Jump to content

navnick

Новичок
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Хороший

About navnick

 • Rank
  На верном пути

Информация гровера

 • Sex
  Мужчина
 • Experience in Grow
  Начинающий
 • Interests
  Indoor
  Outdoor
 • Country
  Украина

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Привіт бро.Якщо літо буде без дощів то ти знайшов суперовий варіант.Головне то місце добре потрібно перекопати і повитягати якомога більше коріння очерету бо поглуше тобі все в подальшому.
 2. Дякую бро за пораду,знаю що дурниць ти не порадиш,слідкую за твоїми репортами чоткий ти гровер так тримати.Це у нас 35 з мокрим банним рушником на батареї а без нього 20.Температура вище 26 вдень не йде,вночі нижче 22 не пускаєм.
 3. Привіт брази.Рум зліпили.Яйця заклали)Тільки одна біда вологість 30-35%.При ній норм буде рости чи краще підняти?
 4. Дякую бро за пораду.Так і хотіли)До ауту ще трохи є час можливо щось в індорі витянем до ауту)А якщо сильно сподобається і все піде рівно то взагалі про аут забудем.Нам кількість ролі не грає.Головне якість.Сам знаєш.
 5. Дякую бро!!! Удобри на базі)))) Все оперативно та швидко.Будем звертатись)
 6. Зараз такий час,що не дуже по городах побігаєш.Тому якось так...Ми на щось грандіозне не рораховуєм в індорі.Думаю на покур на двох нам вистачить.А там можливо щось і зміниться і вернемся до ауту.
 7. Дякую бро за інформацію,будем брати з запасом на ЕС двигуні з авт регулятором вологи та повітря а також 10 режимами швидкості.
 8. На рахунок ауту і індору я в курсі 3 роки бігав по городах щоб вийти на результат 1200 сухих з одної ялинки)Тут все набагато тяжче(Вентиляцію напевне візьмем з запасом щоб потім не докуповувати ще один вент,на рахунок темпи плануєм конвектор покласти газовий або електричну панель,з вологістю ще не розібрались,по освітленню замовили в Кастамана дві панельки 4 покоління по 500 ватт+.
 9. На рахунок ауту і індору я в курсі 3 роки бігав по городах щоб вийти на результат 1200 сухих з одної ялинки)Тут все набагато тяжче(Вентиляцію напевне візьмем з запасом щоб потім не докуповувати ще один вент,на рахунок темпи плануєм конвектор покласти газовий або електричну панель,з вологістю ще не розібрались,по освітленню замовили в Кастамана дві панельки 4 покоління по 500 ватт+.
 10. Дякую за відповідь.Той що плануєм брати 10 скоросний)
 11. В шафі ні. В дикому ауті результати не погані були)
 12. Чесно сказати на кіло з куста ніхто не розраховує.Не такі у нас великі апетити)))Максимум на грамм 50 і не більше.
 13. Боже борони від маковіння!Можливо десь у бабок і є на горищі,ну вони того не скажуть точно)))Можливо на рахунок фільтра ви і праві також думали про те щоб не ставити його відстань до найближчої жилої будівлі 25-30 м.А на рахунок повітрообміну у румі в роздумах що краще взяти є варіант канальника 150мм 600 куб.год і 200мм 940куб.м
 14. Дякую за підказку.На рахунок каркасу то вже зробили.То приватний будинок в глухому селі,точно не завоняєм нікого.Думаєм ставити вугільний фільтр з канальним вентилятором тільки з потужністю не визначились.)
×
×
 • Create New...