Перейти к публикации
  • 0

Обрезка листьев, веток и прочие манипуляции


WeedStreet

Вопрос

Доброго времени суток, братва!
Поделитесь, будь ласка, опытом (или ссылочками на достоверную инфу) касательно формирования куста.

1) Когда начинать резать лопухи? и как? чтобы не навредить

2) Как правильно подрезать ветки?
3) Техники типа FIM и есть ли с них профит?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Бро, тут инфы в соответствующем разделе - завались.

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
18 minutes ago, Neverminder said:

Бро, тут инфы в соответствующем разделе - завались.

спасибо за помощь бро:drujba:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Все техники где надо что-то отрезать заточены на красоту, а не на профит))

А вообще самое главное, что бы растиха была здоровая, тогда можно резать, что угодно))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 minutes ago, SilentBob said:

Все техники где надо что-то отрезать заточены на красоту, а не на профит))

ну вот это весьма спорный вопрос... нижние ветки в индоре как правило не получают достаточно света, потому выростают длинными с одной маленькой шишечкой на четверть грамма... теоретически было бы круто их срезать, чтобы растение не тратило на них ресурсы ... однако, тут я не шарю, потому и хотел поинтересоваться у кого какое мнение на сей счет

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, WeedStreet сказал:

ну вот это весьма спорный вопрос... нижние ветки в индоре как правило не получают достаточно света, потому выростают длинными с одной маленькой шишечкой на четверть грамма... теоретически было бы круто их срезать, чтобы растение не тратило на них ресурсы ... однако, тут я не шарю, потому и хотел поинтересоваться у кого какое мнение на сей счет

Действительно, в индоре хорошие только верхние 30см, а всё что ниже уже так себе.

Но как показывает практика, то верхние шишки вызревают в любом случае (если нормально кормить) не зависимо срезано снизу или нет 😁

По этому для индора ЛСТ и СКРОГ идеально подходят.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 minutes ago, SilentBob said:

Но как показывает практика, то верхние шишки вызревают в любом случае (если нормально кормить) не зависимо срезано снизу или нет 😁

вызревает конечно ) но, вопрос в качестве этих самых шишек ) имею в виду не содержание тгк, а размер и плотность ) есть мнение, что таким образом можно повысить урожайность

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

бро, якщо рослина густа і здорова - ріж, не бійся. на будь-якому етапі, крім кінця цвітіння, бажано)) я стриг як фотіки, так і автіки. кущі виходили досить непогані, можеш по репортах глянути. я починаю різати самі нижні, котрі при поливі заважають, і йду знизу вгору. у самій кроні прибираю лопухи, які затіняють інші голови. головне, шоб раста була здорова :demon2:

оце з нинішнього автіка накоцав і все ніштяк

стрижка автіка

Изменено пользователем DikiyLaserPiuPiu
  • Like +1 3

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
28 minutes ago, DikiyLaserPiuPiu said:

можеш по репортах глянути.

ну я ото побачив того велетня, того власне і задався тим питанням )

а шо зі стресом? сильно впливає обрізка на темпи росту?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
31 minutes ago, DikiyLaserPiuPiu said:

оце з нинішнього автіка накоцав і все ніштяк

о, це круто )) молока наварити можна ))

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
39 хвилин тому, WeedStreet сказав:

ну я ото побачив того велетня, того власне і задався тим питанням )

а шо зі стресом? сильно впливає обрізка на темпи росту?

починай з невеликої кількості, до 10 лопухів десь знизу. Подивись, як раста відреагує. Зазвичай, чим більше зрізаєш, тим більше тупить. Якщо все норм, то  стрес триває 2-3 дні максимум.(арестович:giggling:) Моя кобила взагалі майже і не помітила обрізку, день потупила і далі пхала))

і не забудь ножиці перед процедурою обробити спиртом!! я використовую ізопропіловий :perfect:

Изменено пользователем DikiyLaserPiuPiu
  • Like +1 2

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 хвилини тому, WeedStreet сказав:

о, це круто )) молока наварити можна ))

варив пару тижнів тому, 100 грамів забагато було :wacko::giggling:

  • Джа Пре +1 2

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 hour ago, DikiyLaserPiuPiu said:

починай з невеликої кількості, до 10 лопухів десь знизу. Подивись, як раста відреагує. Зазвичай, чим більше зрізаєш, тим більше тупить. Якщо все норм, то  стрес триває 2-3 дні максимум.(арестович:giggling:) Моя кобила взагалі майже і не помітила обрізку, день потупила і далі пхала))

і не забудь ножиці перед процедурою обробити спиртом!! я використовую ізопропіловий :perfect:

Подякував:drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 годин тому, WeedStreet сказав:

Как правильно подрезать ветки?

бро, якщо цікаво, ще кілька порад можу дати:

зрізай якомога ближче до стовбуру під косим кутом, щоб волога стікала.

18 годин тому, WeedStreet сказав:

нижние ветки в индоре как правило не получают достаточно света, потому выростают длинными с одной маленькой шишечкой на четверть грамма... теоретически было бы круто их срезать, чтобы растение не тратило на них ресурсы ... однако, тут я не шарю, потому и хотел поинтересоваться у кого какое мнение на сей счет

якщо досвітити низи, можна отримати непоганий результат у вигляді жирного попкорну. подивись у Бро @webmaster, ідеально :perfect:

зрізай найтонші гілочки, на яких точно не виросте жирне шишло, хай більше соків йде у більш розвинені гілки.

фотікам, з мого власного досвіду, найкраще підходить скрог. просто і ефективно. перед переводом на цвіт, коли заповнено хоча б 80% комірок, вирізаєш під скрогом ПОВНІСТЮ всю ботву і дрібні гілочки - отримаєш потужні ракети на виході.

18 годин тому, WeedStreet сказав:

вызревает конечно ) но, вопрос в качестве этих самых шишек ) имею в виду не содержание тгк, а размер и плотность ) есть мнение, что таким образом можно повысить урожайность

починай з ЛСТ. коли більш-менш розтягнеш кущ, десь на пів-бокса, ставиш скрог і кайфуєш :drujba:

  • Like +1 2

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
8 hours ago, DikiyLaserPiuPiu said:

фотікам, з мого власного досвіду, найкраще підходить скрог. просто і ефективно. перед переводом на цвіт, коли заповнено хоча б 80% комірок, вирізаєш під скрогом ПОВНІСТЮ всю ботву і дрібні гілочки - отримаєш потужні ракети на виході.

окєй, бро, а кіко тоді вегу тримати при такому розкладі?

і підкажи, будь ласка, що мені робити з цим:

IMG_0725.thumb.jpeg.9a4dc448b261710b021732b10c451d54.jpeg

рослинці два тиждні від каски.. можна рахувати десь тиждень веги.. чи вже можна її різати чи ще чекати поки розростеться? великі лопухи не дають маленьким побігам отримувати достатньо світла.. я поки намагаюсь їх якось загортати один за одного, але так собі виходить

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
51 хвилину тому, WeedStreet сказав:

окєй, бро, а кіко тоді вегу тримати при такому розкладі?

я би дав расті трохи витягнутись вгору, а потім починай пригинати центральну колу кудись вбік. тижні 2-3 я би ще на везі потримав. підв'язувати краще всього або канцелярськими гумками, або джутом. я фанат джуту, дуже зручно і не травмує рослину. єдиний мінус - ворса по всьому боксу))

приблизно так:

IMG_20210731_220204.thumb.jpg.4279806211eb7ebcc20342f443769d78.jpg

IMG_20220923_192335.thumb.jpg.83356465e2bbd80bb8c7fd574401ff2d.jpg

я ще з жорсткого провода роблю страховочний гачок з самого низу стовбуру, аби расту з грунту не витягнуло. потім, як підросте, прибираю.

51 хвилину тому, WeedStreet сказав:

рослинці два тиждні від каски.. можна рахувати десь тиждень веги..

так вега ж починається, коли каску скидує) так шо 2 тижні веги у тебе. виглядає здоровою, тільки низенька. спробуй підняти лампу, або потужність зроби менше десь на 30%, якщо є діммер. Зараз саме час для ЛСТ(розтяжок). 

51 хвилину тому, WeedStreet сказав:

великі лопухи не дають маленьким побігам отримувати достатньо світла.. я поки намагаюсь їх якось загортати один за одного, але так собі виходить

ну зараз ботви не так багато. коли підігнеш центральну колу - бокові будуть отримувати більше світла. лопухи можеш стягнути або канцелярською гумкою, або пластиковою стяжкою(методика "кінський хвіст" називається, досить оригінальний вихід. для твоєї красуні має підійти.) і лопухи на місці, і нові голови світло отримують. сам не пробував, але має спрацювати :yes:

1425648592_.jpg.0f58dfad68ef7654269a5599acacee6c.jpg

прямо зараз я би зрізав 2 самі нижні, що майже лежать на землі.

як трохи підросте, хай ще 5-10 см, різани кілька самих проблемних лопухів, штук 4-5 для початку. подивись, як раста відреагує :drujba:

Изменено пользователем DikiyLaserPiuPiu
  • Like +1 1

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
11 hours ago, DikiyLaserPiuPiu said:

я фанат джуту

нє, резинки ван лав ))
 

11 hours ago, DikiyLaserPiuPiu said:

 

1425648592_.jpg.0f58dfad68ef7654269a5599acacee6c.jpg

 

оце дуже цікава метода, треба взяти до уваги )

 

11 hours ago, DikiyLaserPiuPiu said:

прямо зараз я би зрізав 2 самі нижні, що майже лежать на землі.

як трохи підросте, хай ще 5-10 см, різани кілька самих проблемних лопухів, штук 4-5 для початку. подивись, як раста відреагує :drujba:

дібре, дякую велике за консультацію ) поки що не буду різати нічого, скрутив сьогодні трохи світло, щоб росла до гори, почекаю десь тиждень, розтягну, і потім вже буде видно що можна відрізати ) 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 хвилини тому, WeedStreet сказав:

нє, резинки ван лав ))
 

оце дуже цікава метода, треба взяти до уваги )

 

дібре, дякую велике за консультацію ) поки що не буду різати нічого, скрутив сьогодні трохи світло, щоб росла до гори, почекаю десь тиждень, розтягну, і потім вже буде видно що можна відрізати ) 

досвід потрібно передавати)) головне - не бійся, все у тебе вийде :drujba:

  • Like +1 1

Auto Cinderella Jack (Dutch Passion) Рекордний гров. :demon2:завершений.

LSD (Barney's Farm) :demon2: завершений.  Critical Kush (Barney's Farm):demon2:завершений.

Всім мирного неба!!:plane(ulet):

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...