Перейти к публикации

Фіто освітлення 380nm - 840Nm. Діоди, стрічки, лінійки, прожектори.


Рекомендованные сообщения

Привіт усім! :rasta_peace:

Що скажете за недорогий) китайський фітолед фул спектрум (лімітед едішн))))). Є різні виробники, характеристики, виконання. Я знайшов у продажу прожектори, лінійки, стрічки діоди 380-840Nm. Наприклад прожектор 50Вт - 650-800грн (до 20уо). Дуже приваблює ціна та цифри, але не дуже вірю у халяву)), тому що ті ж квантум боард значно дорожче коштують а характеристики нижче.

Цікавить Ваша думка а краще власний досвід)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
34 минуты назад, Valikkiev сказал:

Привіт усім! :rasta_peace:

Що скажете за недорогий) китайський фітолед фул спектрум (лімітед едішн))))). Є різні виробники, характеристики, виконання. Я знайшов у продажу прожектори, лінійки, стрічки діоди 380-840Nm. Наприклад прожектор 50Вт - 650-800грн (до 20уо). Дуже приваблює ціна та цифри, але не дуже вірю у халяву)), тому що ті ж квантум боард значно дорожче коштують а характеристики нижче.

Цікавить Ваша думка а краще власний досвід)))

У Максима с Дніпра?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
35 минут назад, Valikkiev сказал:

Наприклад прожектор 50Вт - 650-800грн (до 20уо).

С драйвером?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро не парься!! Зроби люстру с битледів. І дешевше,і КПД не меньше,якщо не більше...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 часа назад, gans30 сказал:

С драйвером?

Просто у розетку як звичайний прожектор і вогінь)))
Можна ще пошукати корпус прожектора і поставити свої нутрощі)))
https://foton.ua/catalog/svetodiodnye-prozhektory/svetodiodnyj-prozhektor-dlya-rastenij-(fitoprozhektor)-lp-50w_-220v-econom.html
https://foton.ua/catalog/sverkhyarkie-svetodiody/modul-dlya-rastenij-(fitomodul)-cob-led-70w-220v.html
https://ledstorm.ua/svetodiodnyj-fitoprozhektor-venom-50w-cob-fp-023-50
https://svetum.com.ua/catalog/svetilniki-dlya-rasteniy/led-svetilnik-dlya-rasteniy-50w/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
26 минут назад, Valikkiev сказал:

Бро,це все хуйота! Рассаду підсвічувати. Битледи бери!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, gans30 сказал:

Бро,це все хуйота! Рассаду підсвічувати. Битледи бери!

Бро, що таке бітледи? не можу знайти у гуглі шоб воно було якось повязано з нашими віросповіданнями)))) скинь щось плз.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, Valikkiev сказал:

Бро, що таке бітледи? не можу знайти у гуглі шоб воно було якось повязано з нашими віросповіданнями)))) скинь щось плз.

Битові ледлампи.. Знімаешь ковпаки и вперед)На вегу більше хододного 6500к, один до трьох.. На цвіт навпаки...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Valikkiev сказал:

не можу знайти у гуглі

мабуть гугл такої мови не розуміє :smile: шукай " побутові світлодіодні лампи "

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 часов назад, gans30 сказал:

Битові ледлампи.. Знімаешь ковпаки и вперед)На вегу більше хододного 6500к, один до трьох.. На цвіт навпаки...

З битледом вєгу можна і на 4100К пройти не гірше. Я на весь цикл битледки мішав 4100К і 3000К. 6500К теж можна додати, гірше точно не буде, але 4100К чудово підходять теж, це типу стереотип чи шо, що їх не рекомендується використовувати. 

photo5332279074707583097.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю, Бровери))) (від укр.народн. Брати-Гровери)) :rasta_peace:

Прийшло моє замовлення)), сподіваюсь, що з виробником не проїбався)))

Актуальним залишається питання зі світлом. 3 варіанта:

1 - маю єпра400, потрібно култюб і лампи, ну і фільтр у подальшому.

2 - фіто лед дешевого китая накупити 5-7шт по 30-50Вт у різних варіантах від УВ до ІР, чи фул спектр. + фільтр

3 - фіто лед нормального чи хорошого виробника. uheled або nebosvet - у такому випадку чомусь хочеться індивідуального підходу))) або ж самому зібрати з матриць))) +фільтр.

Бокс планую під один нормальний кущ. А взагалі то думав ще мейнлайнінг Х2 зробити ))

Не мовкніть панове), кажіть щось)))

20230325_225322.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 23.03.2023 в 08:12, Tyomishe сказал:

А,в загалі, я вважаю,шо фулспектр - то аби зрозуміти чи будеш ти цим займатися без великих вкладень та для розсади помідорів.

Один нормальний світлодіод на 3 Вт коштує від 100 грн. А їх потрібно 100 Вт+радіатор+керування+живлення+холодження.

От і рахуй скільки коштує нормальне світло з яким можеш очікувати на достойний результат.

Ти вважаєш, що панелі фул спектр то фігня? А взагалі, можливо гровити лише на УФ та ІЧ...?)

Наприклад: маючи 8ламп уф та 8ламп іч. На початку включити 2шт уф, потім 4, 6, 8. Переводячи на цвітіння, міняти дві лампи уф на дві лампи іч. 6уф+2іч, 4уф+4іч, 2уф+6іч, 0уф+8іч?)))

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 22.03.2023 в 18:03, БадМан сказал:

З битледом вєгу можна і на 4100К пройти не гірше. Я на весь цикл битледки мішав 4100К і 3000К. 6500К теж можна додати, гірше точно не буде, але 4100К чудово підходять теж, це типу стереотип чи шо, що їх не рекомендується використовувати. 

photo5332279074707583097.jpg

мій перший гров - побутовий лед 2шт 50Вт 6500к))), і нічого..., виросло...до певного етапу, а потім ніби як зупинилась....поставив днат400 + світловідбивна плівка і значно покращив ситуацію)))
притримуюсь точки зору - якщо воно має бути обовязково, то воно має бути обовязково!))) А усе інше лише покращує результат))) От напр.купував горіхи лише відомих сідбанків - Barneys farm, dutch passion, divine seeds, і упевненний, що фірмова генетика додала мені точно більше ніж 1гр до результату))) тобто - зовсім нешкода +- 6$ за горішок)))

Аналогічно зі світлом, було мгл400, днат400, а 50ВТ бітлед лише до каски))) але шось проїбалось, а щось поломалось((, найбільший непереборний ворого днат - це сухість. ніяк я не міг її побороти((. Тому тепер хочу лед), так як від старого комплекта лишилась лише ЕПРА. Якщо продовжувати на ДНАТ, то схиляюсь до МГЛ і ДНАТ ламп) це приблизно 80уо хорошого виробника + култюб 40уо прімакліма 125/530 здається, =120уо. Від 240уо можна придбати, я так розумію, непоганий брендовий лед 200-250Вт.

Пропозиції "нєбосвєт".
1. Мощность:240ват.
Диоды:Samsung lm301h 3500k+660nm+730nm+uv epistar,радиатор 15мм, пассивное охлаждение. Размер 634×195мм.Драйвер преммиум уровня ,диммер,регулируемые подвесы. защищённые соединения ip65.
Подойдёт на бокс до 80/80см
цена как и на прошлые модели без доработок 240уе.

2. В наличии пришли бюджетные лампы , но с очень хорошими показателями и спектром . Диоды Samsung lm 281b 3000+5000k+660nm+730nm+uv. Размеры 525mm×610mm×310мм. Диммер . Регулируемые подвесы . Мощность 240w. Цена  240 уе

3. ПРЕМИУМ!!! Диоды Samsung lm 301h mix 5000k+3000k+660nm osram oslon+730nm osram oslon+385nm UV LG. Имеется функция отключения 660+730+385nm диодов .это лампа для не оставит вас равнодушным. До 255 ват потребления оптимально 240 . Подвесы с тресчетками, длина кабеля питания 2.5-3метра . Цена 330 уе. (прикольно, що у цій комплектації 4 вимикача - ВКЛ\ВИКЛ, УФ, ІЧ, Червоний.) + димер 25, 50, 75, 100%.

4. UHE LED мають більше пропозицій. від240yo - U4-440 Поток фотонів/PPF: 45 – 442 мкмоль/с Ефективність/PPE: 2,71 – 2,92 мкмоль/Дж Потужність: 163 W, до 340уо U4-600 Поток фотонів/PPF: 61 – 607 мкмоль/с Ефективність/PPE: 2,78 – 2,89 мкмоль/Дж Потужність 215Вт. Ще є комплектації різні, типу з ІЧ і т.п..

От і стало питання - чи буде виправданою покупка за 300уо?))))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...