Jump to content
  • 0

Жовтіє листя: треба додати добрив чи ні?

Question

От таке зараз в мене. Killer Kush автік, ~місяць від каски, вже пахне (і уххх як пахне!), вже є стігми, і тут от така несподіванка - почало жовтіти листя :(
Знайшов в інтернетах, що це недостача азоту (а чи так насправді?), але я так розумію, що стадія цвітіння вже почалась, і щось очкую додавати добрива, бо не хочу курити хімію усіляку :(

Отже, підкажіть люди добрі - чи можна на цій стадії додавати азотні добрива? І взагалі чи потрібно - може це нормально, що жовтіють на цій стадії?

941602863_.thumb.png.5879525c0f8c448266fabb9cc19a8b59.png936718292_.thumb.png.80b5cd00292d25905a657c4aeb0dedd8.png

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

четай тут, щоб не смикати поважних людей з форуму.  і тут.

не розповідай казки про те, що добрива то хімія, якщо не хочеш отримати поради в стилі посци\напудь в горщик.

купи собі спеціалізовані добрива, щоб полегшити вирощування. якщо зовсім упоротий - купи органічні добрива. без добрив отримаєш 10 грам сухих голок, які будуть пахнути сіном.

і так - ботаніка, то охуєнно складно, тому чЕтай форум. весь

• Like +1 3
  • Haha 1

• 0
14 хвилини тому, jumbojet сказав:

четай тут, щоб не смикати поважних людей з форуму.  і тут.

не розповідай казки про те, що добрива то хімія, якщо не хочеш отримати поради в стилі посци\напудь в горщик.

купи собі спеціалізовані добрива, щоб полегшити вирощування. якщо зовсім упоротий - купи органічні добрива. без добрив отримаєш 10 грам сухих голок, які будуть пахнути сіном.

і так - ботаніка, то охуєнно складно, тому чЕтай форум. весь

Гм. Я вважав, що дари Джа роблять людей добрішими і ввічлівішими, але ок, тепер знаю, що це не завжди так.
В будь-якому випадку дякую за пораду.

• 0

Привіт ! А ти годував  добривами ? Чи то на водичці росте ?

• 0
В 05.05.2024 в 17:10, Poney сказал:

не хочу курити хімію усіляку :(

:giggling::giggling::giggling:  охебать) 

а в земле шо по твоему было? Вот только оно закончилось, и надо вносить новое.
Ты хаваешь каждый день, скажи? или тебе раз в месяц ок? 
пздц ты веселый тип)

• Haha 1

Runtz & Gorilla Glue | Barney's Farm | Coco | Led ( текущий гроу )

Green Poison в 1 л. горшках / Кокос / АN  Сухой вес - 255 гр. :perfect:

:flower:  DWC | Blue Auto Mazar® от Dutch Passion | Led   Сухой вес - 416 гр. :peace:

• 0
Posted (edited)
19 хвилин тому, boyarskiy сказав:

:giggling::giggling::giggling:  охебать) 

а в земле шо по твоему было? Вот только оно закончилось, и надо вносить новое.
Ты хаваешь каждый день, скажи? или тебе раз в месяц ок? 
пздц ты веселый тип)

Та ппц, що ж ви усі такі злі до недосвідчених гроверів? От вам би лише докопатись до слова "хімія" замість того, щоб допомогти з питанням :)

Хоча, можливо, я не досить коректно виразився в цій частині - я мав на увазі "чи варто перевантажувати рослину зайвими речовинами під час цвітіння і чи не залишиться зайве в шишках". Так-то все хімія, що "хімія", що "органіка", бо все є хімічними елементами. :)

А щодо "Вот только оно закончилось, и надо вносить новое" я в одному з гайдів читав, що добрива взагалі не потрібні для автіків, якщо грунт покупний і вже з усіма мікроелементами. А в інших гайдах навпаки пишуть, що пофіг, все одно треба добрива. От як я зрозумію, який вірний? Тільки якщо спитаю людей, які на власному досвіді підкажуть, що вірно, а що не дуже.
І саме це я й зробив, ага :)

Edited by Poney

• 0
В 06.05.2024 в 13:59, Poney сказав:

Гм. Я вважав, що дари Джа роблять людей добрішими і ввічлівішими, але ок, тепер знаю, що це не завжди так.
В будь-якому випадку дякую за пораду.

вибач за різкість, але для початку варто все ж почитати. все 100 разів розжували. чи думаєш в тебе унікальний випадок....

• 0
В 06.05.2024 в 19:52, Poney сказал:

Та ппц, що ж ви усі такі злі до недосвідчених гроверів? От вам би лише докопатись до слова "хімія" замість того, щоб допомогти з питанням :)

не перегибай. Раз взялся - ты просто обязан знать матчасть.  Тут есть "новенькие" которые спрашивают как поливать! КАК ПОЛИВАТЬ, КАРЛ!

Не важно как ты описал "химию"  это еда. Так же как и для тебя. Я не зря привел такую анологию. Спрошу еще раз. Если ты будешь хавать раз в месяц - тебе будет ок? 
Какой вопрос - такой ответ

я в одному з гайдів читав, що добрива взагалі не потрібні для автіків, якщо грунт покупний і вже з усіма мікроелементами.

автики не люди штоли ?

Корми растение, что за вера в лучшее?

чи варто перевантажувати рослину зайвими речовинами під час цвітіння 

во время цвета она аж пищит как хочет фосфора с калием. Ты б все же вник в тему. бо я вижу что ты процесса не понимаешь как оно устроено.
Просто на ощупь идешь) не в обиду естессно. тоже был новичком, но бляха. Откуда такие вопросы? стоит ли добавлять удобрения на цвете? ) ну бля, бро

і чи не залишиться зайве в шишках

вот начитаешься и будешь знать, когда нужно сбавить питание, что б не копить соли, и как пролечить, что б не кашляло.

Тебе все по делу говорят) не стоит обижаться. Просто ты тратишь свое и чужое время, на вопросы, которые знать просто обязан. Иначе. не своим ты делом занят бро)

:flower:  DWC | Blue Auto Mazar® от Dutch Passion | Led   Сухой вес - 416 гр. :peace:

• 0
В 05.05.2024 в 17:10, Poney сказал:

і тут от така несподіванка - почало жовтіти листя :(

941602863_.thumb.png.5879525c0f8c448266fabb9cc19a8b59.png936718292_.thumb.png.80b5cd00292d25905a657c4aeb0dedd8.png

закономерно скорее.
пол горшка земли
сухая пздц. Аж видно как от стенок отслоилось
ни корневой ни веток

деф азота это цветочки. Уверен сейчас она еще хуже выглядит
зацвела чудом с 4ю-5ю соцветиями.

ты реально думаешь что мы тебя заебываем?)) 

• Like +1 1

• 0