Перейти к публикации

Рекомендованные сообщения

Всім привіт ,побувши на форумі майже рік рішив завести реп,отже в забігу приймають участьIMG_20171129_095745.thumb.jpg.62ac55abaa3580efa2d7a6fa0e1fd0a3.jpgIMG_20171129_123451.thumb.jpg.f90456285240034de2d1649cb29213ad.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 8 months later...
Начало гроурепорта

Дівки цвітуть

IMG_20180824_195759.jpg

IMG_20180824_195755.jpg

IMG_20180824_195742.jpg

IMG_20180824_195738.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • 8 months later...
Конец гроурепорта

@NvV   привіт. То ти тіпа на наступний рік вже місце зайняв ?)   ЛСД не визріває в Нас, Нібіру - так сяк, від якого банку вона? 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Лсд,нікому,максимальна королева всі фемки по 2 штук,бро ХРУЩ, ОПТІМУС бро NBE 3 шт,фото фем,ранік фем Біг Мексика сестра Міла,кандагар фото реґ,біг девіл,біла вдова авто реґ по 10 штук,бро 007кот,особлива подяка Хрущу і котярі щедрі люди

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Отже поїхали лункиIMG_20171129_133153.thumb.jpg.3323bd3a891dd41fedd5f8dc46155abf.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Заряджені ось такIMG_20171129_144239.thumb.jpg.298b94593a88976df0bb3f3049f171fb.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Підходи до ділянIMG_20171129_132642.thumb.jpg.45ff93b6bb7a33b2a65b828d5c5bfdcb.jpgIMG_20171129_132830.thumb.jpg.ccd0d47e9fd64cb79765b2edbd45ce2f.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Припало в нас все снігом,тягнути вже не було куда,ось і рішив сажати озимину,лунки були зроблені заздалегіть хоча лопату і мішок взяв в мішку куряче гуано,по дорозі дадав ще кінського забахав ще три лунки для многолістки і ак регів,так шо куплю по адекватний ціні семи регуляри

 

 

 

 

IMG_20171129_143610.jpg

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

ПосадкаIMG_20171129_135907.thumb.jpg.2a1ce86ad29a5ed8527e0a314ee3f4c4.jpg

IMG_20171129_142251.jpg

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Фемки сажав по дві лунку,реги по 5 ,сніг замаскував лунки,шо сам ледве знайшов,зарядивши діляни смачно покуривши по дорозі до дому знайшов фем поляну,все зароше кропивою,копнувши землю я аж очумів,яка земля легенька довго не думавши наробив лунок,лопатою майже не користувався настільки мягка земля сюди весною будуть йти дівиці молидиці

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Чекаєм весни,цікаво які сходи будуть

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, haphap сказал:

@NvV   привіт. То ти тіпа на наступний рік вже місце зайняв ?)   ЛСД не визріває в Нас, Нібіру - так сяк, від якого банку вона? 

То кажи шо визріє,будем підгрібать помаленьку до весни часу можна шось і докупити багато шо запланованого ще є,але все по черзі

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

краще в індорє (россаду) якшо маєш можливість; експериментально доведено слабку ефективність таких озимих висадок.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Попитка не питка,не знаю чому в мене із семок рослини сильніші ніж з розсади.

 

 

 

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Все буде зашибісь.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
39 минут назад, NvV сказал:

Попитка не питка,не знаю чому в мене із семок рослини сильніші ніж з розсади.

бро а россада із чого? посеред березня починай готувать і місячною висаджуй, скопавши грунт і удобривши по можливості.

37 минут назад, NvV сказал:

Все буде зашибісь.

навряд чи

1 минуту назад, NBE1 сказал:

бро а россада із чого? посеред березня починай готувать і місячною висаджуй, скопавши грунт і удобривши по можливості.

навряд чи

багато втрат понесеш ((((((((((((

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

В тому то річ,по можливості,а як нема можливості,сидіти склавши руки,нема можливості засаджувати весь підвоконик,максимум 5 рослин,треба шукать любі підходи,бо барижка куріт в стороні порівнянно із своїми шишами,а курити ми тут всі любимо чи я не правий,:rasta_biggrin:треба діяти любимим способами,а затрати то є затрати,в нас барижка від 80 до 150гривень,скільки того грама бро.

  • Like +1 2

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, NvV сказал:

В тому то річ,по можливості,а як нема можливості,сидіти склавши руки,нема можливості засаджувати весь підвоконик,максимум 5 рослин,треба шукать любі підходи,бо барижка куріт в стороні порівнянно із своїми шишами,а курити ми тут всі любимо чи я не правий,:rasta_biggrin:треба діяти любимим способами,а затрати то є затрати,в нас барижка від 80 до 150гривень,скільки того грама бро.

абсолютно правильно бро. взагалі антипатія до любителів накурюватись на халяву. шо ж питається заважає їм самим виростити (окрім них самих)??? я ж наразі продаю різну по 30, 50 і 100 за грам.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Бро це тільки початок до весни,я забезбечений ,дуже багато друзів стає,коли є халява накури і ще на дорожку дай шишу,а х...,йди купляй,цього року побачив істине лице так званих друзів,не думав,шо підарів стільки оточує нас,але є нормальні пацики з якими і курю,коло їх зменшилось,але переважно з ними вже 10 рочків споживаємо по п'ятницях.

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
30 минут назад, NBE1 сказал:

абсолютно правильно бро. взагалі антипатія до любителів накурюватись на халяву. шо ж питається заважає їм самим виростити (окрім них самих)??? я ж наразі продаю різну по 30, 50 і 100 за грам.

Вони не знають романтіки ауту і не поймуть цього поки самі не спробуютьIMG_20171129_132042.thumb.jpg.4a71479d90a96fe30c0f136313edc6ae.jpg

  • Like +1 1

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Ото каждый год, ебешься-ебешься, а потом приходят такие Васики,типа грибников или охотников или рыбаков хитровыебаных и тю-тю...

  • Like +1 5

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
1 час назад, валерджан сказал:

Ото каждый год, ебешься-ебешься, а потом приходят такие Васики,типа грибников или охотников или рыбаков хитровыебаных и тю-тю...

нажаль це бува

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

@NvV бро не сажай сильно глубако, максимум сантиметр! Озимка рулит!

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
14 минут назад, sanya7777 сказал:

@NvV бро не сажай сильно глубако, максимум сантиметр! Озимка рулит!

Є досвід бро ? буду радий порадам

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах

Садив на 5 см,але думаю не критично,торф,як пух м'який,ранню висадку планую то заряжатиму на см.

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
19 часов назад, NvV сказал:

Є досвід бро ? буду радий порадам

Большой досвит особено по озимке! 5см очень глубако! Пока земля прогреется на 5см это будет конец мая!!!! Нужно максимум один см! Как в природе, семка упала ее слегка дождем втоптало и все!! Повторю один см не глубже! Я десять лет только озимку и сажал! Все выростало! Всхожесть 95%. Если есть возможность перезасей!

  • Like +1 3

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение
Поделиться на других сайтах
  • БЖГ locked this тему
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
×
×
  • Создать...