Loko 114 Опубликовано: 13 июня Гарний базилік, а я побоявся в палатку садити, через тріпсу, пишуть шо вона його капець любить Ссылка на комментарий
pro100grow 3 915 Опубликовано: 14 июня 21 час назад, Loko сказал: Гарний базилік, а я побоявся в палатку садити, через тріпсу, пишуть шо вона його капець любить в мене тріпса в петрушці,я отой лоток вже викинув разом з знмлею бо заїбало травити фітовермом і все одно є.Вони грунт люблять,в базилікові нкмає Ссылка на комментарий
pro100grow 3 915 Опубликовано: 14 июня 1 минуту назад, pro100grow сказал: в мене тріпса в петрушці,я отой лоток вже викинув разом з знмлею бо заїбало травити фітовермом і все одно є.Вони грунт люблять,в базилікові нкмає навіть не тріпса а мошка звичайна була завелась бо я її висадив зарано,стояла на підвіконні і витягнулась,як поставив в бокс-почались в нкї проблеми бо довгі стволи,завелась мошка...ну таке Ссылка на комментарий
Рекомендованные комментарии
Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования
Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий
Создать аккаунт
Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!
Зарегистрировать аккаунтВойти
Уже зарегистрированы? Войдите здесь.
Войти сейчас