Jump to content

Авторський фотополімерний 3д друк. Декоративний контейнер JAHvelin та інше під замовлення


Recommended Posts

Продаю надруковані на фотополімерному принтері вироби. 

Як ідея - можно використати в якості контейнера для насіння, який потім перетвориться в прикольний міні брелок для ключів. Всі написи можу легко замінити на ваші, наприклад з параметрами сорту. Також планую виготовлення ліхтариків і павербанків на основі цих контейнерів(але це пізніше) 

Також можу виготовити будь які декоративні контейнери для зброї чи снаряди під замовлення. (чи взагалі можу надрукувати будь що, була б моделька) 

 

Маленькі контейнери будуть коштувати дешево і друкуватись сотнями якщо треба буде. Більше партія, менше роботи - менше ціна. 

Середні і великі контейнери можу пофарбувати під натуральний ДЖАвелін. Маленькі - в одному кольорі або не фарбувати взагалі.  

 

Ціна залежить від розміру і складності, розмір можна зробити майже будь яким. На фото "пілотні" версії без написів. Всі різьби гарно працюють, контейнери міцні і герметичні, можна хоч о стіну кидати. 

100% прибутка від всього що буде продане - пущу на покупку смоли і друк накольників, перекрутів і всяких корисних штук для ЗСУ. 

Ваша покупка насуває смоли і свинцю в сраку москалю. :demon2:

СЛАВА УКРАЇНІ ! 

 

396162543__2024-04-16_031610349.thumb.png.a0c53af109e2568050e1d737ee16ce76.pngimage.thumb.png.8d28d788f46a9faac13dcb77ccc1c66c.png

  • Like +1 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Героям Слава!!!

  • Like +1 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...