Перейти к публикации
  • 0

Підкажіть вентиляцію в стелз 500Х550Х600мм


Agro-ded

Вопрос

Бажаю здоров'я шановні.

Є гроу-бокс в корпусі пралки, бак для рослин 500Х550Х600мм, закривається по суті герметично. Освітлення - побутЛед Осрам 10w 1000lm 6-12шт. На даний момент 3 рослини (5 діб від каски),  на них використовую точково 4 лампи, при цьому температура підіймається до 30 С. В майбутньому залишиться одна рослинка. Світло планую використовувати точково, поступово збільшуючи к-ть. Вже зараз, при прохолодній температурі в боксі температура вкрай висока.  Потрібна вентиляція. Наскільки я розумію починати треба з вентилятора. По даним з форума  він повинен забезпечити обмін повітря за хвилину рівний 2-3 об'ємам бокса, тобто в моєму випадку це 0,3 - 0,43м3. Я правильно все рахую?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0
В 13.04.2023 в 21:57, Agro-ded сказал:

Бажаю здоров'я шановні.

Є гроу-бокс в корпусі пралки, бак для рослин 500Х550Х600мм, закривається по суті герметично. Освітлення - побутЛед Осрам 10w 1000lm 6-12шт. На даний момент 3 рослини (5 діб від каски),  на них використовую точково 4 лампи, при цьому температура підіймається до 30 С. В майбутньому залишиться одна рослинка. Світло планую використовувати точково, поступово збільшуючи к-ть. Вже зараз, при прохолодній температурі в боксі температура вкрай висока.  Потрібна вентиляція. Наскільки я розумію починати треба з вентилятора. По даним з форума  він повинен забезпечити обмін повітря за хвилину рівний 2-3 об'ємам бокса, тобто в моєму випадку це 0,3 - 0,43м3. Я правильно все рахую?

Який об'єм боксу?

Изменено пользователем gans30

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

50Х50+60см

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

  На даний момент в верхній частині, на бокову стінку корпуса змонтований кулер(60мм), який через отвір в корпусі видуває повітря, назовні напроти отвору планую приклеїти вугільний фільтр з побут. витяжки сферичної форми. Автоматика планується на базі терморелє W1209 - з запуском по перевищенню температури в 30С. Паралельно буде включатися такий же кулер на обдув ЛЕД ламп. Ну і на постоянку працює маленький кулер на 40мм

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...