Перейти к публикации

Шукаю корисних людей для форуму


Рекомендованные сообщения

simp.jpg.ef6142c314b93b7804fb49deaff273f4.jpgПривітос, друзі. Як бачити, я трохи намагаюсь активуватися і активувати двіж на форумі (поки ще не виходить, але треба мені з чогось починати). Так от прийшла ідея створити цю тему, де кожен бажаючий може написати, що він вміє корисного робити для форуму і готовий допомагати безкоштовно чи за бонуси (а в майбутньому, може і за фінансову плату, тут далеко я не забігаю наперед). Попрошу не розводити флуд, а писати коротко й по ділу.

:perfect:

Наприклад, я можу писати код на пітоні, малювати, і курити траву. Все це допомагає мені розробляти сайти і готовий допомогти в розробці нових ресурсів.

АБО

Наприклад, готовий адмініструвати форум, чи наповнювати його корисними матеріалами, структурувати...

________________

Гадаю, ви зрозуміли, що я маю на увазі.:peace:

___

По факту, не факт, що вас одразу задіють на роботі якійсь, але "батя" буде знати, яка дитина цього форума якими скілами обдарована, і якщо що, ми будемо знати, кого на які задачі підтягти.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Видеомонтаж, могу пилить видеоролики для форума.

Работаю в Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects 

Это моё портфолио которое я делал около 2 лет назад

 

 

  • Like +1 10

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Займаюсь веб-дизайном. Можу створювати макети сайта у Фігмі чи Фотошопі

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Можу банити москалів :rasta_biggrin:

А взагалі я повар:eyes:

Изменено пользователем MrHaze
  • Like +1 3
  • Джа Пре +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

маю талант виявляти шифруючихся москалів...:eyes:

і якісно їх принижувати

  • Like +1 4
  • Джа Пре +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
6 часов назад, MrHaze сказал:

Можу банити москалів :rasta_biggrin:

А взагалі я повар:eyes:

тебе вніс в таблицю одним з перших, як тільки ти мені в особисті написав :drujba:

5 часов назад, Neverminder сказал:

маю талант виявляти шифруючихся москалів...:eyes:

і якісно їх принижувати

найс здібність

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Виписав всім по лайкосу, дякую за активність. Разом щось тай зможемо

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 

В 09.10.2024 в 04:38, Shajtan сказал:

активуватися і активувати двіж на форумі

друже,саме більше притягує народ це конкурси,ось на що треба робити акцент!!!

Буде багато різних конкурсів,наприклад Ню),краще фото місяця,року,кращий гроу репорт року по індору,ауту,кращий художник джа форума і в тому духові))растамани народ творчіский,любить позітів і поучаствувати і обсудить усе,ну ти поняв)

Щоб все це зробити,треба призи,гроші,насіння).

Думаю насіння местних сємкодєлів,такіх як Я)))також знадобитися для призів,бо їх багато не буває)

2)Гроші?Можна створити копійку на джа форумі,з якої можна буде теж купувати призи,дарувати гроші)це стимуляція для багатьох новачків)Бажано,щоб суму усі бачили,так сказать все по чєсноку)

Обов'язково зробити додаткові цікаві статуси.

Навести порядок,дуже багато мусору на форумі,матів,образ,це все засмічує і нагадує балаган),чим більш інформативний форум,тим більш цікавий для нових людей,особливо це стосуватися гроурепортів.

Роздачі семок також допоможе створити нові акі і частина може залишитись саму тут з нами.

Деякі продавці семок,які також тут торгують,мають свої телеграм канали,хай також направляють народ сюди)))

Війна закінчиться народа більше підтянеться)

 

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 09.10.2024 в 19:43, Neverminder сказал:

маю талант виявляти шифруючихся москалів...:eyes:

і якісно їх принижувати

Вот этого типа я бы забанил 😁пока такие будут тут висет ни о каком развитии речи быть не может:eyes:

Изменено пользователем haps

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Кинули б мене на якусь гілку форума, навідувався і модерував чисто по фану. Був би Бен надзор:)

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

можу мрдерувати, наповнювати

 

як вже казав на сайті 24/7

/

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
15 часов назад, haps сказал:

Вот этого типа я бы забанил 😁пока такие будут тут висет ни о каком развитии речи быть не может:eyes:

тоже так считал, но заметил что матерщину лютую он практически перестал писать..... исправим и не безнадёжен 

Українська Конопляна Асоціація (УКА) приєднуємось... https://uacanas.com  :  https://t.me/uacanas

 

 

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Нарешті якісь двіж почався, ато вже думав шо форум усе... Мобільну версію би повернути в першу чергу якось, ато доста незручно. А так теж  кожен день заглядую, шкода що так мало нас лишилось, раніше було веселіше.

Изменено пользователем fires
  • Like +1 3

                                                             

                                              Карпатский ягодный чай от Fires

                                                         Fires indoor grow weed.

                                                         

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 14.10.2024 в 07:36, fires сказал:

Нарешті якісь двіж почався, ато вже думав шо форум усе... Мобільну версію би повернути в першу чергу якось, ато доста незручно. А так теж  кожен день заглядую, шкода що так мало нас лишилось, раніше було веселіше.

Підтримую, щодо мобільної версії, дуже не зручно зі смартфона з повною версією працювати, це на мою думку відсотків на 25-30 збільшить активність.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...