Перейти к публикации
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Куплю ручний Вапорайзер DynaVap

Рекомендованные сообщения

Куплю ручний Вапорайзер DynaVap

Поделиться сообщением

Привіт Бро.

Я з ним бавився свого часу. Коли купував то думав що замінить електро вапор. Досить прикольна штучка, але я б сказав для мікродозинга. Дуже мала камера. Є навіть модифікації на 2+ головки. Ну і гріти і вертіти трохи надоїдає. Плюс я декілька разів перетримував і ловив гаріка незабутнього...

ІМХО краще підзбирай і купи щось від Storz & Bickel.

Хай щастить =)

Изменено пользователем kotoamatsukami
  • Like +1 1

Поделиться сообщением

7 часов назад, kotoamatsukami сказал:

Привіт Бро.

Я з ним бавився свого часу. Коли купував то думав що замінить електро вапор. Досить прикольна штучка, але я б сказав для мікродозинга. Дуже мала камера. Є навіть модифікації на 2+ головки. Ну і гріти і вертіти трохи надоїдає. Плюс я декілька разів перетримував і ловив гаріка незабутнього...

ІМХО краще підзбирай і купи щось від Storz & Bickel.

Хай щастить =)

Дякую Бро! Я курю багато і часто, і хотів хоч трохи зменшити шкоду куріння переходом на випарювання. І були сумніви, що Дінавап мені допоможе перейти. Думаю мені потрібен електронний, тільки з моделлю визначитися... Підбиратиму що-небудь...

• Like +1 1

Поделиться сообщением

@Tuslikanec глянь вот этот ,должен зайти, бро брал себе так водник забросил,сменный аккум вибрация что ещё надо и стоит дешевле https://gmvaporizers.com/product/vaporajzer-spec/

не барыжу ,по почте не отсылаю)))

Поделиться сообщением

3 часа назад, kostia сказал:

@Tuslikanec глянь вот этот ,должен зайти, бро брал себе так водник забросил,сменный аккум вибрация что ещё надо и стоит дешевле https://gmvaporizers.com/product/vaporajzer-spec/

Дякую Бро, за пропозицію. Я подумаю, придивлюся поки що. "Покурю" тему вапорів у принципі.

Поделиться сообщением

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Создать...