Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Всіх вітаю у цій темі:yatta:

Буду робити report-фото звіт для бро @STAFFТГК:drujba:

 

Лунки заряджені вторішніми фотіками які незацвіли:sho:(були на зиму перебиті лупухи палки і ткд. І це добро закопано влунку)+ Сьогодні добавив коровЯчий перегній.По можливості докуплю якісь органічні добрива на цвіт:pray:

Гровити буду такі сорти:

MEGA RUNTZ f.f

MEGA PEYOTE f.f

 

IMG_20230511_132358.jpg

IMG_20230511_131908.jpg

  • Like +1 1
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нарахунок свіжоті та проростання:weedsport2:

Матеріал який прислав боро дуже свіжий:rulez: після маленького натпилу(провсяк випадок) зерна були замочені на 12 годин опісля як потонули були закинуті у ватні диски напророщення:jahwatering:На фото видно як черкз добу вони проросли аж наскрізь черездиски прийшдось вирізати:embarased:

Покищо сьогодні переїхали га тиждень два у стаканчики потім поїдуть в аут:lalala:

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 11.05.2023 в 17:24, OchenZloi3 сказал:

 

 

Ого проросло! Запустил..

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 14.05.2023 в 18:19, sanya7777 сказал:

Ого проросло! Запустил..

Бро та вночі нарибалці був:rasta_laugh: виходить тре було вечері в субстрат а я до ранку поки приїхав глянув:oops: Але все добе вирізалось та благо корінці в різні строни проросли:rulez:

Ну іще сємки мега свіжі і рвались прорости як ніколи:weedsport2:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт :jahforumorg:

Десантував я всетаки малих у неділю в аудор:jahwatering:

Є хороші та погані новини:facepalm::embarased:

З MEGA PEYOTE f.f все круто а от ранца 2 ростка медведка підїла коріння сьогодні прийшов а вони повяли за 2 доби:mlya:

Фото тих що лишились і ще 2 зерна замочив на заміну зїдених:okay:

IMG_20230516_210417.jpg

IMG_20230516_210413.jpg

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Мужики всім привіт:drujba:

Є ДУЖЕ ПОГАНІ НОВИНИ:sho:

Ближче до суті) Днів 2 тому виніс на посад 2 мега ранца і сьогодні прийшовши на місце виявив що все що я саджав зникло хтось повикопував прям з корінням:fool:Сказати що я ахуєвший то нічо несказати:upset: місце хтось запалив....Але ладно тих чотири ростка але за метрів 50 було ще десяток автів вони теж зникли це пиздц як так...настрою взагалі нема думав я один на свом хуторі таким займаюсь але був неправий:wacko: Одне цікаво як могли запалити місце максимально відалене яб сказав острів посеред болота але хто що і як я в душі неїбу:rasta_sad: Розчарований капець настрою нема і зерен тож тіки від бро СтавфТГК остались що робити далі як бути незнаю місць перспективних ніц...Але я спробую дізнатися хто що і як обож хотяб місце знайти де ця твар їх пересадить хоча надії мало....

Вибачайте брази якось так пару років гровив а тут бац таха хуйня малята:censored:

 

  • Like +1 1
  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 часов назад, OchenZloi3 сказал:

Мужики всім привіт:drujba:

Є ДУЖЕ ПОГАНІ НОВИНИ:sho:

Ближче до суті) Днів 2 тому виніс на посад 2 мега ранца і сьогодні прийшовши на місце виявив що все що я саджав зникло хтось повикопував прям з корінням:fool:Сказати що я ахуєвший то нічо несказати:upset: місце хтось запалив....Але ладно тих чотири ростка але за метрів 50 було ще десяток автів вони теж зникли це пиздц як так...настрою взагалі нема думав я один на свом хуторі таким займаюсь але був неправий:wacko: Одне цікаво як могли запалити місце максимально відалене яб сказав острів посеред болота але хто що і як я в душі неїбу:rasta_sad: Розчарований капець настрою нема і зерен тож тіки від бро СтавфТГК остались що робити далі як бути незнаю місць перспективних ніц...Але я спробую дізнатися хто що і як обож хотяб місце знайти де ця твар їх пересадить хоча надії мало....

Вибачайте брази якось так пару років гровив а тут бац таха хуйня малята:censored:

 

Бро сожалею, надеюсь это не дешевый сход 🎣

всё делал сам?, когда  планировал вспомни,  с кем делился планами? :oops:

Лучше так, чем если бы в октябре унесли :facepalm:

  • Like +1 2

Качество над количеством!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро та ти про що які сходи робити нічого чи що:upset: Давно хотів репорт зробити а тут поляни хтось зачистив:fool: Сам нехочу вірити але що є тоє:rasta_sad: 

І головне ніхто абсолютно ніхто незнав про те місце абож я так думав:facepalm:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, OchenZloi3 сказал:

Бро та ти про що які сходи робити нічого чи що:upset: Давно хотів репорт зробити а тут поляни хтось зачистив:fool: Сам нехочу вірити але що є тоє:rasta_sad: 

І головне ніхто абсолютно ніхто незнав про те місце абож я так думав:facepalm:

Печально! 
:gomer:

Качество над количеством!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 23.05.2023 в 20:32, OchenZloi3 сказал:

Мужики всім привіт:drujba:

Є ДУЖЕ ПОГАНІ НОВИНИ:sho:

Ближче до суті) Днів 2 тому виніс на посад 2 мега ранца і сьогодні прийшовши на місце виявив що все що я саджав зникло хтось повикопував прям з корінням:fool:Сказати що я ахуєвший то нічо несказати:upset: місце хтось запалив....Але ладно тих чотири ростка але за метрів 50 було ще десяток автів вони теж зникли це пиздц як так...настрою взагалі нема думав я один на свом хуторі таким займаюсь але був неправий:wacko: Одне цікаво як могли запалити місце максимально відалене яб сказав острів посеред болота але хто що і як я в душі неїбу:rasta_sad: Розчарований капець настрою нема і зерен тож тіки від бро СтавфТГК остались що робити далі як бути незнаю місць перспективних ніц...Але я спробую дізнатися хто що і як обож хотяб місце знайти де ця твар їх пересадить хоча надії мало....

Вибачайте брази якось так пару років гровив а тут бац таха хуйня малята:censored:

 

знач или тропинку ты натоптал и её спалили или с коптера....:demon1:

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Та то з нашого фору:sheep:ма хтось!

Прочитав, вичислив  , спиздив!

  • Like +1 2
  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...