Jump to content

Wolfy1488

Новичок
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Хороший

About Wolfy1488

 • Rank
  На верном пути

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  Начинающий
 • Interests
  Земля
  Indoor
  Outdoor
  Сатива
  Индика
 • Age
  Я подтверждаю, что мне уже исполнилось 18+ лет.
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

180 profile views
 1. Можливо комусь цікаво ,близько 60 днів вже растішкам)
 2. Буду дуже вдячний ,якщо хтось подарує кілька сємок автіків/фотіків для ауту в 50° . Після харву обіцяю фотозвіт )
 3. Ну я в принципі кожного разу так проливав,мабуть і через це спочатку стресанув .Цікаво чому не цвітуть,якщо вже стільки днів ) На наступний гров приготував 2 фотіка від Кріса,надіюсь картина буде трохи кращою ніж першого разу)
 4. Окей) це мабуть прийдеться лити 2+ літри
 5. Скільки літрів лити? Днат 250 зараз.до того був днат 400,але поміняв бо темпа інколи піднімалась 30+
 6. Це тиждень назад приблизно,коли проливав простою водою
 7. Ну і остання растішка ось така ,вроді поки все з нею добре ,але верхушка жовтовата ..
 8. Ще ось такий пацієнт є зі схожою проблемою ( не вистачає 1 листка ,бо під час зйомки по моїй неуважності мій улюблений короткошерстий підарас відкусив його)
 9. Режим 16/8 Тдс є ,удобряю джангл джус(мікро,блум,флора) і б52 по таблиці від Кріса Не розібрався як перевертати фото з телефону на сайті,тому сорян)
 10. Земля,як не дивно це прозвучить але кусту 43 дня приблизно,пш з дренажна заміряв.Я його закосячив ще з самого початку і да це автік ..знаю що нічого цікавого з нього вже не буде, але просто хочу закінчити ,так як це перший гров і результат в грамах мене не дуже цікавить .
 11. Ребята,підкажіть будь ласка від чого може бути таке і як це вирішити Росте під днат 400(сьогодні змінив на 250 ,бо часто піднімалась температура до 30-31 при вологості 30-35%день і 45-50%ніч) Поливаю рідко бо дуже довго просихають мішки ,але приблизно по 1.5-2літри. Підкормлював джангл джус 1 раз в половину дози пізніше промив простою водою і 2 тижня назад вже повною дозою по таблиці від Кріса .Останній раз промивав водою і ph був 5,3-5,4 ppm-480(ph підняв до 6,3) Обрізав листки з 2 поверху ,бо чомусь вони саме більше постраждали . Ті що нижче від них, в чуток кращому стані ,в тих що були вище таке тільки починається.
 12. Ребята,підкажіть будь ласка від чого може бути таке і як це вирішити Росте під днат 400(сьогодні змінив на 250 ,бо часто піднімалась температура до 30-31 при вологості 30-35%день і 45-50%ніч) Поливаю рідко бо дуже довго просихають мішки ,але приблизно по 1.5-2літри. Підкормлював джангл джус 1 раз в половину дози пізніше промив простою водою і 2 тижня назад вже повною дозою по таблиці від Кріса .Останній раз промивав водою і ph був 5,3-5,4 ppm-480(ph підняв до 6,3) Обрізав листки з 2 поверху ,бо чомусь вони саме більше постраждали . Ті що нижче від них, в чуток кращому стані ,в тих що були вище таке тільки починається.
 13. Заказ забрав , все чітко)дуже вдячний за приємний бонус)
×
×
 • Create New...