Перейти к публикации
  • 0

Два корені


Вопрос

Замочив 2 семкі, satori регуляр від errors-seeds.  Одна норм, друга ДВА корінці). 

Генетичний збій?  Викидати, чи в субстракт?   Не знаю чи садити ці дві, чи мутанта в утиль.

Досвід НЕ великий.

2.jpg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 0

Сажай. Будет две нормальных растихи. Это не такая уж и редкость.

  • Like +1 7

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@идущий бро, це близнюки, все норм. Індор чи аут? В аут саторі не дуже. Тим більше регуляри з невідомо якою статтю. В індорі стать можна визначити швидше і залишити дівчат. Або розмножити якщо є така ціль.

:rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Тилорн сказал:

не такая уж и редкость

У меня 2 раза было.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 минуты назад, Warming сказал:

невідомо якою статтю

 Зате точно обидві  будуть однакові по статі, або дві дівки...або оба хлопакі:giggling:

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
25 минут назад, Бугор сказал:

 Зате точно обидві  будуть однакові по статі, або дві дівки...або оба хлопакі:giggling:

Це нова бонусна програма від ЕС ))

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
57 минут назад, Warming сказал:

@идущий бро, це близнюки, все норм. Індор чи аут? В аут саторі не дуже. Тим більше регуляри з невідомо якою статтю. В індорі стать можна визначити швидше і залишити дівчат. Або розмножити якщо є така ціль.

:rasta_peace:

Бро, індор, я скромно. два горщики по 6 літрів, або один 20літрів

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
51 минуту назад, Warming сказал:

Це нова бонусна програма від ЕС ))

Закінчив цикл ак 47 авто фем від ЕС, виявився фотік домінант сатива, ростив 5 (!) місяців, тупняк на всьому циклі,і були проблеми з світлом, в кінці ще  накосячив- попалив ботву(низько лампи лед)

  В результаті шишки не дозріли, і увага!  30грам сухого!   І не можу накуритись. а інших ших немає, і "ось така куйня", як казав дід Панас.

 Дякую за допомогу. :drujba:     Всім мир:flagdja:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
21 минуту назад, идущий сказал:

Дякую за допомогу. :drujba:     Всім мир:flagdja:

Успіхів, бро! Завжди є варіанти знайти більш перспективний і передбачуваний посівний матеріал, все буде гуд :rasta_peace:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
9 часов назад, идущий сказал:

Не знаю чи садити ці дві, чи мутанта в утиль.

Нормального нічого немає в тому, щоб дві кореневі заважали одна одній.  Прижитися то вони приживуться, питання в тому, наскільки повноцінно. Вірогідно, що одна з коріневих матиме більше потенціалу і "задавить" опонента.

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
11 хвилину тому, ХаПаZz сказав:

Нормального нічого немає в тому, щоб дві кореневі заважали одна одній.  Прижитися то вони приживуться, питання в тому, наскільки повноцінно. Вірогідно, що одна з коріневих матиме більше потенціалу і "задавить" опонента.

Да там дві рослини:rasta_peace: розділити доречно. Тож не мутант:rasta_biggrin:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, БенЛаден сказал:

розділити доречно

Кеп) :rasta_biggrin: В мене мандарини повилуплялися з двома коренями недавно, а тут і тема з'явилася) 

Розділити звісно можна, якщо руки прямі))

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 хвилини тому, ХаПаZz сказав:

Кеп) :rasta_biggrin: В мене мандарини повилуплялися з двома коренями недавно, а тут і тема з'явилася) 

Розділити звісно можна, якщо руки прямі))

Хірургічне втручання до сіамських близнят)

  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, ХаПаZz сказал:

Нормального нічого немає в тому, щоб дві кореневі заважали одна одній

Там видно дві окремі парні долі. Дати би їм ще сутку в спонжах і можна пробувати розділити на два окремих вазона )

46 минут назад, ХаПаZz сказал:

Розділити звісно можна, якщо руки прямі))

Хтось про аут на днях писав типу "каски поскидали і я посадив, чекаю коли проклюнуться" :wacko: Буває і таке :rasta_biggrin:

______

@ХаПаZz , бро, пользуясь случаєм, як думаєш, з МФК який натянув вологи потрібно щось робити чи в закритій тарі нічо йому за півроку не буде? Його ж на повітрі все одно не посушиш бо натягне

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Warming сказал:

з МФК який натянув вологи потрібно щось робити чи в закритій тарі нічо йому за півроку не буде?

Якщо камінцем не зробився, і сипучість лишилася, то нічого не буде.  Варто знайти сухе місце, а то стане не пересипчатий, а грудками. 

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, ХаПаZz сказал:

нічого не буде.  Варто знайти сухе місце

:rasta_peace::drujba:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 часа назад, ХаПаZz сказал:

Нормального нічого немає в тому, щоб дві кореневі заважали одна одній.  Прижитися то вони приживуться, питання в тому, наскільки повноцінно. Вірогідно, що одна з коріневих матиме більше потенціалу і "задавить" опонента.

Мені не принципово, один чи два головне , що його можна в грунт, а слабшу мабуть в утиль

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

І ще таке просте питання, і відповіді не знаю:oops:   регуляри можуть бути як фото, так і автіки?

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
7 часов назад, ХаПаZz сказал:

мене мандарини

многозародышевость у цитрусовых обычное явление.как и у буряка.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
3 часа назад, идущий сказал:

І ще таке просте питання, і відповіді не знаю:oops:   регуляри можуть бути як фото, так і автіки?

так ,можуть.  

На автоцветущих пишут " auto",  в твоем случае satori фотопериод,если не было указано автоцветение.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, синоптик сказал:

так ,можуть.  

На автоцветущих пишут " auto",  в твоем случае satori фотопериод,если не было указано автоцветение.

Бро. дякую за інфу, буду знати.:drujba:

 На упаковці тільки пише регуляр.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, идущий сказал:

регуляр

так маркируют по половому признаку.reg- обычные семена,не фемки. как авто так и фото .

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
18 годин тому, идущий сказав:

І ще таке просте питання, і відповіді не знаю:oops:   регуляри можуть бути як фото, так і автіки?

reg - регуляри ( стать або-або) фотоквітучі (граємось із світловими режимами)

fem - фемінізовані ( всі дівки,крім браку) фотоквітучі (граємось із світловими режимами)

auto fem -автоквітучі (один режим на весь цикл) фемінізовані ( всі дівки,крім браку)

auto reg -автоквітучі (один режим на весь цикл) регуляри ( стать або-або)

якшо нічого не написано,то слід вважати,шо то або якесь фуфло, або фото регуляр

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
16 часов назад, Neverminder сказал:

reg - регуляри ( стать або-або) фотоквітучі (граємось із світловими режимами)

fem - фемінізовані ( всі дівки,крім браку) фотоквітучі (граємось із світловими режимами)

auto fem -автоквітучі (один режим на весь цикл) фемінізовані ( всі дівки,крім браку)

auto reg -автоквітучі (один режим на весь цикл) регуляри ( стать або-або)

якшо нічого не написано,то слід вважати,шо то або якесь фуфло, або фото регуляр

Бро, коротко і лаконічно, все подав на тарілочці))):drujba:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@идущий  якщо сємки фемінізовані, завжди буде написано fem. Якщо сємки автоквітучі, завжди буде написано auto. Це закон.

Якщо fem не написано, то слід вважати, що сємки регулярні з хлопцями та дівчатами, або буде позначка reg. Якщо ніде не написано auto, значить сємки фотоперіодичні. На фотоперіодах зазвичай пишуть просто "Сорт fem"

Виробник завжди пише на упаковках тільки в такому вигляді:

"Сорт фем" - фемінізований фотоперіод, "Сорт" або "Сорт рег" - регулярний фотоперіод

"Сорт авто фем" - автоквітучий фемінізований, "Сорт авто" або "Сорт авто рег" - автоквітучий регуляр

іншого не дано, переплутати неможливо

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, Warming сказал:

@идущий  якщо сємки фемінізовані, завжди буде написано fem. Якщо сємки автоквітучі, завжди буде написано auto. Це закон.

Якщо fem не написано, то слід вважати, що сємки регулярні з хлопцями та дівчатами, або буде позначка reg. Якщо ніде не написано auto, значить сємки фотоперіодичні. На фотоперіодах зазвичай пишуть просто "Сорт fem"

Виробник завжди пише на упаковках тільки в такому вигляді:

"Сорт фем" - фемінізований фотоперіод, "Сорт" або "Сорт рег" - регулярний фотоперіод

"Сорт авто фем" - автоквітучий фемінізований, "Сорт авто" або "Сорт авто рег" - автоквітучий регуляр

іншого не дано, переплутати неможливо

 

Моя повага!:drujba:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...