Перейти к публикации
  • 0

Собрал свою первую сборку. Оцените пожалуйста


Вопрос

Собрал вод такую сборку. Что добавить, что убавить? 

Новый проект (4).png

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Рекомендованные сообщения

  • 1

Лампа наче збс, повинна бути збс. Шо там за діоди в ній? Драйвер точно що треба. Моє імхо, якщо ти прям перший-перший раз піднімаєш куща - то не мороч собі голову, підніми на землі, ну, або на кокосі. Тобі на перший раз треба відчути рослину, подивитися як вона росте і таке інше. Бо будеш за голову хапатися потім, наморочиш голову і наросте крапаль якийсь бо лажі може бути дуже багато першого разу на гідрі. 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 1
1 час назад, vankla сказал:

а на низ кокосу треба якись пенопласт для дренажу?
Я скільки бачив репортів, там дуже часто мішают кокс з перлитом. хм
напевно буду економити, готові варіанти легше грунта, але немає тоді досвіду)

Ось мені ще підібрали їжу для кущика
Не знаю що вибрати( Але продавець з форуму, тому можу довіряти

image.psd (11).png

Ну, як на мене, на землі легше гровать, ніж на кокосі, але на кокосі теж геть нескладно. Ну дивись, Джанг Джус це органіка, якщо я не помиляюсь, я її не люблю, я люблю на мінералці гровать. По ньому не підкажу, але тут часто бачу, що хлопці на ньому гровають і збс. Овердрайв це на самий кінець циклу, можеш брати його, або зробити сам, з монофосфату калію та сульфату магнію. Буде не гірше. Але, якщо гроші не проблема, то можно не морочити голову і взяти овердрайв. Б-52 я би взяв, його можна і в компот і на листя пшикать з пульва вночі по кілька разів(про пшикать на листя це окремо і необов'язково). Біг Бад то таке, я б не брав на перший гров, його якщо аби просто лить то він таке собі, треба вміти його давати, я їм не користуюсь, але гірше він не зробить це точно. ПШ даун це той самий електроліт для аккумів з автомагазу, фосфорна кислота, або азотна, нема різниці. Те ж саме, можна або його, або в автомагаз заскочити. Горщик збс, я взагалі у відрі гроваю. Про кокос я сказав. Візьми ще, моя тобі порада, ph UP. Загалом він не треба, але в мене таке бувало, що треба, а його нема. Хай буде, про всяк випадок. Удобри купляй у @kriss. Ти, мабуть, з ним і балакав, але все рівно треба сказати. Про пінопласт в кокосі тут думки розходяться, хтось кладе бо не зливає дренаж після поливів і кущ "допиває" з дренажу, хтось не кладе і зливає дренаж. Я б порадив не класти і зливати дренаж, на перший гров так точно, це простіше буде тобі. Взагалі, пінопласт потрібен щоб коріння на дні горщика не підгнило, бо там вологи найбільше, а повітря найменше. Але це для землі актуально, все буде кльово на кокосі і без пінопласту на дні. Так, я теж багато бачу, що мішають кокос з перлітом, гірше не буде, але й краще, теж, не стане від нього. Моя думка, що він там не треба в кокосі. 

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

Без картинок нецікаво оцінювати. І нашо тобі майлар, якщо береш намет? А в цілому нормально пакуєшся на перший раз. Покажи люстру яку надумав брати.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 часов назад, БадМан сказал:

Без картинок нецікаво оцінювати. І нашо тобі майлар, якщо береш намет? А в цілому нормально пакуєшся на перший раз. Покажи люстру яку надумав брати.

Я сам буду робити бокс, тому треба) 
Ось таку планую. 

Зараз читаю про гідропоніку, думаю що можно було б перший гров на ній зробити
Якогось Фотіка, щоб не налажати

69756f49-96db-4496-a8f3-a3eb6dc7c927.jpg

Изменено пользователем vankla
  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, БадМан сказал:

Лампа наче збс, повинна бути збс. Шо там за діоди в ній? Драйвер точно що треба. Моє імхо, якщо ти прям перший-перший раз піднімаєш куща - то не мороч собі голову, підніми на землі, ну, або на кокосі. Тобі на перший раз треба відчути рослину, подивитися як вона росте і таке інше. Бо будеш за голову хапатися потім, наморочиш голову і наросте крапаль якийсь бо лажі може бути дуже багато першого разу на гідрі. 

на 301 діодах
ціна радує наче, 7200 
ще є на 281, дешевше на пару тисяч

добре, кокос/перліт 70/30 мій вибір))

111c89ec-758e-42cc-845c-ef46cd3fd0a8.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, БадМан сказал:

Драйвер точно що треба

вибачай, бро
що ти тут мав наувазі? 
Типу драйвер добрий?

Изменено пользователем vankla

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

@vankla а ссылку на лампу можно?

  • Like +1 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, vankla сказал:

вибачай, бро
що ти тут мав наувазі? 
Типу драйвер добрий?

Ну типу так, діодів я не бачив, а драйвер бачив, драйвер топ. 301 діоди збс. Там ще якісь сині червоні, сині мать якийсь УФ або шо, коротше рости буде нормально під такою люстрою. А щодо кокосу, перліт туди не треба, перліт в землю додають щоб розрихлити, а кокос і так рихлий і чудово проливається, тобто перлік туди типу нащо. І почитай як на кокосі гровать, не забудь його буферизувати і заправити удобрами перед стартом. Ну і промити. Ти там написав, що кокос плагрон, можна зекономити і взяти звичайний брикет в садовому чи в Епіку, його добряче промити у ванній від морської солі, відмочити в кал-магу, заправити добривами і буде не гірше від плагрону.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 минуту назад, kostia сказал:

@vankla а ссылку на лампу можно?

Можно тут ссылки вообще кидать?
https://led-svitlo.com.ua/ua/p1067796401-fitolampa-dlya-rastenij.html
вот, мне порекомендовали
по ссылке чуть другая, это уже нет в наличии

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
2 минуты назад, БадМан сказал:

Ну типу так, діодів я не бачив, а драйвер бачив, драйвер топ. 301 діоди збс. Там ще якісь сині червоні, сині мать якийсь УФ або шо, коротше рости буде нормально під такою люстрою. А щодо кокосу, перліт туди не треба, перліт в землю додають щоб розрихлити, а кокос і так рихлий і чудово проливається, тобто перлік туди типу нащо. І почитай як на кокосі гровать, не забудь його буферизувати і заправити удобрами перед стартом. Ну і промити. Ти там написав, що кокос плагрон, можна зеконгомити і взяти звичайний брикет в садовому чи в Епіку, його добряче промити у ванній від морської солі, відмочити в кал-магу, заправити добривами і буде не гірше від плагрону.

а на низ кокосу треба якись пенопласт для дренажу?
Я скільки бачив репортів, там дуже часто мішают кокс з перлитом. хм
напевно буду економити, готові варіанти легше грунта, але немає тоді досвіду)

Ось мені ще підібрали їжу для кущика
Не знаю що вибрати( Але продавець з форуму, тому можу довіряти

image.psd (11).png

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
1 час назад, vankla сказал:

Можно тут ссылки вообще кидать?
https://led-svitlo.com.ua/ua/p1067796401-fitolampa-dlya-rastenij.html
вот, мне порекомендовали
по ссылке чуть другая, это уже нет в наличии

Лампа хороша.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 минут назад, БадМан сказал:

Ну, як на мене, на землі легше гровать, ніж на кокосі, але на кокосі теж геть нескладно. Ну дивись, Джанг Джус це органіка, якщо я не помиляюсь, я її не люблю, я люблю на мінералці гровать. По ньому не підкажу, але тут часто бачу, що хлопці на ньому гровають і збс. Овердрайв це на самий кінець циклу, можеш брати його, або зробити сам, з монофосфату калію та сульфату магнію. Буде не гірше. Але, якщо гроші не проблема, то можно не морочити голову і взяти овердрайв. Б-52 я би взяв, його можна і в компот і на листя пшикать з пульва вночі по кілька разів(про пшикать на листя це окремо і необов'язково). Біг Бад то таке, я б не брав на перший гров, його якщо аби просто лить то він таке собі, треба вміти його давати, я їм не користуюсь, але гірше він не зробить це точно. ПШ даун це той самий електроліт для аккумів з автомагазу, фосфорна кислота, або азотна, нема різниці. Те ж саме, можна або його, або в автомагаз заскочити. Горщик збс, я взагалі у відрі гроваю. Про кокос я сказав. Візьми ще, моя тобі порада, ph UP. Загалом він не треба, але в мене таке бувало, що треба, а його нема. Хай буде, про всяк випадок. Удобри купляй у @kriss. Ти, мабуть, з ним і балакав, але все рівно треба сказати. Про пінопласт в кокосі тут думки розходяться, хтось кладе бо не зливає дренаж після поливів і кущ "допиває" з дренажу, хтось не кладе і зливає дренаж. Я б порадив не класти і зливати дренаж, на перший гров так точно, це простіше буде тобі. Взагалі, пінопласт потрібен щоб коріння на дні горщика не підгнило, бо там вологи найбільше, а повітря найменше. Але це для землі актуально, все буде кльово на кокосі і без пінопласту на дні. Так, я теж багато бачу, що мішають кокос з перлітом, гірше не буде, але й краще, теж, не стане від нього. Моя думка, що він там не треба в кокосі. 

дуже дякую за поради, обов'язково прислухаюсь
я не можу зрозуміти такий момент
ось в мене є 9л пот з рослинкою
на начальному єтапі після вісадки у кокос(я буду одразу саджати після того як горіх вілупиться), далі я його поливаю 5-7 см від рослини, але скільки? Я повинен буду сам розуміти скільки поливати 2 чи 10 літрив? 

Ще мені порадили купити у аптеці капельницу і буде щось схоже на автополив)) Як на це дивишся?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0

На лампі має бути маркування (очепятка:eyes:) на лед модулі - шо то за звір. Бо 40 ватт на лінійку під пасивне охолодження як на мене забагато. За вартісттю: 240-й мінвел (блок живлення) коштує 2000 грн. Улюмінієві конструкції,радіатори,єбля із трасуванням і зборкою - ще 2000 грн ,як мінімум. Залишок - вартість твого світла (7200 ти казав?). Тож 3200:6 = 500 грн/ планка. То шо за вундервафля така? Для порівняння, китайська фулспектрова матриця бездрайверна на 50 вт коштує 300-400 грн (на якій шось якось росте).

Якшо бв - одразу думай де будеш брати нові лед-модулі, бо на старих діоди вже будуть уграні.

Квантум борд,до речі, на 120 вт коштує 1800 грн/модуль+бж до нього 1700-1800 грн+крутилка 100-300грн+ радіатор (треба шукати за розміром) 500-1000 грн

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
5 минут назад, Neverminder сказал:

На лампі має бути фотка на лед модулі - шо то за звір. Бо 40 ватт на лінійку під пасивне охолодження як на мене забагато. За вартісттю: 240-й мінвел (блок живлення) коштує 2000 грн. Улюмінієві конструкції,радіатори,єбля із трасуванням і зборкою - ще 2000 грн ,як мінімум. Залишок - вартість твого світла (7200 ти казав?). Тож 3200:6 = 500 грн/ планка. То шо за вундервафля така? Для порівняння, китайська фулспектрова матриця бездрайверна на 50 вт коштує 300-400 грн (на якій шось якось росте).

Якшо бв - одразу думай де будеш брати нові лед-модулі, бо на старих діоди вже будуть уграні.

Квантум борд,до речі, на 120 вт коштує 1800 грн/модуль+бж до нього 1700-1800 грн+крутилка 100-300грн+ радіатор (треба шукати за розміром) 500-1000 грн

 

ні, вона нова
ось її хар-ки
 

4daa7f3f-07d7-4805-ae50-af7187602dab (1).jpg

af634d91-afcd-43fc-9b16-d4149ba8eaaf.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
15 годин тому, vankla сказав:

Я повинен буду сам розуміти скільки поливати 2 чи 10 літрив?

заведи репорт - брази допоможуть.

А,краще,почитай чиїсь репорти,бо напрягає,коли людина задає питання навіть не спробувавши розібратися самостійно.

В залежності від грунту - різні нюанси поливу.

Земля йде вже заряджена. Тому твоя задача не загнобити рослинку,доки їй буде необхідна твоя допомога. Пролив до дренажу правильною водою і не лізеш туди 2-3 тижні.

Кокосій треба промивати та заряджати. Особисто я хочу знати шо там твориться,тому роблю все сам,шоб розуміти де косяк якшо шо.

Є готові магазинні субстати - тут вибір особистий.

Пінопласт додається,шоб коріння не контактувало з дренажем в піддоні.

Кокосій поливати треба щоденно,бо він інертний і всю флору і фауну у горщику ти створюєш за допомогою своїх знань,навичок,фантазії і реагентів.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
17 минут назад, Neverminder сказал:

А,краще,почитай чиїсь репорти,бо напрягає,коли людина задає питання навіть не спробувавши розібратися самостійно.

чим тупише питання я буду задавати, тим легше мені буде на практиці))
вибачайте, але це лише для підкріплення теоріі
зараз я стараюсь візуалізувати весь процесс щоб дали легче було, тому і задаю такі питання
матчасть наше все)


 

 

20 минут назад, Neverminder сказал:

Кокосій поливати треба щоденно,бо він інертний і всю флору і фауну у горщику ти створюєш за допомогою своїх знань,навичок,фантазії і реагентів

а якщо організувати через капельницю? Чи на акваріумних помпах? 

дякую за відповідь

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
20 часов назад, vankla сказал:

дуже дякую за поради, обов'язково прислухаюсь
я не можу зрозуміти такий момент
ось в мене є 9л пот з рослинкою
на начальному єтапі після вісадки у кокос(я буду одразу саджати після того як горіх вілупиться), далі я його поливаю 5-7 см від рослини, але скільки? Я повинен буду сам розуміти скільки поливати 2 чи 10 літрив? 

Ще мені порадили купити у аптеці капельницу і буде щось схоже на автополив)) Як на це дивишся?

Так, заводь репорт, бо я тобі не підкажу як кокос проливать. Я один раз колись давно на кокосі підіймав, мені не зайшло і я повернувся до землі. Почитай тут репорти на форумі, по кокосу багато репортів докладких, в пошуку забий "кокос" і почитай як хлопці роблять. Крапельниця на перший гров то хрінь, спочатку сам поливай, тобі перший гров треба щоб взагалі зацінити що воно таке той гров, не думай навіть про великий врожай чи як зробити шишки більшими, чи більше шишок, щодо обрізання листя одразу тобі кажу шо це тобі табу на перший гров, трошки підігнеш і все, тобі треба побачити що це за рослина і як вона росте. А потім вже будеш якось врожай збільшувати, фішки видумувати і таке інше. 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 21.05.2023 в 13:31, vankla сказав:

а якщо організувати через капельницю? Чи на акваріумних помпах? 

гарна ідея - до цього й треба йти. Але...

тобі бро @БадМан все вірно написав: спочатку зрозумій шо воно таке.

Спочатку визначись з грунтом. Земля багато вибачає але довше росте і менше наростає (якшо автік) за рахунок витрати енергії рослиною на отримання поживних речовин, на кокосії все росте швидше,але краще мати досвід і розуміння що і коли робити з рослиною. Ну і крапля або реверс на інертному середовищі - то вища школа,бо тут маєш контролювати параметри розчину в ємності (рівняти рН і ррм).

Тому краще почати руцями.Якшо зайде - до краплі швидко дойдеш,бо запаришся компоти мішати)

Я, ось, чекаю доки вивільниться місце і буду запускати на серамісі. Піддивився тут:

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
14 часов назад, Neverminder сказал:

гарна ідея - до цього й треба йти. Але...

тобі бро @БадМан все вірно написав: спочатку зрозумій шо воно таке.

Спочатку визначись з грунтом. Земля багато вибачає але довше росте і менше наростає (якшо автік) за рахунок витрати енергії рослиною на отримання поживних речовин, на кокосії все росте швидше,але краще мати досвід і розуміння що і коли робити з рослиною. Ну і крапля або реверс на інертному середовищі - то вища школа,бо тут маєш контролювати параметри розчину в ємності (рівняти рН і ррм).

Тому краще почати руцями.Якшо зайде - до краплі швидко дойдеш,бо запаришся компоти мішати)

Я, ось, чекаю доки вивільниться місце і буду запускати на серамісі. Піддивився тут:

 

Я прочитав репорт твій.  Дуже зацікавлений таким. Є бажання зробити як ти, але думаю для першого грову погана идея таки..)

Я зупинився на кокосі, земля якось мені зовсім не подобається. Тим паче я років 5 назад вже на кокосі починав (вайт русиан), але в мене ничого не було окрім горщика, кокосу та насіння с сідбанку)) Тому на 2 неделі мій 15 см друже помер:( Я прочитів 100 сторінок вопрос-ответ, та зараз витратив часів 100 на теорію, скоро буде практика. Наразі могу візуализувати що я буду робити, а це я думаю найголовніше. 

Але цей твій гров, бро, дуже крутий)  

Дуже складно те, що коли ти запитуешь когось, тобі можусь відповісти 10 людей, та усі их відповіді будут різни:D

Изменено пользователем vankla

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
10 годин тому, vankla сказав:

Я прочитав репорт твій.  Дуже зацікавлений таким. Є бажання зробити як ти, але думаю для першого грову погана идея таки..)

Я зупинився на кокосі, земля якось мені зовсім не подобається. Тим паче я років 5 назад вже на кокосі починав (вайт русиан), але в мене ничого не було окрім горщика, кокосу та насіння с сідбанку)) Тому на 2 неделі мій 15 см друже помер:( Я прочитів 100 сторінок вопрос-ответ, та зараз витратив часів 100 на теорію, скоро буде практика. Наразі могу візуализувати що я буду робити, а це я думаю найголовніше. 

Але цей твій гров, бро, дуже крутий)  

Дуже складно те, що коли ти запитуешь когось, тобі можусь відповісти 10 людей, та усі их відповіді будут різни:D

Краткое пособие как вырастить автоцветы.pdf

ось прикольно все написано.

Якшо кокосій,тоді купуй кал-маг одразу.

 У будь-якому разі - то все твій особистий досвід. Мені, в загалі, на першому грові,коли надломав центральну колу  - одна людина пропонувала її обірвати. Хоча, по ітогу, все срослося і виросло.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 21.05.2023 в 13:04, vankla сказав:

ні, вона нова
ось її хар-ки
 

4daa7f3f-07d7-4805-ae50-af7187602dab (1).jpg

af634d91-afcd-43fc-9b16-d4149ba8eaaf.jpg

За графіками все,наче,красиво. Ти можеш чітко сфотати шо на панелях написано (отими чорними буквами)? Зліва внизу, по центру, і справа у кутках.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
12 часов назад, Neverminder сказал:

За графіками все,наче,красиво. Ти можеш чітко сфотати шо на панелях написано (отими чорними буквами)? Зліва внизу, по центру, і справа у кутках.

Ось є фото, але з 281 світлодіодами
Я просто ще не придбав її, зараз сбираю списки того що треба придбати)

photo1684920378.jpeg

photo1684920329.jpeg

photo1684920317.jpeg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
В 24.05.2023 в 12:31, vankla сказав:

Ось є фото, але з 281 світлодіодами
Я просто ще не придбав її, зараз сбираю списки того що треба придбати)

photo1684920378.jpeg

photo1684920329.jpeg

photo1684920317.jpeg

Все зрозуміло.

Короче дивись: ця іде розносу планками спижджена пациками у бро Кастамана але реалізація...

- на планці написано Grow Svitto,бо зроблено недорого на китайщині:giggling:,а продає Grow Svitlo

- має бути написана номінальна потужність за визначеної температури  і струми. Тож який тут самсунг у grow svitto-хз.

- не написані виробники діодів,на яких зроблена планка.

 

Короче,або просто повір і бери або шукай шось інше,бо шо це - не відомо. Фоток графіків таких у мережі повно

Я б не брав...

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
15 часов назад, Neverminder сказал:

Все зрозуміло.

Короче дивись: ця іде розносу планками спижджена пациками у бро Кастамана але реалізація...

- на планці написано Grow Svitto,бо зроблено недорого на китайщині:giggling:,а продає Grow Svitlo

- має бути написана номінальна потужність за визначеної температури  і струми. Тож який тут самсунг у grow svitto-хз.

- не написані виробники діодів,на яких зроблена планка.

 

Короче,або просто повір і бери або шукай шось інше,бо шо це - не відомо. Фоток графіків таких у мережі повно

Я б не брав...

Його продавця мені порекомендували у чаті джа) 
Я бачу що його рекомендують дуже часто. Тепер навіть не знаю... )

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 0
4 години тому, vankla сказав:

Його продавця мені порекомендували у чаті джа) 
Я бачу що його рекомендують дуже часто. Тепер навіть не знаю... )

 То ж твої гроші,тобі гровити - ти і вирішуй.:giggling:

Почитай шось,поспілкуйся з людьми. Або ти куриш тему і вирішуєш сам за шо платити,або хтось вирішить за тебе шо ти будеш мати за свої гроші:smile:

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
×
×
  • Создать...