Перейти к публикации

Перший гров на кокосі або "більше нема сечі терпіти ці пекельні борошна".LST Репорт Завершен


Рекомендованные сообщения

Мої вітання,брази!

Це мій перший гров на кокосі,тому прошу допомогти підказкою,якшо буду косячити.:respect:

Тож шо маємо на вході:

Світло - 120 Ватт квантумборд на самсунгах (як пишуть)

Субстат - кокосій ( 70/30=(15+15)агроперліт та вермикуліт

Дренаж - пінопласт

Об'єм - 5 літрів

Горіхи: від бро @POSTAL із сортом ще не вирішив - напишу як замочу ядро і поставлю заряджатися кокосій

База: jungle Juсe+cal-mag sensi

Стіми: Б-52, біг бад, бад ігнітор, х-фактор,овердрайв

Додатково: 10 гр мікоризи заряджу в субстат на старті, МФК, за рецептом бро @ХаПаZz хімічитиму кал-маг і перевірю шо вийде.

:flagdja:

 

1133156831_.jpg

  • Like +1 7
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю!

Тож пішов вносити мікоризу дорослій дівчинці і промивати кокосій.

Шо буду робити: візьму половину того шмата,розфігачу його в тазику та промию добряче під душем.

Потім змішаю з агроперлітом і вермикулітом, проллю відстояною кранухою до pH 6.5, додам грибів (акули:giggling:) і заллю компотом 1:1:1 (NPK) + 2 мл/л калмагу ррм 350 рН 6,0-6.5 на добу.

Паралельно визначусь із сортом,замочу насіння і відпишусь:rasta_peace:

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кокосій буферизується у компоті рН 6,05 ррм 350-370 ( по 0,5мл бази+2 мл калмагу на усю жижу-десь 2 літра)

а ростити будемо Auto Nice Diesel fem. від бро @POSTAL

IMG_20230505_132659.thumb.jpg.a215b1d022a139886012c2582bd15680.jpg

  • Like +1 5
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

насінина замочена,тож аста маньяна!

Завтра - посівна та підселення в бокс,бо,як писав, "нема більше сечі терпіти оті пекельні борошна":giggling:

:rasta_peace:

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю ! Гарного та продуктивного грова.  Дизель на кокосі може порвати бокса)

Нещодавно цікавився ціною кокосу, за ціною маленького літачка )) 

  • Like +1 1

Тепляк, Индор! Мощщщные! Стойкий!! Auto Feminised - Foto Feminised . Пиши Спеши В ЛС. 


 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
29 хвилин тому, POSTAL сказав:

Вітаю ! Гарного та продуктивного грова.  Дизель на кокосі може порвати бокса)

Нещодавно цікавився ціною кокосу, за ціною маленького літачка )) 

Вітаю!

Дякую,бро!:drujba:

79 грн за брикет 500 грамів. Треба вимивати добряче. Наступний гров на серамісі,бо жінка чуть не зжерла за срач у ванній:giggling: - теж шось твоє на реверсі запущу).

Маю надію,шо так і буде,як ти кажеш. Шоб було нормально я туди мікоризи ще...хай буде)))

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
5 часов назад, Neverminder сказал:

Дренаж - пінопласт

Непотрібно, від слова зовсім..... 

 

1 час назад, Neverminder сказал:

срач у ванній

Знайомо)))

Раджу на кокосі крапельний полив

Гарного грову

  • Like +1 2

 

Стим для наших Любимых)))   тут

 

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Удобр дуже багато але це плюс а не мінус))) кіссон агро розсипний 21-25 грн 400 гм пакетик синій такий. Але є 2-3 рази дорожче брикетом. Що той що той взлітає кожен раз на звичайному коко з агро магазину (бюджетному) 2-3 пакетика кіссон агро, і на 75 грн 5-7літрів відбірного кокоса. І нема там гівна не треба вибирати, палки пісок грязюку. Просто дуже гарно промити плюс кипяток)

пенопласт зайвий ! Кокос пропускає всю воду за мить)

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
3 години тому, Migelxl сказав:

Непотрібно, від слова зовсім..... 

 

Знайомо)))

Раджу на кокосі крапельний полив

Гарного грову

Дякую!

я чекаю доки звільниться місце під більш потужним бордом і запущу реверс на серамісі - вже все готово, тому і почав розбиратися з кокосом)

Там того пінопласту сантиметр вийде, бо отворів я насвердлив:eyes:  той кокос випаде через тиждень весь:giggling:

І шоб по-вище було,бо веги,думаю, має бути не більше місяця,тож корневій має вистачити 5 л субстату з головою

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
28 хвилин тому, Tab сказав:

Удобр дуже багато але це плюс а не мінус))) кіссон агро розсипний 21-25 грн 400 гм пакетик синій такий. Але є 2-3 рази дорожче брикетом. Що той що той взлітає кожен раз на звичайному коко з агро магазину (бюджетному) 2-3 пакетика кіссон агро, і на 75 грн 5-7літрів відбірного кокоса. І нема там гівна не треба вибирати, палки пісок грязюку. Просто дуже гарно промити плюс кипяток)

пенопласт зайвий ! Кокос пропускає всю воду за мить)

я тут в репортах зустрічав,що у людини шось забилося - модний кокос якийсь олівцем штрикав,шоб пролити

Тільки що, Neverminder сказав:

Удобр дуже багато але це плюс а не мінус)))

хочу виростити слона!:giggling:

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Давай бро, всип тому кокосу як треба) Щоб все було рівненько)

10 часов назад, Neverminder сказал:

хімічитиму кал-маг

Дааа, лабораторію розвів, а казав мороки багато) 

10 часов назад, Neverminder сказал:

Дренаж - пінопласт

Це хороша ідея. Я кладу на дно мішку круглий кусок пінопласту з отворами.

Скрытый текст

IMG_8393.JPG

Суть цього трюка в тому, щоб сам кокос і корінева не контактували плотно з поверхньою на якій стоїть. Як результат кращий приток повітря знизу. Нічого не загниває і не застоюється. Частина солей змивається нижче рівня пінопласту.  А головний + цієї фішки, це те, що мішок стоїть рівно і його нікуди не кренить)

5 часов назад, Neverminder сказал:

79 грн за брикет 500 грамів. Треба вимивати добряче

Курва мать, я би ся розорив) Вже скільки гровів провів на одному і тому самому кокосі) З корнями дрібними. І все ніштяк.  

На рахунок промивки, добре працює не з душа по трошки, а з відра так обільно. Пара відер і кокос промитий. А через душ можна вилити 10 відер і промиється так собі.

 

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Neverminder сказал:

Стіми: Б-52

Розведи цієї штуки 0.3мл на 50мл води під флакончик і з  3-4ого дня обробляй по листу в нічний час.  Кожну годину або кожні 2год. Результат буде офігієш.

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, ХаПаZz сказав:

На рахунок промивки, добре працює не з душа по трошки, а з відра так обільно. Пара відер і кокос промитий. А через душ можна вилити 10 відер і промиється так собі.

Бро,я його і замочував, і з душа,і з дво,курва,рук...

Як подумаю,шо треба ще робити субстат,бо те всядеться - аж :rasta_sad:

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, ХаПаZz сказав:

Розведи цієї штуки 0.3мл на 50мл води під флакончик і з  3-4ого дня обробляй по листу в нічний час.  Кожну годину або кожні 2год. Результат буде офігієш.

я янтарною кислотою по листу буду на ніч давати 2 таблетки/літр

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, ХаПаZz сказав:

Дааа, лабораторію розвів, а казав мороки багато)

Та я порахував трохи...300 грн калмагу - то на 120 літрів. Зараз,на землі, в день йде +/- 1 літр на рослину. І це ще не було спеки. Людина,у якої я запозичив ідею по реверсу, писала,шо на піках витрата доходить до 1,7л/ доба. Почну з сенсеі,а там,як підросте,почнемо хімічити:giggling:

Та й МФК - 100 грн/1,5 літра. Даю 1,5мл/л до 1,5мл блума.  А блума треба по 3 мл на рослину через день...Короче таке

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 година тому, ХаПаZz сказав:

обробляй по листу в нічний час.

та ну. Воно підселяється в бокс до малої,яку я по-троху коцаю вже. Воно цвіте ,шо дурне,- я туди не полізу.Хіба шось вдрізати зайве:giggling:

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю!

Насінина щасливо потонула і була закопана

Підселив до подруги,шо буде з'їдена першою. Довелося вимкнути дальній червоний та УФ - експерименти будуть трохи згодом.

Температура в боксі 26С, вологість 40%

 IMG_20230506_090046.thumb.jpg.a29cca26179598a1e65e43e9064acf08.jpg

Тож чекаємо доки вилізе.:rasta_peace:

 

 

 

  • Like +1 4
  • Не понравилось 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

на ніч зволожу кокосій під стаканом відстояною кранухою рН 6,24 з пульвелізатора (пищ-пищ. Може пищ-пищ-пищ)

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
23 години тому, ХаПаZz сказав:

Розведи цієї штуки 0.3мл на 50мл води під флакончик і з  3-4ого дня обробляй по листу в нічний час.

короче,вилив янтарку,буду давати по листу Б-52. Подивимось шо вийде

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
40 минут назад, Neverminder сказал:

на ніч зволожу кокосій під стаканом відстояною кранухою рН 6,24 з пульвелізатора

те зволоження того слою, як мертвому припарка бро. Не мороч собі голови. Якщо пролив, то просто прикрий мульчею з таканини, щоб не випаровувалась швидко тай все.

 

38 минут назад, Neverminder сказал:

буду давати по листу Б-52. Подивимось шо вийде

Правильне рішення. Але починай як пара листочків буде, це як правило 4-5ий день +-

43 минуты назад, Neverminder сказал:

під стаканом

тут треба бути уважним дуже. Об*єм повітря під стаканом малий, а пряме освітлення з ламп полюбому нагрівають його і доволі швидко, + це пластик і парнік виходить капітальний. Зварити і прохлопати можна на раз. Я зазвичай ставлю скляну банку 0.5 з широким горлишком, а зверху кладу кладу кружечок тканини, щоб був тіньок і тоді +- робочий парнік для взходу получається.

  • Like +1 2

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 години тому, ХаПаZz сказав:

мульчею з таканини

це шо таке?

13 години тому, ХаПаZz сказав:

парнік виходить капітальний

зняв стакан, попирскав водою.Хай так буде. Там не такий потік повітря,шоб субстат завітрився.Бо,дійсно,-звариться ще_

Тільки що, Neverminder сказав:

це шо таке?

зняв стакан, попирскав водою.Хай так буде. Там не такий потік повітря,шоб субстат завітрився.Бо,дійсно,-звариться ще_

поставив банку та тканину

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 години тому, ХаПаZz сказав:

те зволоження того слою, як мертвому припарка бро. Не мороч собі голови. Якщо пролив, то просто прикрий мульчею з таканини, щоб не випаровувалась швидко тай все.

 

Правильне рішення. Але починай як пара листочків буде, це як правило 4-5ий день +-

тут треба бути уважним дуже. Об*єм повітря під стаканом малий, а пряме освітлення з ламп полюбому нагрівають його і доволі швидко, + це пластик і парнік виходить капітальний. Зварити і прохлопати можна на раз. Я зазвичай ставлю скляну банку 0.5 з широким горлишком, а зверху кладу кладу кружечок тканини, щоб був тіньок і тоді +- робочий парнік для взходу получається.

IMG_20230507_110451.thumb.jpg.00c24616a97022942261d27b4715f47b.jpg

Дякую за пораду,бро!:drujba:

  • Like +1 2
  • Не понравилось 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
10 часов назад, Neverminder сказал:

поставив банку та тканину

Во, голова!:perfect:

  • Like +1 1

1747724098__1.gif.c92846b2f84aa19722026237ba305299.gif  click to-> 1451163337_punchautopngtxt.png.c6ac8feb97b43b26d186d8a96fe3cd46.png click to-> galery.png.496deca43d89f66db2f440504f907d7b.png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Вітаю!

В нас вилез Дизель. Тож 1-й день ДВК:jumping:

IMG_20230509_110131.thumb.jpg.3b2ddcfffc95b7d93f33da75817cf8a5.jpg

  • Like +1 2
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Найс Дизель дуже крутий сорт, в минулому році піднімав, теж від Постала, приємно здивував ефект, під ним ніколи паніки не було, і все що робиш видається блаженно-благородним, і сам таким стаєш під ним, добрим добрим, і замисленим)) А коли накурив кента у якого толера не було, дав йому косяк товщиною з палець, він думав там 50/50 з табаком, а там чисто травка була, так той взагалі все в 3д почав бачити і сказав що це якась грибна трава)
Ну цей, бажаю вдалого грову!

Изменено пользователем andriyko
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...