Перейти к публикации

Місце де народився кращий гашиш в світі!!!Аут в горах🗻


Рекомендованные сообщения

Ну що друзі з весною всіх!!!Давно вже не було репортів від мене,в цьрму році планую гарний аут і гарний результат,а тому мені знадобитися всі знання форуму щоб був фуллПавер:demon2:

Місце знаходження високо в горах Непала на висоті 2400,дуже цікаве місто для ауту буде так як тут і так повно дикого ландрейса з якого виробляють кращий гашиш в світі !

Ділянка високо в горах в яблуневих садах місцевого дідуся який дозволив мені погровити в нього на ділянці:bulbulyator:

photo_2026-03-31_11-02-16 (2).jpg

WhatsApp Image 2026-03-30 at 12.24.41.jpeg

 

MV5BMjI0MDM5MjkzNF5BMl5BanBnXkFtZTgwODI4OTIwMjE@._V1_.jpg

  • Like +1 8

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

 місцеві рослини вже проросли фото зроблено 2 неділі назад

photo_2026-03-23_13-34-25.jpg

  • Like +1 9

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Классно бро) с удовольствием понаблюдаю) что за сорта?

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Тому довго невагався та закинув горіхи в воду,в цьому році на тест горіхи від @goodmaster сорти :

auto bif bud xll

auto ak lemon 

auto Tutankhamon xll

auto sinderela 

auto amnesia 

auto gorilla 

auto power plant xll 

замочив закинув в салфетку 2-3 дня і вже корінці,семки свіжі рекомендую

photo_2026-03-26_16-43-15.jpg

photo_2026-04-02_14-55-28.jpg

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

також буду використовувати триптілоїди томущо тут велечезне запилення від місцевої марії.Вже сробував минулого сезону і правда майже без насіння(але трошки все таки проскакує семка😶) дорого піздец замов з каліфорнії через знайомого другана👻

Фото Сорти

image.thumb.png.f6b2e099373d533a71ee3326c0f37a31.png

 image.thumb.png.d561638ab784ddcc33b06826f0a72cb2.png

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

А фотики будут? Вызревают они там?

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
Только что, MrHaze сказал:

А фотики будут? Вызревают они там?

Я буду робити теплицю з пвх труб,після авто буде фото подивись вище сорти бро!!

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Грунт хотів зробити мікс коко та вермікомпосту,але обламався з амазоном доставки тільки в ближній місто...так що зробив мікс кінський навоз 10% + вермікуліт 20% + кокос також +гіпс,та гранули сівіду водорості моя індор кімната лампа 250 лед

photo_2026-04-10_15-29-59.jpg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 минут назад, gambino сказал:

Я буду робити теплицю з пвх труб,після авто буде фото подивись вище сорти бро!!

Вітаю бро.А як тобі насіння прийшло? Гуд вже голубами пересилає?)

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
2 минуты назад, kokoytoparenb сказал:

Вітаю бро.А як тобі насіння прийшло? Гуд вже голубами пересилає?)

На фпві дроні 👻та ні він не відправляє за кордон,друзі вивезли і відправили поштою в стелс боксі:drujba:

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Райські місця на фото.Гарного грову,буду слідкувати.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Автам десь 10 днів годував компостним чаєм з кінського навозу !!!щоб запустити мікоризу та гарних бактерій,ну і щоб звикали до ауту :bulbulyator:що скажите ? доречі дуже холодно зараз тому якийсь повільний ріст ....десь 15 градусів в хаті 🥶

photo_2026-04-11_19-15-15.jpg

photo_2026-04-11_19-15-20.jpg

  • Like +1 7

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро,з началом)))Слідкуєм всією джа сім'єю і ждём нових крутих мальовничих фоток)))

  • Like +1 4

Goodmaster seeds....

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
12 минут назад, goodmaster сказал:

Бро,з началом)))Слідкуєм всією джа сім'єю і ждём нових крутих мальовничих фоток)))

Лови друже:drujba:

PXL_20260324_124507149_MP.jpg

PXL_20260329_081639661_MP.jpg

PXL_20260329_082220502_MP.jpg

PXL_20260331_131717470_MP.jpg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

також з цікавого в минулого року знайшли магічні гриби,сезон буде цікавий тому слідкуйте:oops:

photo_2026-02-04_14-24-50.jpg

photo_2026-02-05_08-42-48.jpg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро, огромный :respect:, очень инетерсно будет глянуть! Райские места, как хороша наша планета, успехов:jumping::pray::jahwatering::lalala:

  • Like +1 3

Кожна думка висловлена автором є художньою літературою, автор може помилятися і буде це робити :yes:

Чистка репорту від флуду/поміняти обкладинку --> в лс. Вдалого полювання, сталкер:1086183370_Smoke50:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

То на фоні в тебе фото засніжених Гімалайських хребтів?!. Яка ж краса😍. Більш екзотичнішого і оригінальнішого місця для аутдору годі й уявити 👍🔥. Не уявляю як тебе занесло в ті краї але по доброму заздрю) Обов'язково буду спостерігати і вдалого голову.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Успіхів в цьому сезоні! радуй нас гарними фото)

Изменено пользователем Legend777
  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Интересный реп. намечается. :419767582_dizziness50: С началом. Подписалась.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 11.04.2026 в 19:53, gambino сказал:

також буду використовувати триптілоїди томущо тут велечезне запилення від місцевої марії.Вже сробував минулого сезону і правда майже без насіння(але трошки все таки проскакує семка😶) дорого піздец замов з каліфорнії через знайомого другана👻

Фото Сорти

image.thumb.png.f6b2e099373d533a71ee3326c0f37a31.png

 image.thumb.png.d561638ab784ddcc33b06826f0a72cb2.png

це типу 150 баксів за 10 сємок?

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
В 15.04.2026 в 14:45, Shajtan сказал:

це типу 150 баксів за 10 сємок?

так:weedbush:

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
13 минут назад, gambino сказал:

так:weedbush:

ну типу ціна більш-менш

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 2 weeks later...

Ну що на звязку комради,ось так виглядає моя розсада авти від гуда ,деякі вже пішли в грунт :weedbush:

photo_2026-04-27_18-30-56.jpg

photo_2026-04-27_18-30-57.jpg

photo_2026-04-27_18-30-59.jpg

  • Like +1 6

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

також зявилась проблема зі стволом у декількох рослин,ніжка зіхляла піздец:negative:,шо це може бути ? дайте пораду ?photo_2026-04-27_18-30-58.jpg

  • Like +1 1
  • Confused 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Деякі рослини,що я кидав семки минулого року проросли виглядають гарно ...Це щось начебто чері дізель схрещений з місцевою...я бачив результати таких ф1 і вони вражають :plane(ulet):

photo_2026-04-27_18-31-01.jpg

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
×
×
  • Создать...