Jump to content

Конопляний-Ярмарок

Новичок
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

59 Очень хороший

3 Followers

About Конопляний-Ярмарок

 • Rank
  На верном пути
 • Birthday 10/12/1984

Информация гровера

 • Sex
  Не скажу
 • Experience in Grow
  Более 5 лет
 • Interests
  Гидропоника
  Земля
  Indoor
  Outdoor
  Сатива
  Индика
  Гибриды
 • Age
  Я подтверждаю, что мне уже исполнилось 18+ лет.
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

528 profile views
 1. Ми раді представити вам ще одного iз спiкерiв Конференції — Миколу Горшкова! Тема його виступу — "Спектри джерел свiтла для вирощування медичних рослин"! Виступ буде у форматi вiдео-конференції.
 2. @Novachek , пока что мы не планируем устраивать мероприятия в других городах, т.к. сейчас даже в Киеве собрать 250 человек довольно сложно. А аренда помещения, оборудование, полиграфия и прочие вещи, нужные для проведения ивентов — к сожалению, обходятся недешево. Мы надеемся, что со временем весь "конопляный движ" в Украине будет развиваться и привлекать все больше аудитории, а там уже можно будет подумать и про организацию Ярмарок в других городах @justfun , будем рады видеть тебя на Конференции, бро
 3. Друзі! Ми раді представити вам новий захід від організаторів Першого Українського Конопляного Ярмарку - унікальну Конференцію з Grow-тематикою "Європейський досвід культурного коноплярства"! Сучасні цінителі канабісу в багатьох країнах поки що змушені приховувати своє хобі. Через це вирощування в домашніх умовах дуже популярно в Україні та Росії. Розвиток технологій домашньої культивації надихає нас, тож ми завжди стежимо за новими тенденціями в цій галузі. На Конференції ми хочемо продемонструвати всім зацікавленим сучасні технології, лайфхаки та корисні поради для домашнього садівництва! Конференція відбудеться 22 березня 2020 року в Києві, в Міжнародному центрі культури і мистецтва (алея Героїв Небесної Сотні 1). Придбати квитки можна тільки онлайн. Крім того, до 31.01 діє знижка на квитки! На івент будуть представлені спікери, кожен з яких розкриє різні корисні і цікаві теми в рамках свого виступу: - Шулешко Віктор, провідний інженер-мікроелектронщик - LED-технологія в вирощуванні конопель: наука, практика, результат; - Хельг "Лестор" Шанц, брідер - Правда про конопляну генетику F1 F2. Передача автоквiтучого гену рослині канабісу; - Ігор Шевченко, агроном-технолог - Захист рослин в ауті проти шкідників і хвороб; - Денис Тарасов, підприємець, канабіс-активіст, співзасновник брендів GrowPro, CyberPonic, TotalController, SunSpirit LED; - Андрій Яремич, дослідник, співзасновник і розробник систем CyberPonic и Total Controller. Список спікерів ще буде збільшуватися, ми доповнимо його найближчим часом. Якщо ви цікавитеся гровінгом, то на нашій Конференції ви зможете провести час максимально корисно та цiкаво! Дізнатися ще більше ви можете на сайті заходу.
 4. 12-14 жовтня у виставковому центрі "АККО Інтернешнл" вiдбувся Перший Конопляний Ярмарок! На цьому унiкальному фестивалi були представленi понад 30 компанiй, що виробляють продукцiю з конопель, iз рiзних галузей та напрямкiв. Iз конопель можна виготовити бiльше 25 000 видiв рiзноманiтних виробiв, вiд одягу та взуття до лiкiв i харчових продуктiв! Також на Ярмарку були виробники насiння та обладнання для вирощування рослин. Окрiм знайомства iз продукцiєю з конопель, вiдвiдувачi Ярмарку (яких, доречi, за 3 днi було понад 2500!) могли дiзнатися про цю дивовижну рослину багато цiкавого, прослухавши 24 презентації вiд спiкерiв на найрiзноманiтнiшi теми, пов'язанi з канабiсом. Ми хочемо подякувати всiм вiдвiдувачам та експонентам Першого Конопляного Ярмарку! Ми дуже задоволенi тим, як пройшов захiд (а особливо тим, що за 3 днi Ярмарку анi у нас, анi у вiдвiдувачiв не було жодних проблем iз законом, хоч полiцiя i з'явилась бiля виставкового центру вже на другий день), i плануємо обов'язково провести Другий Конопляний Ярмарок у майбутньому!
 5. @Michman @Dune @гроверклокер Очень рады, что вам понравилось Будем ждать вас на следующих ярмарках!
 6. @Sanna Здається ви будете спонсором лампової та чайної атмосфери! Буде чудово вас побачити! Наш менеджер напише вам найближчим часом.
 7. Щоб виправитися можу принести Максима Рильського. Читай між рядків.
 8. @Хрущь Нам такі як ти в спікери потрібні. Гайда до нас!
 9. Ми шукаємо СПІКЕРІВ та ВОЛОНТЕРІВ! Ви нам потрібні для допомоги в організації заходу ПЕРШИЙ КОНОПЛЯНИЙ ЯРМАРОК в Києві, який пройде з 12 по 14 жовтня (октября) цієї осені! ВОЛОНТЕРИ Реєстрація гостей, допомога тим хто загубився, видача бейджів та роздаткових матеріалів, допомога в організаційних моментах і ще тисяча та одна дрібниця, з яких складається будь-який захід. Загалом кличемо вас за лаштунки кухні конопляної ярмарки, буде весело! Анкету на реєстрацію волонтерів можна заповнити ось тут. ---------------------------------- СПІКЕРАМ Якщо ти знаєш, що володієш сакральними знаннями та досвідом в конопляній галузі й маєш невтримне бажання бути СПІКЕРОМ на нашому CannaFair Conference — заповни анкету тут.
 10. По темі медицини на дану мить можу сказати що будуть виступати: - Ілларіон Ярошенко. Кандидат фармацевтичних наук. Спеціаліст з контрактного виробництва медикаментів. Його тема доповіді "КОНОПЛІ В МЕДИЦИНІ" (ПРЕЗЕНТАЦИЯ НАУКОВОЇ КНИГИ). У його книзі "Коноплі в медицині" розглядається сучасний стан використання канабісу у світовій медичній практиці, рекомендації щодо зміни регуляторних підходів для забезпечення хворих до групи лікарських засобів та біологічно активних речовин на основі канабісу в Україні, обговорюється можливість використання досвіду різних держав в Україні. Не переплутайте Ілларіона з Віталієм Усенко. Віталій Усенко - це лікар-анестезілог, науковий співробітник ПАТ "Фармак", член Української медичної експертної спільноти (УМЕС), член ГС "Українське агентство з оцінки технологій охорони здоров'я", член Української асоціації медичного канабісу. Віталій теж виступатиме з темою доповіді "КОНОПЛІ В МЕДИЦИНІ", він як раз буде відповідати на питання що до доступу хворих до лікарських засобів на основі канабісу. На даний момент це все що я можу розповісти що до медицини. За анонсами наступних спікерів пропоную стежити на сторінці заходу, в інстаграм та підписатися на цю поточну тему на форумі, де ми будемо поступово розповідати про нашу програму.
 11. Якщо буде багато бажаючих, ми організуємо якийсь приємний хостел не дуже далеко від місця проведення заходу та й не дуже дорого. Тому іногородні або ті хто ще роздумує над поїздкою не займайтеся зніяковінням, відписуйтеся в темі для розуміння кількості людей кому буде необхіден дах над головою. Придумаємо де вас комфортно розмістити. Плюс таким чином вийде тусовка, яка зможе і після заходу поспілкуватися. Ну і хто на всі 3 дні поїде - зможете тусити дружним загоном Боба Марлі.
 12. Тому що конопля це не тільки про психо-активні речовини. Як там говорилося "Кролики - це не тільки цінне хутро, а й три-чотири кілограми дієтичного, легкозасвоюваного м'яса. Вегани, вибачте, з цитати слів не викинути.
 13. Нічого не наплутали, ТСН просто висвітлювали іншу подію, в Сумах. https://www.facebook.com/events/село-сад/свято-коноплі-hemp-fest-суми-2019/450172145565859/ Та й це фестиваль був під відкритим небом, а не ярмарок, трохи інше, але теж добра справа.
×
×
 • Create New...