlite 70\30 + добрива Cocos A+B.

2. Plagron Power Roots (Стимулятор корневой системы), Plagron Pure zym (улучшитель почвы из натуральных ферментов), Plagron Green Sensation (Стимулятор цветения +PK 13\14), Plagron Sugar Royal (органический стимулятор цветения). 

3. Тканинний горщик 20л+

4. Лампу МГЛ+ДНАТ (або ж ДНАТ повний цикл)

5. Cooltube Prima Clima 2015

6. Пінофол

7. Автоматику (реле часу, температури, вологості) - віддалений доступ Ундіна від грінпауер.

Питання ось у чому:

1. Чи варто купувати ТМ Plagron і взагалі додаткові добрива (див п.2) ? Чи суттєво зміниться результат?

2. МГЛ + ДНАТ чи ДНАТ повний цикл?

3. Що то за автоматика від грінпаур? хтось має відгуки про них?

4. Який розмір бокса порадите зробити для мейнлайнінга?

 

Буду дуже радий почути Ваші думки!

Миру та добра, Брати і Сестри Джа)))))

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

:rasta_peace:

2 години тому, Valikkiev сказав:

1. Чи варто купувати ТМ Plagron і взагалі додаткові добрива (див п.2) ? Чи суттєво зміниться результат?

Плагрон рулить. Але як на мій погляд в них дуже дорогі стімулятори (що повинен робити сєнсейшн за 900гр. 100мл!??? це ж на два цикла) Якщо є можливість придбай, але це не обов'язково. 

2 години тому, Valikkiev сказав:

4. Який розмір бокса порадите зробити для мейнлайнінга?

одна велика рослина в боксі 80х80 буде добре виглядати, в 60х60 теж влізе.

хай щастить :drujba: 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
49 минут назад, bioaccessory сказал:

900гр. 100мл!?

капитализм :smile: как говорил герой одного фильма...что должен делать? например увеличить массу выхода при техже затратах электричества..с европейскими ценами на электричество -900гривен  это наверное в районе 50квт/часов..а если брать цену конечного продукта? получается вообще бешеный подъем.. а 10 евро за фемку не смущает?  за какой нибудь гринспун голимый...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
33 хвилини тому, синоптик сказав:

капитализм :smile: как говорил герой одного фильма...что должен делать? например увеличить массу выхода при техже затратах электричества..с европейскими ценами на электричество -900гривен  это наверное в районе 50квт/часов..а если брать цену конечного продукта? получается вообще бешеный подъем.. а 10 евро за фемку не смущает?  за какой нибудь гринспун голимый...

бро, я ж не спорю шо хороший стимулятор должен стоить своих денег, даже если речь идет не о коммерческом грове. для меня тут вопрос соизмеримости затрат с выхлопом, и по-хорошему чтоб предметно это обсуждать нужно провести сравнительный цикл (если не на клонах, то хотя бы на семках из одной пачки) - в один горшок лить, а в другой нет, и посмотреть на разницу(если она будет) :positive:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

тест 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, bioaccessory сказал:

:rasta_peace:

Плагрон рулить. Але як на мій погляд в них дуже дорогі стімулятори (що повинен робити сєнсейшн за 900гр. 100мл!??? це ж на два цикла) Якщо є можливість придбай, але це не обов'язково. 

одна велика рослина в боксі 80х80 буде добре виглядати, в 60х60 теж влізе.

хай щастить :drujba: 

Як каже мій друг "бабки є, просто на хуйню немає"))))

Дякую! Буду брати усю лінійку плагрон. Ще думав брати більші упаковки і барижити по 50-100мл))))), бо там зазор ппц  :smile:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую що реагуєте, Брази)
Зроблю закупи і думаю, що розпочну репорт)))

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, Tyomishe сказал:

Подивився я ,бро ту "ундіну"...

Шось на 50 баксів там забагато всього:

1) Сам контроллер (+/- нормальний) для вентиляції стартує від 100 баксів.

2)Нормальний газоаналізатор СО2 - від 150 баксів (тільки голова сенсора)

То якшо мова йде про те,шо дані на дисплеї відповідають дійсності)))

А тут пахне отакою іграшкою:

https://klebrig.com.ua/ua/p1752663145-datchik-so2-uglekislogo.html?source=merchant_center&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Perf_Max-Turboweb

вартість бачиш сам. За точність мова не йде

ну не 50, а 80 баксів...))), але у загалбному я з тобою погоджуюсь, так як сумнівався "чи може бути за 80уо прийнятна якість". Тепер сумнівів майже не лишилось))))) до того ж телефонував їм, каже "вам повезло, бо зараз її немає, ундіна на вдосконаленні"))))) кожен раз якусь херню трусять + інфо на сайті не відповідає дійсності((( не раджу сайт грінпауер.ін.юа!((((
Дякую Бро за твою думку!) З нами Джа :rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 3 months later...

Бро так а шо, ти перегорів? Де гров обіцяний?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...