Перейти к публикации

Аут на мінімалках 2023.


Рекомендованные сообщения

1 час назад, OchenZloi3 сказал:

Молодець друже рівного грову:peace::lalala:

Дякую друже , і тобі плотних шиш

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Друже привет, приятного и успешного аута )

Как обстоят дела с блубери бро ??!

Ибо у меня также проростади долго но хорошо )) а суть вопроса в том ! Как сами ростки ? То у меня с хуевой тучи зёрен осталось только два роста ...

В тоже время от GreenOm другие сорта все четко 100из100...

А и еменно блубери .... Блин, но возможно в моем случае это то что она на всходах попала в непогоду неделю влага сильная очень и молочние листики хапанули грибок и он их сожрал ...

Но посмотрим есть запас блюхи замочил вчера люблю этот сорт, и искренне надеюсь что проблема в погоде .. ибо как все остальное от бро супер ебейше росте. ....

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Umanets сказал:

Друже привет, приятного и успешного аута )

Как обстоят дела с блубери бро ??!

Ибо у меня также проростади долго но хорошо )) а суть вопроса в том ! Как сами ростки ? То у меня с хуевой тучи зёрен осталось только два роста ...

В тоже время от GreenOm другие сорта все четко 100из100...

А и еменно блубери .... Блин, но возможно в моем случае это то что она на всходах попала в непогоду неделю влага сильная очень и молочние листики хапанули грибок и он их сожрал ...

Но посмотрим есть запас блюхи замочил вчера люблю этот сорт, и искренне надеюсь что проблема в погоде .. ибо как все остальное от бро супер ебейше росте. ....

Здоров , розчарований блюбері і я , брав їх найбільше а воно скатіна не росте насіння живе але проростає тиждень і як ніби тратить всю силю на проростання , я йому й допомагав розколював хз мені здається насінння трохи не дозріло , але пару пиздиків виросло манюсіньких висадю там побачу, брак великий в мене по блюбері, по решті гріномовских супер росте як бамбук

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 часа назад, Umanets сказал:

Друже привет, приятного и успешного аута )

Как обстоят дела с блубери бро ??!

Ибо у меня также проростади долго но хорошо )) а суть вопроса в том ! Как сами ростки ? То у меня с хуевой тучи зёрен осталось только два роста ...

В тоже время от GreenOm другие сорта все четко 100из100...

А и еменно блубери .... Блин, но возможно в моем случае это то что она на всходах попала в непогоду неделю влага сильная очень и молочние листики хапанули грибок и он их сожрал ...

Но посмотрим есть запас блюхи замочил вчера люблю этот сорт, и искренне надеюсь что проблема в погоде .. ибо как все остальное от бро супер ебейше росте. ....

Добре ,що написав значить не тільки у мене в кого ще як справи саме з нею товариші?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 годин тому, CERVANTES сказав:

Добре ,що написав 

Бро ше один друг написав шо зерна от GreenOm еебейшие все !! 

Но только не блубери... Плохо всходит плохо растет много разного ... В плохую сторону только блюха ..

Но бридер молодой хвала ему и почет, шоб все зерна такие плохо бы сказал а так с 10 сортов бро только блюха не то что-то ... 

Зная Грина он хорошего хотел но бриденг дело темное и тяжёлое сам пробовал .  

Хочешь как лучше а результат бывает не всегда гуд!! 

Но гри ебейший чел клянусь.... Дай бог ему здоровья) его АК и много чего просто яд яд яд !!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
49 минут назад, Umanets сказал:

Бро ше один друг написав шо зерна от GreenOm еебейшие все !! 

Но только не блубери... Плохо всходит плохо растет много разного ... В плохую сторону только блюха ..

Но бридер молодой хвала ему и почет, шоб все зерна такие плохо бы сказал а так с 10 сортов бро только блюха не то что-то ... 

Зная Грина он хорошего хотел но бриденг дело темное и тяжёлое сам пробовал .  

Хочешь как лучше а результат бывает не всегда гуд!! 

Но гри ебейший чел клянусь.... Дай бог ему здоровья) его АК и много чего просто яд яд яд !!

Нічого не маю проти нього дай бог здоров'я, у всіх буває інколи не від нас залежить

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 17.05.2023 в 10:37, Umanets сказав:

Друже привет, приятного и успешного аута )

Как обстоят дела с блубери бро ??!

Ибо у меня также проростади долго но хорошо )) а суть вопроса в том ! Как сами ростки ? То у меня с хуевой тучи зёрен осталось только два роста ...

В тоже время от GreenOm другие сорта все четко 100из100...

А и еменно блубери .... Блин, но возможно в моем случае это то что она на всходах попала в непогоду неделю влага сильная очень и молочние листики хапанули грибок и он их сожрал ...

Но посмотрим есть запас блюхи замочил вчера люблю этот сорт, и искренне надеюсь что проблема в погоде .. ибо как все остальное от бро супер ебейше росте. ....

Підтверджую,  що з блюбері  трабл  якийсь  . Частина не пророщується.  Якщо навіть  пророщується  то гине  маленьким  росточком  із сім'ядольними  листками. 

Пророщував без замочування  у ватних  спонжиках  перший раз. 

Другий  раз  із замочуванням  на 12 год.  Далі  ватні  спонжики.  Результат  такий  самий.  Проклюнулась  одна  - і кінчик  кореня уже коричневий.  Так що хз чи зійде. 

 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 часов назад, Umanets сказал:

Но только не блубери..

Висадив малу хай в ауті роздупляється

IMG_20230518_014055.jpg

IMG_20230518_014047.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В мене також тільки по блюбері трабли, жодна не проросла з іншими проблем немає...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, Бакс сказав:

В мене також тільки по блюбері трабли, жодна не проросла з іншими проблем немає...

Багато  пророщував  ?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
25 минут назад, Irokezzz сказал:

Багато  пророщував  ?

Чотири, в різних умовах, в різний час 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, Irokezzz сказал:

Багато  пророщував  ?

 

1 час назад, Бакс сказал:

Чотири, в різних умовах, в різний час 

От кілька днів назад замочив 4 останні які думав на наступний рік одна пустила корінець посадив в стакан поки ноль на масу, решта згнили

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
31 минуту назад, CERVANTES сказал:

 

От кілька днів назад замочив 4 останні які думав на наступний рік одна пустила корінець посадив в стакан поки ноль на масу, решта згнили

 

4 часа назад, Бакс сказал:

В мене також тільки по блюбері трабли, жодна не проросла з іншими проблем немає...

Надо Грину написать,что бы убрал их с продажи.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
58 минут назад, Хотабыч сказал:

 

Надо Грину написать,что бы убрал их с продажи.

У него вроде пустая витрина уже 

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
48 хвилин тому, Бакс сказав:

У него вроде пустая витрина уже 

Саме так.

Ще одну сьогодні  посадив.  Прокльовувалася дуже довго.  Корінець  вроді  норм.  Не знаю чи зійде.  Бо таких  уже було . Посадив  і нічого  . Грін  мені  відписав  , що треба  луснути  трохи  шкірку і замочити на 6 годин.  

Ну ще є пару насінин  то спробую  за його рекомендаціями. А там поживемо побачимо.  

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
33 минуты назад, Irokezzz сказал:

Саме так.

Ще одну сьогодні  посадив.  Прокльовувалася дуже довго.  Корінець  вроді  норм.  Не знаю чи зійде.  Бо таких  уже було . Посадив  і нічого  . Грін  мені  відписав  , що треба  луснути  трохи  шкірку і замочити на 6 годин.  

Ну ще є пару насінин  то спробую  за його рекомендаціями. А там поживемо побачимо.  

І лускав підпилював все одно втрати сильні , але пару штук є з двох десятків дай Бог щоб виросли.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ітак був на дальній ділянці де раніше висадив пару штук Green Crack один не очуняв після мого транспортування , один розчинився без сліду може слимаки підрубали або зайці вухаті ну ,що зробиш один є на фото нижче.

Йшов туди я не з пустими руками а з автоматами , АК 47,  diesel,( Craisler)

Gorilla glue (GreenOm) всі висадив в чисту земельку місцеву в яку добавив по пачці від сирників силітри не пам'ятаю яка саме селітра.

Аут помаленько пливе своїм ходом...

IMG_20230527_014842.jpg

IMG_20230527_021656.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Дві ровесниці Gorilla glue і Blueberry super ...

IMG_20230528_221619.jpg

IMG_20230528_221430.jpg

IMG_20230528_221444.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Gorilla glue

IMG_20230602_031741.jpg

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Как блубери бро ?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 часа назад, Umanets сказал:

Как блубери бро ?

Приблизно на місці зовсім трохи в ширину виросла , мабуть карлітос буде ну з вигляду урод, скоро буде фото

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 02.06.2023 в 07:54, Umanets сказал:

Как блубери бро ?

 

IMG_20230605_015136.jpg

IMG_20230605_015145.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 хвилин тому, CERVANTES сказав:

 

IMG_20230605_015136.jpg

IMG_20230605_015145.jpg

Так и будет у меня с 5  уже определились 2 автика 3 раника...

Автики мокро уроды ... А вот те посмотрим вроде идут но туго туго ...

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Ходив до малих

Горила 40 днів початок цвіту

Блюбері приємно починає дивувати за тиждень виросла у два рази жене бічні гиляки , показала стать мабуть ранник попався сильно відставала у рості але зараз бачу тре гнути буде.

IMG_20230614_012032.jpg

IMG_20230614_012412.jpg

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...