Перейти к публикации

pro100grow

Гроверы
  • Публикации

    1 256
  • Зарегистрирован

  • Посещение

  • Дней в лидерах

    40

Все публикации пользователя pro100grow

  1. Регуляри після частих дефоліацій виглядять наразі ось так.2неділі планую не обривати їх щоб набирали висоту,потім швазі на передцвітінні і щось да буде.Годую курячим пометом і дріжжів трішки,броде така шняга 5 днів у відрі на сонці.
  2. Доброго всім дня😎Автіки ES Gold (Sweet tooth-самий великий,Sour Diesel,AK-49)Ранніки від Milen Seeds загнулися(Один просто не проріс,другий тормозе дуже сильно,третій просто понік в один момент і всьо.)
  3. орки як вогня бояться мого району.
  4. Регуляри топнув,нагодував настояним куриним пометом і янтарною кислотою.Автіки від Errors усі до одного проросли і добре себе почувають
  5. Автіки еррорс всі проросли,нарощу кореневу і в земельку висажу.Регуляри вже в землі ростуть,нормально вроді чухають себе.В ящику 2 самі більші-Master Yoda fem.По автікам.Ак-49,sour diesel,lsd,sweet tooth
  6. Регуляри після підкормки,також замочив 3 Master Yoda fem,на днях буду садить,Peppermint Kush гну нещадно)
  7. Регуляри після підкормки,також замочив 3 Master Yoda fem,на днях буду садить,Peppermint Kush гну нещадно)
  8. Доброго дня усім хто клав болт на бариг і куре свою травку😎Станом на 24травня маю 11 регулярів ноунейм,8 автоматів від Errors Seeds(4 auto blue amnesia,3 auto Cheese,1 auto Super Skunk та 3 ранніка від @milen9(Master Yoda).Також були засаджені 9 рандомних ділянок в лісі по 5 регулярів тих самих ноунейм(посадив і забув)Самому цікаво що вийде.Буде 2 ділянки,1 чисто регуляри але буду рубати мужиків,2 ділянка з автоматами і ранніками фемками а ті,що в лісі з 5 ділянок повириваю пітухів а останні 4 що лишиться-залишу самку і самця для запилення,ті регуляри дуже люті,насипав дід,який все життя грови
  9. Доброго дня усім хто клав болт на бариг і куре свою травку😎Станом на 24травня маю 11 регулярів ноунейм,8 автоматів від Errors Seeds(4 auto blue amnesia,3 auto Cheese,1 auto Super Skunk та 3 ранніка від @milen9(Master Yoda).Також були засаджені 9 рандомних ділянок в лісі по 5 регулярів тих самих ноунейм(посадив і забув)Самому цікаво що вийде.Буде 2 ділянки,1 чисто регуляри але буду рубати мужиків,2 ділянка з автоматами і ранніками фемками а ті,що в лісі з 5 ділянок повириваю пітухів а останні 4 що лишиться-залишу самку і самця для запилення,ті регуляри дуже люті,насипав дід,який все життя грови
  10. Наразі маю отаку россаду з регулярів,сьогодні вперше зробив підкормку і 1 сортовий Foto Fem Peppermint Kush від Барні а також замочив 8 автоматів від Errors Seeds Blue Amnesia XXL,Cheese,Super Skunk
  11. Замовив горіхи від errors seeds feminized gold 3 auto afghan kush,3 auto blue amnezia XXL.Ну,на що бюджета хватило то і замовив,може ще якісь бонуси дадуть хз але думаю пару стаканів на зиму буду мати,місце годне і водичка поруч.
×
×
  • Создать...