Доброго дня усім хто клав болт на бариг і куре свою травку😎Станом на 24травня маю 11 регулярів ноунейм,8 автоматів від Errors Seeds(4 auto blue amnesia,3 auto Cheese,1 auto Super Skunk та 3 ранніка від @milen9(Master Yoda).Також були засаджені 9 рандомних ділянок в лісі по 5 регулярів тих самих ноунейм(посадив і забув)Самому цікаво що вийде.Буде 2 ділянки,1 чисто регуляри але буду рубати мужиків,2 ділянка з автоматами і ранніками фемками а ті,що в лісі з 5 ділянок повириваю пітухів а останні 4 що лишиться-залишу самку і самця для запилення,ті регуляри дуже люті,насипав дід,який все життя грови