Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

1 минуту назад, DikiyLaserPiuPiu сказал:

треба бокс броньований, бо порвуть:giggling:

Ещё как в мусоровозах систему - чтобы шиши подпрессовывал в процессе роста и больше входило :giggling:

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 хвилини тому, smalinet сказав:

Ещё как в мусоровозах систему - чтобы шиши подпрессовывал в процессе роста и больше входило :giggling:

реакції на сьогодні скінчились, з мене ха-ха :giggling:

  • Джа Пре +1 1

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 минуты назад, DikiyLaserPiuPiu сказал:

реакції на сьогодні скінчились, з мене ха-ха :giggling:

Активно посидел сегодня. Мне кажется свои уже никогда в день не потрачу, слишком много :giggling: 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

260ватт эффективного леда, автомат, 97 дней и  700грамм сухого?   Ты точно не слегка влажную взвешивал?  Я как бы не на что не намекаю, просто хуею с непоняток. :no:

Вот кто то, эта орехи от датчей урожаем никогда не радовали. Качеством да, но не урожаем.  Возьму себе эту синдереллу, гляну, что это за чудо такое. А то любопытство аж распирает:rasta_biggrin:

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 хвилину тому, ХаПаZz сказав:

260ватт эффективного леда, автомат, 97 дней и  700грамм сухого?   Ты точно не слегка влажную взвешивал?  Я как бы не на что не намекаю, просто хуею с непоняток. :no:

Вот кто то, эта орехи от датчей урожаем никогда не радовали. Качеством да, но не урожаем.  Возьму себе эту синдереллу, гляну, что это за чудо такое. А то любопытство аж распирает:rasta_biggrin:

коли знімав з просушки, гілки вже похрустували. після цього розібрав і по банках з інтегрою. зважував після двох днів. на дотик шишло і не сухе, і не вологе, як і має бути. я сам охуєвший з цього монстра, треба було бачити, як я її з боксу витягав. :giggling:тут, доречі, десь відос був, знімав вже як витягнув) у 1,5 літрову банку влазить приблизно 90-100 грамів, дивлячись як напхати.

за решту сортів не знаю, це моя перша проба Датчів.але дивився по цьому сорту кілька репортів та відгуків, теж дебелі пальми. десь тут на форумі теж бачив реп по цьому сорту. думаю, тут ще зіграли роль 25-літровий еір-пот та світло від Кастамана :yes: та і просто повезло, мабуть. не бачу сенсу пиздіти. аби міг, запросив би у гості з власними вагами :drujba:

  • Like +1 2

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
16 минут назад, DikiyLaserPiuPiu сказал:

:yes: та і просто повезло, мабуть. не бачу сенсу пиздіти

Я так глянув, що там в стрейні є, то в цілому херер+ магнум в парі цілком можуть проявити потенціал не кисло.  І 700г з автомата нормальне собі явище при відповідних умовах. Єдине що вибиває, це 260ватт - 700г, от тут не можу вкурити звідки така профітність. В мене 360ват леду з трішки меншою эфективністтю  моль/на ватт. Але подібного нічого не було. Набиває на певні роздуми. От в боксі скітлс дозріває, теж ніби перспективи чималі, але твій там ріс на одинці, а мій росте ще у парі з іншим, хоча перспективи не погані. Правда твій букет, мене аж змусив піти вклонитися разок з того опупєнія:giggling:

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
21 хвилину тому, ХаПаZz сказав:

Я так глянув, що там в стрейні є, то в цілому херер+ магнум в парі цілком можуть проявити потенціал не кисло.  І 700г з автомата нормальне собі явище при відповідних умовах. Єдине що вибиває, це 260ватт - 700г, от тут не можу вкурити звідки така профітність. В мене 360ват леду з трішки меншою эфективністтю  моль/на ватт. Але подібного нічого не було. Набиває на певні роздуми. От в боксі скітлс дозріває, теж ніби перспективи чималі, але твій там ріс на одинці, а мій росте ще у парі з іншим, хоча перспективи не погані. Правда твій букет, мене аж змусив піти вклонитися разок з того опупєнія:giggling:

я боявся, шо воно мені бокса порве) метр*метр зайняла би точно, кобиляка. ти свої стрижеш расти, бро? у мене, хоч і заголив низи, все одно дрібного шишла на 4 банки вийшло.

не дуже шарю у нюансах світильників. знаю, що UHE топове світло, ше з першого грову на нього око поклав) фар-ред у цьому циклі по рекомендації продавця: перші 2 тижні разом з основним світлом, потім - 2 сесії по 30 хвилин на добу. 18/6 весь цикл режим був.:positive: дуже боявся плісняви, навіть з 4 вентами обдувними, але Джа милував)

Пі.Ес.: Сіндереллу бери, не пошкодуєш:perfect:

Изменено пользователем DikiyLaserPiuPiu
  • Like +1 1

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Вже трошки пролікувалися, можу дещо сказати. На смак мені віддає хвоєю, з легкими нотками цитрусу (Сіндерелла). Горила - таки печивом і трошки землистий запах. На смак обидві приємні :yes:

По ефекту: стан не схожий на чисту індюху, хоча частково таки є. Сінді більш активна, як на мене. Перші півгодини після покуру розслабляє тіло і розум, а потім починається сативний "двіж" :lalala: Пробував курити і вранці, і ввечорі. Для вечора більше Горила підходить,сильніше тулить до дивану. На роботі теж норм, але інколи підтуплював :eyes: Дикий свин після обох :feedme: Приходять у голову цікаві думки, займатись можна будь-чим, все по кайфу)

Ефект триває близько 3-х годин, після чого можна спокійно як і далі займатись справами, так і лягати спати. Сплю добре від обох, але від Горили сон міцніший у мене)

Головне - не перекурити, обидва сорти потужні. При переборі починає вилітати "двигун" і навіть тремор, так шо куримо обережно :rasta_biggrin:

Коли буде, шо ще додати - відпишусь. :rasta_peace:

  • Like +1 4

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Отправил бы датчам на почту. Может заинтересовались бы. Раньше они у себя на сайте интересные репорты выкладывали.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 годин тому, Тилорн сказав:

Отправил бы датчам на почту. Может заинтересовались бы. Раньше они у себя на сайте интересные репорты выкладывали.

відправляв, але вони не відповідають. я так думаю, що публікують лише тих, хто через їх офіційний сайт замовляв.

  • Like +1 1

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, DikiyLaserPiuPiu сказал:

відправляв, але вони не відповідають. я так думаю, що публікують лише тих, хто через їх офіційний сайт замовляв.

Козлы блин

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...
В 26.05.2023 в 07:06, Тилорн сказав:

Козлы блин

Поправочка. Перечитав пошту, є відповідь від них)) спробую ще раз за фото перепитати, хай виставляють!:rasta_biggrin:

Screenshot_20230608_104723_Gmail.jpg

  • Like +1 2

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро, з харво, м'якого диму!

  • Like +1 2

Посмішка - це крива, яка випрямляє все!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
25 хвилин тому, АндрейСынВолоди сказав:

Бро, з харво, м'якого диму!

дякую, Бро!) дим таки смачнючий та міцний :cannabis:

:drujba:

  • Like +1 1

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 9 months later...

Суперские растихи братка,ты большой молодец:respect:

Пы сы:  репорт можно перенести в лучшие смело... я посоветую в темке :rasta_peace:

 


 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...