Перейти к публикации

Репорт Pineapple Express auto fem


Рекомендованные сообщения

Только что, slimmy сказал:

То по полу всё тянет как у меня, ни фига нет запаха

Чоловічку, у мене все добре, та запахи ніхто не чує, можливо у сусідів ковід:giggling:або чують та не зливають мене:giggling::giggling:

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Інколи було що я сам в ахуї був від запаху:rasta_biggrin:але інші люди не чули цей запах

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 минут назад, Suntone сказал:

Чоловічку, у мене все добре, та запахи ніхто не чує, можливо у сусідів ковід:giggling:або чують та не зливають мене:giggling::giggling:

Так меня ещё никто не называл это что-то новое))

  • Джа Пре +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, slimmy сказал:

Так меня ещё никто не называл это что-то новое))

Я не хотів образити якщо що..це просто вираз для звернення:wacko:

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

15 день. Із основною малихою все добре, полив поки що чиста водичка, план потроху давати удобри після 20-го дня, а от із другою не все так добре, після того як почала міняти колір листя на початку, так до сих пір нічого не змінилося(( Борд працює на 55%, температура стабільно 28°C, взагалі бородом дуже задоволений, із всього що було цей найкращий. Якщо є питання або поради з радістю відповім або вислухаю думку.

P.S. Є питання, чи можливо на даному етапі визначити який домінант переважає, якщо на початку листя широке це може значити те що домінант індіка?

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

  • Like +1 3
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
11 часов назад, Suntone сказал:

15 день. Із основною малихою все добре, полив поки що чиста водичка, план потроху давати удобри після 20-го дня, а от із другою не все так добре, після того як почала міняти колір листя на початку, так до сих пір нічого не змінилося(( Борд працює на 55%, температура стабільно 28°C, взагалі бородом дуже задоволений, із всього що було цей найкращий. Якщо є питання або поради з радістю відповім або вислухаю думку.

P.S. Є питання, чи можливо на даному етапі визначити який домінант переважає, якщо на початку листя широке це може значити те що домінант індіка?

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

Всё у тебя с мелкой будет нормально не боись, а по поводу листьев ХЗ амнезия растёт такие же лопухи широкие.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
7 часов назад, slimmy сказал:

Всё у тебя с мелкой будет нормально не боись, а по поводу листьев ХЗ амнезия растёт такие же лопухи широкие.

Дякую Бро:drujba:по листям нічого не змінюється, як міняли колір, так і міняють далі, не буду її чіпати та й все 

напевно у автів намішано генів що хер розбереш:giggling:

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Доповнення до репорту: Все стабільно...одна росте, друга змінюється...

msg1745533967-145807.jpg

msg1745533967-145808.jpg

  • Like +1 2
  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

20 день. Всім привіт Брази! 20 двк, все стабільно, без змін. Борд працює на 60%, після того як покаже стать додам до 80%
 Почав потроху давати удобри база+б52 в пів дози від таблиці, підрізав нижні лопухи та починаю пригинати.

Є питання по малихі, чи варто чогось очікувати від неї? Може дати хоть трохи або все так сумно?
PS там вже якась гидота покусала листок, грішу на те що такий виріс, з іншим листям все добре або може якийсь жучок, павучок все таки дістався?

1.JPG

2.JPG

3.JPG

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@Suntone да заливаешь ты её,по этому и азот не усваивается . сама себя хавает ,подсуши горшок и поливай так,не хлюпай по литру через день а пролей до дренажа и забудь про неё дня на 3....4 а может и 5) повреждённые листья пока не убирай пускай дожовывает а уже как будут сухими можно и убрать.

  • Не понравилось 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, kostia сказал:

@Suntone да заливаешь ты её,по этому и азот не усваивается . сама себя хавает ,подсуши горшок и поливай так,не хлюпай по литру через день а пролей до дренажа и забудь про неё дня на 3....4 а может и 5) повреждённые листья пока не убирай пускай дожовывает а уже как будут сухими можно и убрать.

Бро, я не поливав її вже 5-7 днів, согодні перший раз полив і то трішки верх щоб замокрів))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, kostia сказал:

@Suntone да заливаешь ты её,по этому и азот не усваивается . сама себя хавает ,подсуши горшок и поливай так,не хлюпай по литру через день а пролей до дренажа и забудь про неё дня на 3....4 а может и 5) повреждённые листья пока не убирай пускай дожовывает а уже как будут сухими можно и убрать.

Вона з перших днів як почала жовтіти, так і жовтіє, хоч поливай хоч не поливай

За весь час тільки два рази поливав, та і то не до дренажа

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
22 минуты назад, Suntone сказал:

Вона з перших днів як почала жовтіти, так і жовтіє, хоч поливай хоч не поливай

тогда рипни её да новую сади,только в грунт добавь перлита ,а то земля слишком тяжёлая у тебя,корневая дышать тоже должна.

  • Не понравилось 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, kostia сказал:

тогда рипни её да новую сади,только в грунт добавь перлита ,а то земля слишком тяжёлая у тебя,корневая дышать тоже должна.

Та перліт я додавав, перша ж росте, все добре, а ця щось вередлива

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 минут назад, kostia сказал:

корневая дышать тоже должна

на дні пінопласт в 3см(крупні шматки) цього не достатньо?

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
4 минуты назад, Suntone сказал:

на дні пінопласт в 3см(крупні шматки) цього не достатньо?

ні бро,сама земля мае бути легкою .

  • Не понравилось 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
51 минуту назад, kostia сказал:

ні бро,сама земля мае бути легкою .

Скільки кг?:giggling:

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@kostiaякщо ти не розумієш жартів, тобі не потрібно заходити на мій репорт

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@kostia та якщо ти можливо не зромумів що я хочу сказати, це порада а не вимога

  • Не понравилось 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@kostia дівчинка образилась:giggling:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

сучка пішла дізити всі публікації))

Репорт можна видалити або кинути в закриті

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

тебе дураку разжевать кто сучка из нас? так вот я поставил один минус а ты в ответ аж 3 и кто после этого сучка :giggling:,за своими поступками следи прежде чем людей обзывать

  • Like +1 2
  • Не понравилось 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

да ,поспешил с дураком это у тебя что то психическое ,сходи к врачу) это ты уже склероз в таком возрасте заработал:giggling:,что я перекрутил?то ты скорее перекурил:rasta_biggrin:бадыля который пытаешься вырастить:rasta_laugh:,вспоминай как всё начиналось ,сначала я один минус влепил а ты в ответ 3 ,и только после этого я влепил все остальные что ты показываешь:demon1:,так что сиди в бане и не отсвечивай ,скажи ещё спасибо что всего неделя всего и не клепай новые аккаунты будет как с предыдущем. кстати бан за оскорбление а не за минуса ,я тебя не оскорблял а ты на личности перешёл .

  • Like +1 1
  • Не понравилось 1
  • Джа Пре +1 1

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...