Перейти к публикации

Чи вистачить led 320w на бокс 120см*120см*2м


Рекомендованные сообщения

Всім доброго дня👋

Жлдного разу не користувався ледамі, завжди тільки днатами. Зараз з'явилась можливість попрацювати з ледамі, і питання наступне: чи вистачить лед 320W на бокс розміром 120см*120см*2м, кількість растіх 5 штук.

Дякую за відповідь)

  • Like +1 4

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@polopolo я би брав із розрахунку один борд на 240 Вт на 60х60. Щодо кількості рослин, і один кущ можна розігнати на таку палатку. Якщо борд на самсунгах то 100Вт/автік приблизно.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, polopolo сказал:

Всім доброго дня👋

Жлдного разу не користувався ледамі, завжди тільки днатами. Зараз з'явилась можливість попрацювати з ледамі, і питання наступне: чи вистачить лед 320W на бокс розміром 120см*120см*2м, кількість растіх 5 штук.

Дякую за відповідь)

А сколько дната было в такой палатке?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

розраховуй,шо один квантумборд на 120 ватт - то на одну рослину. Бажаніше їх рознести на 2-3 панелі,як кастаман робить - буде більша площа максимального засвіту та нижча робоча температура модулів. Якшо в тебе якісні діоди, то вистачить з головою. Подивись репорти бро Вебмастера - там людина на ледах знається: він в гаражі на побутових ледах  точковим засвітом примудрявся гровити:respect:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 godzin temu, CannabisDoomOcculta napisał:

@polopolo я би брав із розрахунку один борд на 240 Вт на 60х60. Щодо кількості рослин, і один кущ можна розігнати на таку палатку. Якщо борд на самсунгах то 100Вт/автік приблизно.

Зрозуміло, тобто 480 вт було б краще взяти, але вже витратив на цей (pureled q320). Можливо сюди досвіт якийсь доставити, є сенс чи нема?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 godzin temu, Тилорн napisał:

А сколько дната было в такой палатке?

В цьому тенті не ростив, я його тільки придбав, було приміщення підвальне, стіни в пенофолі, розмір був приблизно 2×2 там стояв днат 600

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 godzin temu, Neverminder napisał:

розраховуй,шо один квантумборд на 120 ватт - то на одну рослину. Бажаніше їх рознести на 2-3 панелі,як кастаман робить - буде більша площа максимального засвіту та нижча робоча температура модулів. Якшо в тебе якісні діоди, то вистачить з головою. Подивись репорти бро Вебмастера - там людина на ледах знається: він в гаражі на побутових ледах  точковим засвітом примудрявся гровити:respect:

Добре, дякую за пораду)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28 минут назад, polopolo сказал:

В цьому тенті не ростив, я його тільки придбав, було приміщення підвальне, стіни в пенофолі, розмір був приблизно 2×2 там стояв днат 600

На такую площадь их нужно было хотя бы три. Будут авто или фото? Какие сорта планируешь?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 godziny temu, Тилорн napisał:

На такую площадь их нужно было хотя бы три. Будут авто или фото? Какие сорта планируешь?

Планую 5-6 штук автіков, super skunk. Але як я розумію цього леда замало, тому і питаю про досвєт якийсь. І чи є сенс вєгу зробити на цьому леді , а на цвєт поставити днат на 600вт ?

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28 минут назад, polopolo сказал:

Планую 5-6 штук автіков, super skunk. Але як я розумію цього леда замало, тому і питаю про досвєт якийсь. І чи є сенс вєгу зробити на цьому леді , а на цвєт поставити днат на 600вт ?

Для начала хватит и этого. Даже прикручивать будешь. По результатам роста определишься хватает или добавить. Сильно розрастутся - возможен вариант и борд и днат.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
17 minut temu, Тилорн napisał:

Для начала хватит и этого. Даже прикручивать будешь. По результатам роста определишься хватает или добавить. Сильно розрастутся - возможен вариант и борд и днат.

Добре, дякую тобі за пораду:-)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 05.05.2023 в 15:40, polopolo сказав:

Добре, дякую тобі за пораду:-)

600 ват леда мінімум!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 10 months later...
В 04.05.2023 в 08:59, polopolo сказал:

Всім доброго дня👋

Жлдного разу не користувався ледамі, завжди тільки днатами. Зараз з'явилась можливість попрацювати з ледамі, і питання наступне: чи вистачить лед 320W на бокс розміром 120см*120см*2м, кількість растіх 5 штук.

Дякую за відповідь)

смотря какой лед , лед не днат у него разброс по качеству и ефективности огромный

если у днат закономерность только в мощности,  а само качество производителя ламп влияет только на срок службы и может чуть лучше результат  у дорогиз ламп за счет чуть выше ефективности и спектра 

то у лед между например топовым светом и китайскими кобами/бытовыми ледами может быть в 2-3 раза , или если человек верит китайцам и берет в учет их типо 1000вт которые реально 50вт  то ждать от 50вт какого то хорошего результата глупо 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 04.05.2023 в 19:10, CannabisDoomOcculta сказал:

@polopolo я би брав із розрахунку один борд на 240 Вт на 60х60. Щодо кількості рослин, і один кущ можна розігнати на таку палатку. Якщо борд на самсунгах то 100Вт/автік приблизно.

у всіх кого я знаю 240вт це на 80х80 мінімум , або навіть 90х90 чи на квадрат , 60х60 це всього третина м2 і це що на квадрат треба 3 штуки 240?це занадто бо навіть днат більше 600Вт на квадрат не вішають 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 04.05.2023 в 22:34, Neverminder сказал:

розраховуй,шо один квантумборд на 120 ватт - то на одну рослину. Бажаніше їх рознести на 2-3 панелі,як кастаман робить - буде більша площа максимального засвіту та нижча робоча температура модулів. Якшо в тебе якісні діоди, то вистачить з головою. Подивись репорти бро Вебмастера - там людина на ледах знається: він в гаражі на побутових ледах  точковим засвітом примудрявся гровити:respect:

рослин на м2 можна напхати авто і 6 і навіть 9шт , але це будет 800-1000вт на квадрат і це дуже багато 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 05.05.2023 в 14:51, polopolo сказал:

Планую 5-6 штук автіков, super skunk. Але як я розумію цього леда замало, тому і питаю про досвєт якийсь. І чи є сенс вєгу зробити на цьому леді , а на цвєт поставити днат на 600вт ?

це майже півтора м2 то тут можна брати десь 400-500вт мінімум якщо якісне світло на самсунг 301, на 281 треба 550-600 мінімум , як на мене світла забагато не треба , краще щоб інші умови були кращими, бо багато хто бере світла забагато і потім в них сухо дуже і воні починають зволожувачами гнати повітря у бокс через це вся аппаратура швідше віходить з ладу , при цьому ще й можуть забити на рН і думати що мало світла бо погано росте , а проблема в тому що у них чи температура чи вологість чи рН криві , і тоді ніяке світло не допоможе отримати гарний врожай 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...