Перейти к публикации
  • 0

Є питання


Барт

Вопрос

Аут. Перший раз в житті збираюсь підняти автомати( будуть і фотіки але по ним питань поки що не має ), кормити планую компотом зі СВІЖОГО курячого гівна +- місячного бродіння. Виникло питання, так як в автоматів короткий цикл вегетативного періоду, то з якого дня починати підкормку, і чи взагалі варто це робити? Чи кормити тільки на цвітіння? Лунки нічим не заряджені, чисто жирний чорнозем. 

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
34 минуты назад, Барт сказал:

Аут. Перший раз в житті збираюсь підняти автомати( будуть і фотіки але по ним питань поки що не має ), кормити планую компотом зі СВІЖОГО курячого гівна +- місячного бродіння. Виникло питання, так як в автоматів короткий цикл вегетативного періоду, то з якого дня починати підкормку, і чи взагалі варто це робити? Чи кормити тільки на цвітіння? Лунки нічим не заряджені, чисто жирний чорнозем. 

как нижние листики начнут бледнеть так и начинай подкормку бро.

  • Like +1 2

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, kostia сказал:

как нижние листики начнут бледнеть так и начинай подкормку бро.

Відповідь виявилася легкою, але таку я і очікував. Дякую Бро :rasta_peace:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 минут назад, Барт сказал:

Відповідь виявилася легкою, але таку я і очікував. Дякую Бро :rasta_peace:

можешь чутка раньше начать потому что органике нужно время чтобы разложится, я начинал кормить в пол дозы где то с 3 недели ,но у меня хорошей земли было совсем крапаль ,250 мл. байкал штука хорошая ,это бактерии для органики самое то типа микооризы. хавчик быстрее будет разлагаться от байкала,только бери свежак,прошлогодний не катит.

  • Like +1 2

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, kostia сказал:

можешь чутка раньше начать потому что органике нужно время чтобы разложится, я начинал кормить в пол дозы где то с 3 недели ,но у меня хорошей земли было совсем крапаль ,250 мл. байкал штука хорошая ,это бактерии для органики самое то типа микооризы. хавчик быстрее будет разлагаться от байкала,только бери свежак,прошлогодний не катит.

Дякую за пораду Бро, зараз загуглю.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, kostia сказал:

можешь чутка раньше начать потому что органике нужно время чтобы разложится, я начинал кормить в пол дозы где то с 3 недели ,но у меня хорошей земли было совсем крапаль ,250 мл. байкал штука хорошая ,это бактерии для органики самое то типа микооризы. хавчик быстрее будет разлагаться от байкала,только бери свежак,прошлогодний не катит.

Загуглив. Але виникло ще питання, як використовувати Байкал? Мішати з компотом, чи пролити потім розчин з байкалом зверху? 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
13 минут назад, Барт сказал:

Загуглив. Але виникло ще питання, як використовувати Байкал? Мішати з компотом, чи пролити потім розчин з байкалом зверху? 

бро я добавлял по 4 столовых ложки в сам говняный концентрат и он начинал тогда интенсивно бродить :rasta_biggrin:,за тем то что получилось разбавлял 1 к 10 и кормил раз в неделю по ведру под куст,а врдой можно хоть каждый день.

  • Like +1 2

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, kostia сказал:

бро я добавлял по 4 столовых ложки в сам говняный концентрат и он начинал тогда интенсивно бродить :rasta_biggrin:,за тем то что получилось разбавлял 1 к 10 и кормил раз в неделю по ведру под куст,а врдой можно хоть каждый день.

 4 ложки це на який об'єм ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Барт сказал:

 4 ложки це на який об'єм ?

на 10 литров ,

  • Like +1 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, kostia сказал:

на 10 литров ,

Зрозумів. Треба спробувати. Ще раз, дякую :respect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, kostia сказал:

как нижние листики начнут бледнеть так и начинай подкормку бро.

:smile:на нормальном чернозёме они гдето к 4 месяцу от каски начинают бледнеть:rasta_biggrin: когда уже резать пора

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 минуты назад, синоптик сказал:

:smile:на нормальном чернозёме они гдето к 4 месяцу от каски начинают бледнеть:rasta_biggrin: когда уже резать пора

тс говорит что не чем лунки не заряжал,не помешает бро)
 

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Та я вирішив кормити дня з 18-20го, і то мабуть спочатку дам розчин 1 до 30, потім до 20, а тоді вже 1 до 10 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 минуты назад, Барт сказал:

Та я вирішив кормити дня з 18-20го, і то мабуть спочатку дам розчин 1 до 30, потім до 20, а тоді вже 1 до 10 

знаешь же что настаивать на вегу нужно с закрытой крышкой а на цвет с открытой бро?

  • Like +1 2

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 минуты назад, kostia сказал:

знаешь же что настаивать на вегу нужно с закрытой крышкой а на цвет с открытой бро?

Так бро, знаю, вже кормив компотом таким, тільки ростив до цього року одні фотіки. І кормив їх тільки після п'ятої пари листя 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
18 часов назад, Барт сказал:

Аут. Перший раз в житті збираюсь підняти автомати( будуть і фотіки але по ним питань поки що не має ), кормити планую компотом зі СВІЖОГО курячого гівна +- місячного бродіння

маю невеликий досвід ауту і індору і хочу сказати, що по фотікам, як раз і питання. в мене особисто. чи варто бігати з баклажками півроку, щоб потім недоцвівшим рослину спасти від цвілі, тощо? інша справа в себе аут, на подвір,ї чи в кукурудзі. це не важко.

а з приводу кормління я б дуже не хвилювався і на добрій нашій землі виросте навіть без добрива. хіба що раз спочатку на 2-3 тижньові. та наприкинці, коли буде набирати вагу. цікаво було на органиці, зараз буду мінерали використовувати. це простіше і не гірше кажуть. бур,янові нема великої різниці чим харчуватись.  на черзі теж аут - декілька автиків

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
25 минут назад, romario999 сказал:

маю невеликий досвід ауту і індору і хочу сказати, що по фотікам, як раз і питання. в мене особисто. чи варто бігати з баклажками півроку, щоб потім недоцвівшим рослину спасти від цвілі, тощо? інша справа в себе аут, на подвір,ї чи в кукурудзі. це не важко.

а з приводу кормління я б дуже не хвилювався і на добрій нашій землі виросте навіть без добрива. хіба що раз спочатку на 2-3 тижньові. та наприкинці, коли буде набирати вагу. цікаво було на органиці, зараз буду мінерали використовувати. це простіше і не гірше кажуть. бур,янові нема великої різниці чим харчуватись.  на черзі теж аут - декілька автиків

Чи то мені так везло чи справа в тому що фотіки більш стійкіші, але з цвілью ні разу не стикався. Кормління має бути, хоча б на цвітінні, корми одну а іншу ні, і різницю побачиш своїми очима. Кормив мінералкою, точніше Мастером, і скажу що гівняний компот показав себе краще. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@Барт , з другого на третій тиждень годують автіки. Якщо розсадою, то якраз в аут висадив і почав годувати, два тижні веги ще буде мінімум.

Байкал настоянці куряка не потрібен, байкал використовують для швидкого перегнивання силосу та інших твердих біологічних утворень. Байкалом краще лунку пролити за пару тижнів до висадки

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Warming сказал:

@Барт , з другого на третій тиждень годують автіки. Якщо розсадою, то якраз в аут висадив і почав годувати, два тижні веги ще буде мінімум.

Байкал настоянці куряка не потрібен, байкал використовують для швидкого перегнивання силосу та інших твердих біологічних утворень. Байкалом краще лунку пролити за пару тижнів до висадки

Дякую за відповідь Бро :rasta_peace: Я загуглив що Байкал легко зробити домашній, і взагалі його думаю можно підливати на всій стадію росту, взагалі це цікава тема з цими мікроорганізмами.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, Барт сказал:

Дякую за відповідь Бро :rasta_peace: Я загуглив що Байкал легко зробити домашній, і взагалі його думаю можно підливати на всій стадію росту, взагалі це цікава тема з цими мікроорганізмами.

Байкал багато хто підливає в ауті постійно, це звичайний квас на основі бактерій, які взаємодіють з біологічними сполуками і на виході ми отримуємо поживні речовини для рослин і в першу чергу азот. Але на мою думку якщо є куряк, нафіг тоді той байкал потрібен.

@Барт бро, а який куряк використовуєш доречі?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 минут назад, Warming сказал:

 

@Барт бро, а який куряк використовуєш доречі?

Писав в шапці, що свіжий, приблизно місячного настою, можливо більше, ще побачимо по погоді)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 минут назад, Барт сказал:

Писав в шапці, що свіжий, приблизно місячного настою

сорян, прощолкав

:perfect:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, Warming сказал:

сорян, прощолкав

:perfect:

З ким не буває Бро :rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...